Wypadek na 1000-lecia. 38-latka ciężko ranna

Dyskusja dla wiadomości: Wypadek na 1000-lecia. 38-latka ciężko ranna.


  • ech... (eltCFH), 2017-01-19 09:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie dziwi ta sytuacja , na podstawie tego co w tym mieście się dzieje . Wymuszenia pierwszeństwa to już norma . Ktoś myśli , że jak podniesie rękę , to ma pierwszeństwo . Debilizm ! Co niektórzy , to nawet sygnalizację świetlną olewają .

  • yoyo (A8MqtF), 2017-01-19 11:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do ech....
    Chociaż raz w życiu rusz tyłek i pojedż do innego miasta i wtedy wypowiadaj się na temat.

  • Kierowca bombowca (Ak5uDP), 2017-01-19 12:25 Cytuj Zgłoś nadużycie
    yoyo (A8MqtF) napisał(a):

    Do ech....
    Chociaż raz w życiu rusz tyłek i pojedż do innego miasta i wtedy wypowiadaj się na temat.

    Domyślam się, że jesteś z tych co lubują się w wymuszaniu pierwszeństwa.

  • anonim (ALlzbD), 2017-01-19 16:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Policja za rzadko zatrzymuje prawo jazdy za nieustąpienie pierwszeństwa i za niebezpieczne manewry tzw. "niecierpliwców".

  • ja (A81G4T), 2017-01-19 20:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jeśli chodzi o wymuszenia, tez jestem kierowcą i jeśli nie wymusisz to nie włączysz się do ruchu. Takich mamy życzliwych mieszkańców w Bolesławcu, którzy tak się śpiesząc nie wpuszczą choćby nie wiem co

  • bolec (ALlzfp), 2017-01-20 06:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "Jak nie wymusisz to się nie włączysz..." to jest zarypista postawa ! Brawo geniuszu ! Niestety należy czeka tyle ile trzeba albo ZAPLANOWAĆ sobie inną trasę unikając miejsc gdzie w których długo się czeka na włączenie do ruchu ale słowo PLANOWAĆ jest tu kluczowe ...

Reklama