Dodatki do wynagrodzenia lokalnych pracodawców

 • Anonim (e3aTxW), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witajcie,

  Mamy w Bolesławcu i okolicy wiele zakładów pracy. Pewnie wiele osób się zastanawia czy oprócz wypłaty mogą liczyć np. na dodatkową opiekę zdrowotną albo kartę multisport. Może taki ranking wpłynie na podniesie "poziomu" lokalnego rynku pracy. Piszcie i podzielcie się swoimi opiniami.

 • Anonim (vZxJM), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W Gerresheimerze dopłacaja do obiadów na stołówce, która jest przy zakładzie. Na terenie firmy jest przychodnia a nawet dentysta i co roku szczepienia przeciw grypie. Poza tym są nagrody jubileuszowe (całkiem spore!) i trzynastka. Zakład z tradycjami, gdzie nie polikwidowano fajnych rzeczy.

 • Anonim (e3aGCG), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za pracę nalezy sie wypłata, a nie jakieś bonusy. Proletariat, jeśli czegoś oczekuje, niech wyjeżdża za granicę. Na szczęście, skoczyły sie czasy, kiedy tokarz, czy sprzątaczka szantażowali dyrekcję swymi śmiesznymi postulatami.

 • Anonim (eltCFF), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Za pracę nalezy sie wypłata, a nie jakieś bonusy. "-Tak tyle ,że wypłata godna przeżycia a nie ochłapy , które zazwyczaj przytaczani tokarze i sprzątaczki otrzymują. Nie wspomnę o umowach "lewych" itp.

 • Anonim (e3abjt), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szantażowanie dyrekcji? Zastanów się o czym piszesz...
  Podobno mamy "rynek pracy". Jeżeli w jednej firmie mam zarobić x a w drugiej x i dostać wejściówkę na basen, to wybiorę drugą. To się nazywa wolny rynek i konkurencja.