Michał Szpak wystąpi na Dniach Ceramiki 2017

Dyskusja dla wiadomości: Michał Szpak wystąpi na Dniach Ceramiki 2017.


  • Doris (A81W1r), 2017-03-03 15:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Michał wspaniały artysta i tak mało doceniany przez rozgłośnie radiowe w Polsce

  • anonim (A7w5cf), 2017-03-03 17:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    z przyjemnościa nie wybiorę sie na jego koncert

  • Ewa2 (AHghSv), 2017-03-03 18:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Byłam na pierwszym koncercie Szpaka na Torwarze, było cudownie, uwielbiam Jego głos, wizerunek.... jest na co popatrzeć i posłuchać... wygląda suuuper! Niestety nie załapałam się na wcześniejszy koncert w Wilanowie w marcu, ale mam już bilet na czerwiec :))
    Michał jest najlepszym Artystą w Polsce!!! Płytę słucham na okrągło w samochodzie w domu!!!! radia nie słucham.

  • salla (qf48T), 2017-03-03 18:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wspaniały artysta o cudownym głosie, mogę go słuchać bez końca.

  • anonimowo (ANGZ2x), 2017-03-03 20:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Najlepszy obecnie Polski wokalista ,charyzmatyczny o zjawiskowym wokalu.Za parę lat za koncert trzeba będzie zapłacić bardzo słono,trzeba korzystać póki można.

  • KJ (A81fuX), 2017-03-03 22:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dewianci na fali.

  • scorpion, 2017-03-03 22:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Cudowny człowiek i Artysta z niesamowitym głosem i charyzmą. Na Torwar w Warszawie, gdzie Michał miał koncert w październiku przylecieli ludzie z Meksyku, Hiszpanii, Grecji, Ukrainy, Izraela i wielu jeszcze innych państw, a to świadczy o tym jak jest doceniany poza granicami naszego kraju. Koncerty Szpaka są niesamowite, magiczne, to prawdziwa uczta muzyczna i ludzie przyjeżdżają z najdalszych zakątków kraju i z za granicy.

  • Reklama

  • xyz (ANGZ2x), 2017-03-03 22:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kto nie był na koncercie Michała niech idzie zobaczy czy się będzie podobało.Kto był to napewno będzie.Najlepiej przekonać się samemu ,niech inni za nas nie decydują.Wokal na żywo jest powalający dosłownie.Jest też na co popatrzeć .Przede wszystkim to jednak ta charyzma ona jest naprawdę cudowna tą aurę się czuje.

  • hello (AHyUrd), 2017-03-03 23:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jakie smutne oczy ma na tym zdjęciu....no ale każdy z nas jest człowiekiem ze swoimi troskami, choćby sławny, bogaty, piękny. Wszystkim, w głębi duszy zależy tak naprawdę na byciu kochanym i ważnym dla wybranej osoby...nawet ...hejterom.

  • Beata (AnsIlj), 2017-03-04 08:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Świetny wybór!! Chłopak ma wszystko by błyszczeć na scenie. Widziałam, słyszałam.Rzeczywiście, problem z Michałem mają prawie wyłącznie zazdrośni faceci. Hejterzy wbrew pozorom robią jednak dobrą robotę, widać,że Szpak budzi emocje a taki powinien być artysta.Nie ma nic gorszego niż obojętność. Michał daj tam czadu!!!

  • Adam (hjNFH), 2017-03-04 09:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Swietnie bede napewno

  • Kamil (hjNFH), 2017-03-04 09:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bylem na dwoch koncertach szpaka na torwarze i we wroclawiu bylo swietnie.najlepsze dwa koncerty w moim zyciu

  • anonim (AtH5j6), 2017-03-04 11:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Co za chore porównanie zbirlas. Facet z brodą mu się nie podoba? No to leczenie głowy się kłania.

  • anonim (ANGZ8f), 2017-03-04 20:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Oglądam na zdięciu pani kiełbasa,piszą że odbędzie się koncert Michała Szpaka ja czegoś nie kumam?Czy co niektórzy mają nie za bardzo pod sufitem?Coma jedno z drugim wspólnego,pewnie chodzi tylko o zszokowanie aby wywołać dyskusię.Jeśli tak to poniżej godności,płaskie ,płytkie i bez sensu,wstyd.

  • PUMA (qfHhn), 2017-03-05 12:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak nie... jak tak !!! to oczywista oczywistość !!! ...że przyjadę ;))
    Nie odmówię sobie takiej dawki emocji i wzruszeń muzycznych.
    I wszystkim a zwłaszcza tym hejtującym, polecam poznać temat.. profesjonalizmu Michała zanim zaczną stukać w klawiaturę nie mając pojęcia o Kim piszą...:))
    Pozdrawiam

Reklama