Równi i równiejsi przy Kauflandzie

  • Anonim (eltC24), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

    Notoryczne wymuszanie pierwszeństwa na wprost Kauflandu . Przejeżdżanie przez podwójną ciągłą , przez dwa pasy w tym do skrętu w lewo . Wyjeżdżający kierowcy w brew zasadą ruchu w prawo właśnie przez pas do lewoskrętu na czołówkę . Gdym tak robił na mieście , zajęła by się tym POLICJA . Niestety widać , że są równi i RÓWNIEJSI . Firma , firmy tam znajdujące się mają chyba na to przyzwolenie . Bo inaczej panująca tam wolnoamerykanka jest nie wytłumaczalna .

  • Anonim (wo9lV), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

    Chyba takie były emocje przy pisaniu postu , że musiał byś mi to narysować żebym cie zrozumiał .....w prawo przez skręt w lewo....chyba skrecajac w lewo w stronę ronda można złamać zakaz jak się wyjeżdża z "tej/tych" firm...ale jak wyjechac inaczej ? Zwracanie pod ceramika?

  • Anonim (eltC24), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dokładnie . Skręcałem do Kauflandu od strony miasta , gdy na moim pasie do skrętu w lewo pojawiła się ciężarówka na czołówkę , która wyjechała z prawej strony w stronę ronda . Musiałem wyhamować , przepuścić jadące na wprost w stronę Wizowa , następnie zjechać ze swojego pasa , przepuścić nie prawidłowo jadącą ciężarówkę . To jakaś masakra . Wcześniej już w tym miejscu widziałem podobną sytuację , którą skwitowałem uśmiechem . Teraz padło na mnie . Przypominało mi to przysłowie . Dowodzi to że problem się powtarza .