Pożar lawety na A4, kilka aut spłonęło, trzy osoby ranne

Dyskusja dla wiadomości: Pożar lawety na A4, kilka aut spłonęło, trzy osoby ranne.


 • Anonim (AN0Cpj), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  znowu cos sie dzieje na a4, za duzo tych zdarzen tej "autostradzie" choc daleko jej do standardow prawdziwej autostrady.

 • Anonim (e3aG26), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszystko było by ok gdyby nie te TIRy. Koszmar !

 • Anonim (ANx23r), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Powinien być definitywny zakaz wyprzedzania dla TIR-ow,na odcinku A4 bez pasa awaryjnego-czyli z Wrocławia do B-ca i z B-ca do W-wia...

 • Anonim (ANG24o), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Definitywnie to powinieneś mieć zakaz wypowiadania się w tym temacie. Zakaz na całym odcinku . Żal mi cię :'(

 • Anonim (e3aWoZ), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rozsądniejszy byłby zakaz wykonywania manweru wyprzedzania dłużej niż 10 sekund i bardzo konsekwentne jego egzekwowanie. Jak nie masz wystarczająco mocy to nie wyprzedzaj. Nigdy na autostradzie nie miałem problemu z kierowcami jadącymi za szybko. Ci jadący za wolno są przekleństwem i stwarzają zagrożenie, bo nigdy nie wiadomo co taki delikwent wymyśli.

 • Anonim (ekhteX), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  fajne audi

 • Anonim (e3aG26), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (ANx23r) napisał(a):

  Powinien być definitywny zakaz wyprzedzania dla TIR-ow,na odcinku A4 bez pasa awaryjnego-czyli z Wrocławia do B-ca i z B-ca do W-wia...

  Jestem tego samego zdania.

 • Anonim (ALlznA), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Proponuję wam naukę czytania ze zrozumieniem bo jak by wyprzedził prawidłowo i uważał na jego sygnalizację że hamuje to by nie było tego wypadku a tak wjechał w jego tył pojazdu i wypadek.

 • Anonim (e3aib2), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie chodzi tylko o ten przypadek-ogólnie Tir-y wyprzedzające się na tej pseudo autostradzie bez pasa awaryjnego,które wyprzedzają się czasami nawet przez kilka minut! i to bez najmniejszego zważania i liczenia się z innymi uczestnikami ruchu-poprostu włączają kierunkowskaz i walą na lewy pas i wyprzedzają pod górę itp.,jadąc o 1km/h szybciej od wyprzedzanego Tir-a!Stwarzając przy tym zagrożenie dla innych pojazdów,które poruszają się szybciej i co za tym idzie, powodują zatory na tej pseudo autostradzie...! Tyle w temacie.