Odbyły się targi pracy

Dyskusja dla wiadomości: Odbyły się targi pracy.


 • Anonim (ANI15u), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To wszystko lipa. Od dwóch lat nie ma kogo zatrudnić.

 • Anonim (An27qJ), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak widac firmy ktore szukaja pracownikow to nie zaciekawe miejsca pracy... manufaktura zarabia sie tam tak malo za szok a bader szkoda gadac.

 • Anonim (AN0t8c), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kobieto! Załóż własny interes to pogadamy!

 • Anonim (AN0lJx), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przereklamowane te cale targi pracy i tyle. Bylem, uczestniczylem.

 • Anonim (AtPx8B), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za najniższa krajową stawkę to może sami prezesi staną i zasuwają na ciężkich tak opłacanych stanowiskach pracy. Potem wieczorem niech idą do domu bawią sie z niedożywionymi dziećmi, a w nocy im nawet nie drgnie.

 • Anonim (ANbpII), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak to jest, piszecie że bader poszukuje pracowników, w chwili gdy innych zwalnia zostawiając tylko swoich z leszna, więc jak to się ma do tego co jest napisane w tym artykule?

 • Anonim, 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jakaś paranoja pracuje w Baderze cały czas zwalniają to po co byli na targach pracy? Wydaje mi się ze porostu urząd ma swoje dyżurne zakłady i robi za przeproszeniem głupa z biednych bezrobotnych. Wstyd!

 • Anonim (A7bGSk), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Beznadzieja, za nasze piniądze dajemy nic nierobiącym ludzią satysfakcję z tego że niby pomagają znaleść nam pracę. Heheehe jak człowiek sam sobie nie znajdzie to żaden pup, biuro doradztwa nam w tym nie pomoże. To gryzi piórki co mało wiedzą, jakby byli tacy super w znajdywaniu fajnej pracy to sami by tam nie siedzieli :-) pozdrawiam i życze powodzenia w poszukiwaniu lepszej pracy.

 • Anonim (AN0lJx), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Odnośnie BADER-a Poszukiwali jedynie szwaczki to wszystko co mieli do zaoferowania. Zenada i tyle.

 • Anonim (AtPxRx), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak byłem na spotkaniu pt; "łamanie barier „czycoś takiego. Pani która w tym sporcie wdrapała sie już i zdobyła kilka nagród roku w organizowaniu spotkań dla bezrobotnych, opowiadała o przyczynach dlaczego nie chcemy i co nas bezrobotnych może blokować w znalezieniu pracy. Przerwałem jej grzecznie że nie jest problemem znaleźć pracę bo ludzie są pod taką presją podwyżek i trudności życiowych że będą potrafili wykonać wiele różnych zawodów, a problem polega na płacy. Dlaczego w UP płaca za dniówkę to 250 zł średnia a tobie szukają i ZMUSZAJĄ pracować za 35-40 zł netto. Ludzie migają się od takiej pracy bo cały miesiąc cię mnie ma w domu za tylko opłaty, a żyć? Ale tak jest taka ich praca robić głupoli z ludzi i wmawiać że lepiej lekko nie dojeść bo obżarstwo to grzech i nie zdrowe jest dla naszego zdrowia. Wejdźcie do UP, albo do ZUSu i zobaczcie jaka rewia mody, pazury na 2 cm fryzury, perfumy, markowe papieroski, Pantofelki z kiermaszy raczej nie uświadczysz. Nikt im tego nie zabrania ale jak chodzisz jak dziad to tak żal trochę człowiekowi że taka różnica. Chciało by się trochę odetchnąć a nie tylko od straganu do" taniej jatki"od promocji do opieki.

 • Anonim (ArejF6), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale słyszałem, ze ceramika na kosciuszki ma potrzeby. Tam płaca doskonala i praca jest łatwa lekka i przyjemna. Szkoda, ze to tylko sen.

 • Anonim (AtPxRn), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W „manufakturze" malarki nie mają co malować (płacą im postojowe), a oni poszukują pracowników? A może tu chodzi o jakieś dotacje z państwowej kasy za zatrudnianie bezrobotnych, których po 2-3 miesiącach sie zwalnia? Takie praktyki „manufaktura stosuje od dawna.

 • Anonim (A7wAn9), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żenada, obłuda z tymi Targami Pracy. Pani z Urzędu Pracy cała w skowronkach, że takie potrzebne i efektywne. Kobieto, czy jesteś po dobrej starej moskiewskiej szkole obłudy? Skoro takie dobre, to dlaczego nadal tylu niezadowolonych. To wy jako Urząd na porządku dziennym macie dbać o efektywne zatrudnienie, a nie dwa razy w roku zorganizować targi pracy. Kiedyś, za czasów rzymskich i niewolniczych, urządzano sprzedaż niewolników, teraz tylko to zmieniło nazwę, skutek taki sam.

 • Anonim (AtPxRx), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ~Pachołek. Padołkowo. 82. X. X. 74. 2008-09-12, 22: 37. Pachołek z tematu -Zwolnienia w ZC napisał. „No dobra teraz ja. Jeśli jakaś ceramika szkoliła połowę bolesławca to w rzeczy samej ze ludzie szukają pracy w tym zawodzie bo urząd pracy ma ogłoszenia. Jak to jest że zwalniają a w UP wiszą zapotrzebowania? A może tak: Zakład nr 1 zwalnia kilka osób, a Zakład nr 2 zatrudnia i bierze kilka tysiączków za zatrudnienie pracownika razy kilka daje to niezłą sumkę, a potem Zakład nr 2 zwalnia po roku i Zakład nr 1 zatrudnia na nowo kolejną partie robotników i bierze kasiorki za zatrudnienie. Sezony się zamykają i są umówione co do miesiąca (na zimę by talonów nie dać) wiec koło się zamyka). Można przeżyć? Ato że chłopo-robotnicy zawału przed świętami dostają to co to kogo obchodzi. Zakłady w bolesławcu płacą najniższą i będą płacić, bo jest taka możliwość. A dokąd wszyscy pójdą? Nie ma gdzie! Będą się szwendac pod wymuszeniem bezkarnym. Brać kredyty po 1000 zł na 5 lat! Kupować ciuchy na bazarach używane (O ZGROZO W UNII JESTEŚMY I MAMY MIEĆ LADA DZIEŃ Euro W OBROCIE! ) bo nikogo nie stać na porządne. Banki łapy zacierają bo wiedzą że głodu i tak klienci przyjdą. (mamy ich chyba z 15 w bolcu), robić zakupy w markecie po przecenie. I zrzucać się na festynach na biednych (nie widząc że sami siedzą w opiece po wsparcie jakiekolwiek! ) „. Organizują targi, koncerty, pokazy, szkolenia itd itd bo muszą wykazać że coś robią i że ich miejsca pracy maja bardzo d u ż o pracy. A potem w tv bolec „myśmy zorganizowali, ludzi było a było, plan wykonany, nierobom zawsze coś nie pasuje! ". A na koniec roku wręczają sobie nagrody za prężną pracę mająca wyp. Ier. Dzielic wszystkich bezrobotnych za burtę. I ogłosić że jest cudnie! NIE CHODŹCIE NA TAKIE FESTYNY BO WAS KRĘCĄ JAK ŻYDÓW W GETTO! Propaganda dla tv wrocławskiej i tv lubin: wszyscy sie uśmiechali pełno serdeczności esesmani weseli i uśmiechnięci, dzieci w piłkę graja z dziećmi niemieckimi -prawdziwy raj!

 • Anonim (AN0mLm), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bezrobocie maleje, bo ludzie już nie ufają UP i nie tracą czasu, by tam iść, tylko szukają na własną rękę. Co w tym miescie niestety jest trudne :P A te targi pracy jak dla mnie są żałosne. Wpadłam tam na chwilę i mi się gorzej zrobiło :P jedna wielka reklama i pokazanie, że 'o, my coś robimy! ' :P na codzień nie szukają lub nie odpisują/oddzwaniają do kandydatów na stanowiska, a tu nagle z wszystkimi rozmowa, etc..