Talent Roku – 120 najlepszych uczniów

Dyskusja dla wiadomości: Talent Roku – 120 najlepszych uczniów.


 • Anonim (ANxCVI), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  taaaaaaaaaaaa

 • Anonim (ANxCVI), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  czy aby napewno

 • Anonim (dRjubU), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak już wymieniacie tych uczni.....to albo wszystkich albo żadnego :) Brakuje nazwisk oraz pozycji

 • Gala i nagroda dla córki to było bardzo miłe i moje pierwsze doświadczenie tego typu. bardzo przyjemne uczucie. Dlatego chcę podziękować tym, którzy szli obok mnie krok w krok w edukacji dziecka.

  Bardzo dziękuję Pani Stanisławie Wojdzie-Pytlińskiej, dzięki jej zajęciom w BOK-MCC moja córka mogła wziąć udział w konkursie, Pani Stanisława zawsze wybiera dla swoich uczniów najlepsze i najciekawsze propozycja prezentowania ich umiejętności. Korzystamy też bardzo z oferty ośrodka.

  Dziękuję wychowawczyni córki Pani Dorocie Stanałowskiej, która świetnie ją poprowadziła przez pierwszy rok nauki i Pani Dorocie Dobies, która wytrwale prosiła o dyplomy, by zgłosić dziecko do nagrody.

  Dziękuję też dyrekcji MZS nr 1 (SP nr 5) za bardzo dobre przygotowanie do przyjęcia sześciolatków do szkoły. Uczynienie tego miejsca przyjaznym i otwartym na maluchy. Ten rok sześciolatków w szkole to był eksperyment trudny dla nas rodziców i dla szkoły. Dziękuję, że potrafiliście mi pomóc w tym czasie.

 • Anonim (ANxCVI), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cóż .... i tak wielu nie przeszło "rekrutacji" a trzeba wspomnieć że jest dużo więcej dzieci i młodzieży w Bolesławcu która zasługuje na miano talent 2015. Szkoda że miasto tnie koszty