15-letnia rowerzystka wjechała wprost pod samochód

Dyskusja dla wiadomości: 15-letnia rowerzystka wjechała wprost pod samochód.


 • Anonim (AE71ms), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przecież to jest nagminne .....................

 • Anonim (A7w4j8), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rowerzyści powinni miec obowiązek wykupienia polisy OC

 • Anonim (A7wzKi), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (A7w4j8) napisał(a):

  Rowerzyści powinni miec obowiązek wykupienia polisy OC

  I to ma ich uchronić od wypadków ? Może tak na lekcjach wychowawczych pogadanki i mniej tych dziwnych i złe podawanych informacji o pierwszeństwie pieszych na pasach ! sam kilka razy łapałem za rękę tych wchodzących na pasy po zapaleniu się zielonego światła beż patrzenia że pojazd opuszcza skrzyżowanie .

 • Anonim (A7bEaS), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  tak samo postepuja piesi.ida i nie patrza tylko wchodza na pasy i maja jeszcze pretensje przewaznie ze sluchawkami w uszach i ciemnych okularach

 • Anonim (evggXQ), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przecież wszyscy wiedzą że nie wolno rowerem jeździć wzdłuż pasów . W Bolesławcu to jest nagminne . Gratuluję.

 • Anonim (AE71ms), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kiedyś nie zauważy ciężarówki a co gorsza lokomotywy ....he he he , no dobra 15 lat to jeszcze puste ale ilu dorosłych tak czyni .

 • Anonim (elu4rT), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Opiekę ktoś ma nad naszymi dzieciakami! Powinna być kara tak jak przewiduje taryfikator! W końcu plaga, jaką zauważam bardzo często, jest nie do opanowania przez naszą policję? Niedawno dorwałem, na chodniku, nastolatka za najechanie mnie i zaprosiłem policję.

 • Anonim (ALlzXc), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (elu4rT) napisał(a):

  Opiekę ktoś ma nad naszymi dzieciakami! Powinna być kara tak jak przewiduje taryfikator! W końcu plaga, jaką zauważam bardzo często, jest nie do opanowania przez naszą policję? Niedawno dorwałem, na chodniku, nastolatka za najechanie mnie i zaprosiłem policję.

  i co i co?

 • Anonim (AN0XPO), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wbijcie sobie rowerzyści do swych tępych łbów, że przejścia dla pieszych służą do przechodzenia przez ulicę a nie do przejeżdżania po nich na rowerze. Przed przejściem dla pieszych zdejmujcie swe tyłki z rowerów i rower przeprowadzajcie pieszo!

 • Anonim (ekhvyh), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Popieram puste mają łby.. A tak na poważnie powinno byc nakazane wykupienie oc dla rowerzystów! Wydaje im sie ze wszedzie maja pierszenstwo..

 • Anonim (AN0bbo), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale głupoty wypisujecie.

 • Anonim (AE7QI0), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z drugiej strony przeraża brak wiedzy kierowców z przepisów RD..
  Jest wiele miejsc w Bc gdzie ścieżki rowerowe przecinają drogi i niestety kierowcy samochodów nie ustępują pierwszeństwa rowerzystom. Ba.. Nawet po zwróceniu im uwagi, stoją przy swoim i nie przyjmują do wiadomości argumentów. Może takie przejazdy powinny być u nas lepiej oznaczone?

 • Anonim (eltC8W), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rowerem MOŻNA przejeżdżać przez pasy, pod warunkiem oczywiście że są przy ścieżce rowerowej i pasy są dostatecznie oznakowane przerywaną linią. Jeśli jedziesz ulicą gdzie jest obok ścieżka rowerowa która zobowiązuje cie do przemieszczania się po niej możesz dostać mandat. Tutaj jest inny problem. Jest coraz więcej samochodów, a dzieciaków nikt nie nauczył jak poruszać się po ulicy. Świadomy rodzic czy opiekun powinien od małego uczyć dziecko takich zasad, aby się dokładnie zawsze rozglądało przy przechodzeniu czy przejeżdżaniu przez pasy, itd. oraz więcej myślało , przewidywało i uważało na takiej drodze bo nawet dorośli kierowcy mają z tym problem. Może policja czy szkoła powinna raz czy kilka razy w ciągu lata zrobić taki kurs dla dzieciaków. W końcu mamy do tego specjalny plac.

 • Anonim (Are5ol), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  rowerzysci chca byc traktowani jak inni uzytkownicy drog, wiec niech sie zachowuja jak inni!! znakomita wiekszosc rowerzystow nie ma na rowerach swiatel!!! i jezdza jak swiete krowy!!

 • Anonim (eQ8ZE2), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czepiacie się rowerzystów że nie umieją jezdzic czy tez nie przeprowadzają rowerów przez pasy a dlaczego nikt nic nie napisze na temat kierowców jak się zachowują na ulicach światłach i chodnikach nie którzy kierowcy nawet nie wiedzą do czego służy chodnik i gdzie należy parkować swoje auta. Zaparkuje na chodniku i myśli tylko o sobie a ludzie nawet nie mają jak przejść i to jest nagminne jak idzie sie rano z dzieckiem do przedszkola to trzeba iść po ulicy w niektórych miejscach bo te święte krowy nie patrzą na nic. Czepiacie się dziecka a nie patrzycie na SIEBIE JAK CO ROBICIE!!!!!!!!!!!!! ZASTANÓWCIE SIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ

 • 1
 • 2