Bolesławianin Mateusz Golsztajn walczy na zawodowym ringu muay thai w… Tajlandii

Dyskusja dla wiadomości: Bolesławianin Mateusz Golsztajn walczy na zawodowym ringu muay thai w… Tajlandii.


 • Anonim (AL0jDT), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo

 • Anonim (ALSjiw), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Super !!!

 • Anonim (AE78BE), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje Mateusz!!!!!!!

 • Anonim (wo94i), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co stoi na przeszkodzie aby tam zostać na stałe i żyć oraz trenować ?

 • Lech Kierakowicz (AslMYD), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mateusz golsztajn :Dokladnie Cie rozumiem. Polska jest bardzo negatywnym krajem. Negatywni i toksyczni ludzie. Zawisc i fałsz. W Tajlandii jest wspaniale. To prawdziwa kraina usmiechu. Wyjatkowa kultura i bardzo pogodni, zyczliwi, otwarci i przyjazni ludzie na poziomie. Na prawde mozna byc szczesliwym. Co do pracy to ciezko moze byc jako kucharz. W Tajlandii są ograniczone mozliwosci pracy jesli chodzi o obcokrajowcow. Chyba, ze na czarno uda Ci sie dorwac jakas prace. Ale to przypal jest. Najlepszym sposobem jest zostanie nauczycielem angielskiego. To legalna praca i mozliwosci na zycie tam. Wtedy masz roczną wize i zyjesz sobie spokojnie. Zycze powodzenia. Oby udalo Ci sie wyniesc z polski i zamieszkac w cudownej Tajlandii. Ja to planuje za 2,3 lata. Na stale juz. Pozdro :)

  Lech Kierakowicz :Swoje nie doceniać a cudze chwalić. Radzę wyrzucić Polskie paszporty i w razie w.. Iść do tajskiego imigracyjnego. Po ci iść po pomoc do Polskiej ambasady, skoro tak wam nie wygodnie być Polakiem.

  Mateusz :To siedz sobie w tej swojej polsce, zyj sobie i badz szczesliwy. I sie nie wpie*dalaj. Kazdy ma swoje zdanie i opinie. I robi w zyciu co mu sie podoba i zyje jak chce. Jak nie potrafisz tego uszanowac to zamknij gębe bo nikt nie bedzie z tobą dyskutowac.

  Lech Kierakowicz :Jak by tajowie się dowiedzieli że tak bluzgać umiesz na swój Ojczysty kraj to nigdzie już byś z nimi nie trenował. Świat jest mały może się spotkamy.

  Antypolski sportowiec. Przebieg całego tematu na Polacy w Tajlandii fb.