Wyjechał z domu i zamknął psa w budzie, zabijając wyjście dechą

Dyskusja dla wiadomości: Wyjechał z domu i zamknął psa w budzie, zabijając wyjście dechą.


 • Anonim (AHdVoM), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ciekawe jakby wyjechał na tydzień to co pies pewnie by wygryzł deche BARAN JEDEN JEGO WSADZIĆ DO BUDY I ZABIĆ DECHĄ BEZ JEDZENIA I PICIA TACY LUDZIE TO TOSADYŚCI UBIĆ DZIADA

 • Anonim (ANui8a), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Napiszcie jeszcze kilka bzdur na innych stronach, a co, jak smarować to wszędzie! Dostał zarzut???? Ciekawe, bo tylko chyba Wy o tym wiecie! Zaczyna to się robić żałosne. Posądzić wszystkich, którzy piszą brednie o zniesławienie bo nic nie wiecie a rozpisujecie po wszystkich portalach! Ja Wam wszystkim życzę z całego serca, aby kiedyś ktoś Was niesprawiedliwie oskarżył i nie dał Wam żyć, oczerniając i mieszając z błotem! Wtedy zobaczycie jak to miło pisać bezmyślnie na czyjś temat. (zmoderowane na życzenie użytkownika)

 • Anonim (AtPyYH), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jasne ze nic mu sie nie dzialo bedac zabitym dechami-to wlasnie taki bezpanski pies w razie czego ma mozliwosc obrony, ucieczki a ten zostal bez zadnych szans. Nikt normalny nie trzyma psa w budzie zabitej dechami. Ciekawe ze chcialo mu sie to robic na krotki czas jak twierdzi wlasciciel-przeciez latwiej, szybciej i humanitarniej byloby uwiazac psa chocby sznurkiem jak smyczy nie ma albo zamknac w domu. Ja tam nie wnikam czy to nauczycielka czy ktokolwiek inny doniosl na wlasciciela a teraz wine z wlasciciela probuja zatuszowac ze to niby nauczycielka taka czy owaka. Bardzo dobrze zrobila. Sama tez bym zareagowala.

 • Anonim (ANuBR7), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sprostowanie - nie nauczycielka wezwała policję,tylko inspektor z TOZ ze Zgorzelca.
  I nikt tu nie wysuwa fałszywych oskarżeń, bo sprawa skierowana już jest przez policję do prokuratury.

 • Anonim (AE4hhm), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeśli ta pani od piesków również w matematyce jest tak gorliwa ,to możemy się spodziewać że wychowa kilku PITAGORASÓW.

 • Anonim (A81Xbf), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani nauczycielka zasługuje na mój szacunek.

 • Anonim (eQPJKf), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A z jakiej wsi ten piesek?

 • Anonim (eQPJKf), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z jakiej wsi ten piesek?

 • Anonim (ANuBR7), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Taki piesek może być w każdej wsi czy też w mieście. Nie jest to ważne.

 • Anonim (A81XZp), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  i co z tego????????

 • Anonim (ANuBR7), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  York w kagańcu - ale jazda. Właściciele yorków - jutro do sklepu po kaganiec.

 • Anonim (ANui8a), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (ANuBR7) napisał(a):

  York w kagańcu - ale jazda. Właściciele yorków - jutro do sklepu po kaganiec.

  Żebyś wiedział, po kagańce bo będę wzywać policję. Skoro każdy mierzy swoją miarą, to nie robię wyjątków! Bądźmy sprawiedliwi. Matematyczka nasyła na innych policję a nie widzi co ma pod własnym nosem?

 • Anonim (AtPyYH), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skupcie sie na temacie a nie przeskakujecie na nauczycielke. Jesli ma jorka i nie trzyma go w takich warunkach jak tamten wlasciciel to czego chcecie sie przyczepic? Ze jej jork nie chodzi w kagancu? Marny trud. Znajdzcie konkretny powod bo malym pieskom wystarczy smycz a duzy musi juz miec kaganiec i smycz. Gdyby nie miala racji nauczycielka to nie trafilaby sprawa na Policje i dalej. Co za ludzie tam mieszkaja ze wola nie widziec krzywdy innych. Pewnie na krzyk bitych dzieci tez by nie zwacali uwagi zeby sie nie wtracac.

 • Anonim (ANUZfJ), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To rzekomo zgnębione dziecko (jak tak wszyscy określają) chodzi dalej do tej Pani na wszystkie zajęcia dodatkowe zorganizowane przez Panią. Sama byłam świadkiem jak bez problemu rozmawiają, śmieją się .To Wy wprowadzacie zamęt i siejecie plotki. Dlatego dajcie im spokój, bo sami wykonujecie lincz. To co piszecie to zwykłe oszczerstwa. Czy chodzi się do osoby na zajęcia dodatkowe, którą się nie lubi...?
  Nie szukajcie sensacji -
  Zostawcie tych wszystkich ludzi w spokoju.

 • Temat jest pod nadzorem. Osoby, które uważają, że opublikowano tu posty szkalujące - prosimy samodzielnie zgłosić te posty do moderacji, wybierając opcję: Zgłoś nadużycie. Dziękujemy.