Anna Jurksztowicz w wyjątkowym koncercie dla Kresowiaków

Dyskusja dla wiadomości: Anna Jurksztowicz w wyjątkowym koncercie dla Kresowiaków.


 • Anonim (ANb6ms), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bylam. Fantastyczne wydarzenie. Oby wiecej takich w naszym miescie.

 • Anonim (ANGpEF), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rewelacja. Światowy poziom. Fajnie, że świetni muzycy z Filharmonii Dolnośląskiej i wrocławskie chóry mogą w takich warunkach i pod "takim dyrygentem" dzielić się swoim talentem.

 • Anonim (ANx1Bs), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po raz kolejny mieliśmy okazję zobaczyć, że część bolesławieckiej społeczności nie dorosła do oglądania i słuchania muzyki poważnej! Już po pięciu minutach koncertu zaczęło wychodzenie z bazyliki niezadowolonych. Ludzie nie wiedzieli na co przyszli! Inni ucinali sobie rozmowy z sąsiadami. No niestety nie za dużo mieszkańców Bolesławca bywa w filharmonii i wie jak się zachować. Ksiądz proboszcz powinien pouczyć parafian co to za koncert i jak się zachować! Takie zachowanie przeszkadza tym co wiedzą poco przyszli!

 • Anonim (AjWdje), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bo takie imprezy powinny byc biletowane. Wtedy trafia tam ludzie ktorzy naprawde sa zainteresowani. Co to za przyjemnosc siedziec kolo gadających przekupek?

 • Anonim (e3afbv), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (AjWdje) napisał(a):

  Bo takie imprezy powinny byc biletowane. Wtedy trafia tam ludzie ktorzy naprawde sa zainteresowani. Co to za przyjemnosc siedziec kolo gadających przekupek?

  Zgadzam się, przynajmniej symboliczna opłata. Ludziom powiedzieć, że coś za darmo, to nie odpuszczą, a potem gapią się zadziwieni, co tu się dzieje...

 • Anonim (ANUfbH), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  brawo dla artystow,pomyslodawcow za to ze ktos pomyslal o Kresowiakach.