Ok. 60-letni mężczyzna utonął w Bobrze. Wiesz, kim był? Powiadom policję

 • Co za fachowiec daje do mediów takie zdjęcie??? Ono powinno być retuszowane, pozbawione siniaków, krwi itp. Zdjęcie powinno przypominać człowieka żywego.

 • Jak można wrzucić takie zdjęcie do mediów..

 • Tę osobę trzeba zidentyfikować. To potrzeba praktyczna. Ktoś kto szuka tego mężczyzny, może myśleć inaczej niż porażone tym zdjęciem osoby obce.

  Śmierć jest tematem tabu, mnie też to zdjęcie zszokowało. Na początku człowiek naturalnie się wycofuje, nie chce oglądać zmarłej osoby. Zwyczajnie boi się, bo myśli o swojej śmiertelności.

  Kiedyś nad zmarłym czuwało się w domu, rodzina myła go i ubierała. Teraz zajmują się tym profesjonaliści w zakładach pogrzebowych. Śmierć jest wyretuszowana, wygładzona, taka jak z reklamy.

  Jak się bardzo przestraszyliście, pomyślcie, że to zdjęcie nie Was dotyczy, a służy tylko identyfikacji zmarłej osoby.

 • Na podstawie retuszu zdjęcia również można dokonać identyfikacji, zaoszczędzając oglądającym drastycznych szczegółów. Podobno żyjemy w dobie komputerów.

 • Apropos zdjęcia to można je było retuszować na wzór tego chłopca co go kiedyś rodzice zabili i porzucili w jeziorze. Wówczas policja opracowała fotografię bez ran, siniaków i podbiegnięć. Tak robią profesjonaliści, a to co tu prezentujecie to jest jakaś masakra. I nie chodzi o szokowanie tylko o szacunek dla zmarłej osoby. Indentyfikacji zwłok takich jak na zdjęciu dokonuje wąskie grono osób, a nie wszyscy czytelnicy.

 • To już druga osoba, która się utopiła? Czy to ten mężczyzna, o którym już pisano? Bo jeśli tak, to był z drugim. Chyba tamten wie, kto to?

 • Co to za [...] komentarze? Coście tacy wszyscy delikatni? Siniaczek, krew i już krzyk. Koniec świata... Wyrazy współczucia dla rodziny tego pana.

 • Gość ANUfWc napisał(a):

  Na podstawie retuszu zdjęcia również można dokonać identyfikacji, zaoszczędzając oglądającym drastycznych szczegółów. Podobno żyjemy w dobie komputerów.

  Oczywiście nikt z Was nie ogląda "Gry o tron" czy innych krwawych seriali. Tylko Teletubisie macie ustawione 24 h na dobę.

 • Poziom tego portalu z dnia na dzień jest ccoraz gorszy, a twórcy nadal się umierają że jest ok.

 • kiedy zdjecia ofiar z wypadkow samochodowych? trzeba isc za ciosem.

 • Teletubisie i gra od tron to bajki i aktorzy, a tu jest prawdziwa osoba. Skoro nie czujesz różnicy to żal mi ciebie.

 • Jacy delikatni się nagle wszyscy zrobili
  Gdzie ta drastycznośc ,bo nie wiem?

  Moim zdaniem pan na zdjęciu nie rózni sie niczym w wygladzie od pierwszego lepszego leżącego pijaka ,z którym możemy sie spotkać na codzień na ławce czy w innych krzakach w parku.
  W żaden sposób ciało nie jest zmasakrowane ,czy zdekompletowane ,aby stwierdzać ,że nie wypada.

  Na codzień masa przemocy ,krew leje się w filmach i nierzadko bajkach ,a tu was strasznie odraża facet z podbitym okiem.
  czy tylko mi się wydaje,ze to jakaś farsa?
  Poza tym chodzi chyba o to ,aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców,którzy mogą faceta kojarzyc.

  A juz inna kwestia: fota nie wrzuca się automatycznie jak reklamy na serwisach ,po prostu trzeba było świadomie kliknąc w temat ,aby zobaczyc foto więc o co chodzi?
  Chcecie zobaczyć zdjęcie znalezionego pana ,a co do czego to was to oburza.

  A teraz jak jestescie tak zbulwersowani panem z podbitym okiem ,to możecie sobie włączyć jakiś film sensacyjny ,a dzieciakowi dac grać w GTA i będzie elegancko ;)

 • Gość evRifY napisał(a):

  Teletubisie i gra od tron to bajki i aktorzy, a tu jest prawdziwa osoba. Skoro nie czujesz różnicy to żal mi ciebie.

  Żałuj siebie. Nie rozumiem Twojego postępowania. Nie chcesz oglądać takich zdjęć, to po co otwierasz informację? Jest przecież ostrzeżenie, że w środku jest drastyczne zdjęcie.

 • Na początku zdjęcie było na stronie głównej.

 • Witam rodzina sie znalazla i zglosila sie na policje temat uwazam za zamkniety