Małżeństwo z Raciborowic wybrało się nad morze. Na… rowerach

Dyskusja dla wiadomości: Małżeństwo z Raciborowic wybrało się nad morze. Na… rowerach.


 • Swetru (AL0jDT), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  super! wielkie gratulacje!

 • WolfPL (qfwk3), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miałem okazje poznać osobiście pana Dariusza. Super gość na poziomie.
  Gratuluje zapału i wycieczki państwu Beacie i Dariuszowi.

 • gosc (AE7OF5), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wyjazd tych państwa nad morze został przestawiony jak coś nadludzkiego, a tym czasem takie kilku-, kilkunastu- a nawet kilkudziesięciodniowe wyprawy rowerowe są bardzo popularne i coraz więcej ludzi decyduje się na takie spędzanie urlopu.

 • ela, 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To bardzo duży wysiłek. Ja bym nie miała siły, ani cierpliwości. Większość z nas chyba nie.

 • anonim (ANyBXp), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  też mi coś , artykuł z tyłka , nie jeden Bolesławianin objechał rowerem europe,rosje,azje,usa,o śmiałku z Bolesławca co by afrykę przejechał nie słyszałem .... , ale wypad nad może haahah proszę was co to ma być , powtarzam artykuł z pupy

 • greg (AtWq2s), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  brawo Wy!!!!

 • W temacie (ekht1w), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten wyjazd jest zwięczeniem marzeń i to jest istotą przekazu. Jak łatwo zauważyć tu radość z obcowania z naturą i bycia razem. Tak trzeba spojrzeć i cieszyć się z każdej chwili. Niektórym to już szczęście innych przeszkadza. Wartością dodaną jest pokazanie, że są fantastyczni ludzie bawiących się jazdą na rowerze. Szanowni Państwo "rowerowicze" bawcię się tak całe życie ku własnej radości, a "ludzie" zawsze swoje powiedzą :-)

 • Ja (AE4clV), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ANyBXp) napisał(a):

  też mi coś , artykuł z tyłka , nie jeden Bolesławianin objechał rowerem europe,rosje,azje,usa,o śmiałku z Bolesławca co by afrykę przejechał nie słyszałem .... , ale wypad nad może haahah proszę was co to ma być , powtarzam artykuł z pupy

  haha. A ty kur.. co? Gdzie widzisz problem marny, marudny człowieczku? Twoje życiowe osiągnięcie to popis głupoty pod każdym artykułem na kilku znajomych stronach i cel życia osiągnięty. Żałosne.

 • Mariusz K. (A7w5WD), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Świetna wyprawa,lata wstecz też przeżyłem podobną.Fajne wspomnienia.Pozdrawiam Cię Darek i Małżonkę.Życzę dużo sił w nogach do kręcenia (kolega z dawnej pracy) :)