Zwycięzcy w konkursie Wolontariusz Roku 2015

Dyskusja dla wiadomości: Zwycięzcy w konkursie Wolontariusz Roku 2015.


  • Anonim (AN0s5h), 2015-12-05 15:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Niektóre opisy osób nominowanych w kategorii wolontariusz dorosły są po prostu skandaliczne.

  • Anonim (AE40rj), 2015-12-05 16:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Trzeba przyznać - oburzające. Jaki Pan taki kram.

  • Anonim (ANyeH8), 2015-12-05 17:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie czepiam się, ale czy Pani Piestrak-Babijczuk za darmo pracuje w poradni i nieodpłatnie przyjmuje pacjentów? Jeśli tak, nie ma sprawy, ale jeśli nie...

    Wolontariusz to osoba pracująca na zasadzie wolontariatu. Według Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie wolontariuszem jest ten, kto dobrowolnie i świadomie oraz bez wynagrodzenia angażuje się w pracę na rzecz osób, organizacji pozarządowych, a także rozmaitych instytucji działających w różnych obszarach społecznych. Instytucje te nie mogą korzystać z pracy wolontariuszy przy prowadzonej działalności gospodarczej, czego wprost zakazuje ustawa.

    Określenie bezpłatna nie oznacza bezinteresowna, lecz bez wynagrodzenia materialnego

  • Anonim (AE714O), 2015-12-05 21:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jakiś czas temu złamałem rękę i niestety na dyżurze była p.Babijczuk. Taki wolontariat że z laską zostałem przyjęty.Jakby nie było to płacę składki a szpital nie jest czyimś prywatnym obiektem.Co do fachowości pomocy to niestety kości nadawały się do złożenia operacyjnego ale wolontariat chyba aż takiej wnikliwości nieprzewidywal...

  • Anonim (A54szs), 2015-12-05 21:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pani Anna wraz z młodzieżą z terenu powiatu bolesławieckiego aktywizuje osoby niepełnosprawne i odpowiada na ich potrzeby. Jej ofiarność przynosi osobom niepełnosprawnym wzrost akceptacji, radość i uśmiech. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszki mogliśmy zobaczyć spektakl teatralny „Król Bul”, uczestniczyć w integracyjnym pikniku pod hasłem „Nie jestem sam, wielu przyjaciół w Powiecie Bolesławieckim mam”.
    pracuje jako nauczyciel SS, a ww dzialania można chyba uznać za zadania statutowe szkoły. Spektakl i piknik nie odbywa się dzięki zaangażowaniu jednej osoby. Wstyd....

  • Anonim (vrYxm), 2015-12-06 01:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jedna wielka masakra. Pozdrawiam wszystkich wolontariuszy, którzy na codzień działają . Urzędnicy w godzinach swojej pracy nie potrafią ich zauważyć i czekają, aż znajomi swoich znajomych zgłoszą do nagrody. Żenada

  • Anonim (ekhv8b), 2015-12-06 11:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Urzędnicy, pracownicy jednostek powiatu wolontariuszami.... Nie mam pytań...
    A ten co wyjeździł rowerkiem z królem fejsbuka pracę w Zarządzie dróg powiatowych to też pewnie wolontariacko jeździł...
    Żenada

  • Reklama

  • Anonim (vrYYr), 2015-12-06 12:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Buhaha kolejny raz wychodzi polska mentalność to be, to fe lemingi siedzą i biadolą. Ktos tych ludzi zglosil i ktos ich wybrał. Nauczmy sie cieszyć sukcesami innych. Moze poprostu wystarczy pogratulować zwycięzcom.

  • Anonim (AN0mJM), 2015-12-06 13:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    TO JAKIEŚ JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE !!! JAK MOŻNA PRZYPISYWAĆ SOBIE (chodzi tu o p. Anię i p. Michała ze Szkoły Specjalnej) TO CO WYMYŚLILI I ZROBILI INNI . JAKIM CUDEM KLAKIERZY SPIJAJĄ ŚMIETANKĘ A CI KTÓRZY WYMYŚLILI I WŁOŻYLI W TO TYLE WŁASNEGO CZASU A NAWET PIENIĘDZY , NAWET NIE SĄ WYMIENIENI. KTOŚ PODPINA SIĘ DO DZIAŁAŃ INNYCH A POTEM SOBIE TO PRZYPISUJE. ŻAŁOSNE !!!

  • Anonim (e3affb), 2015-12-06 14:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    zawiść ludzka nie zna granic....przecież nominowani nie zgłosili się sami. osoby które ich zgłosiły napisały i umotywowały zgłoszenie jak chciały....i na tyle na ile pozwalała im wiedza o nominowanych.

  • Anonim (hjN2m), 2015-12-06 15:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    nagrody rozdane...czas zacząć wypominki...ale ci ludzie nie nominowali się sami, oni sami o sobie też nie pisali, sami też się nie wybrali...więc o chodzi???

  • Anonim (hj5Nk), 2015-12-07 19:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jestem rodzicem jednego uczniów Szkoły Specjalnej. Wielokrotnie przychodząc po dziecko do klasy zastawałam w czasie zajęć p.Michała w klasie z p.Anią. Czy tam lekcje prowadzi dwóch nauczycieli jednocześnie , a może zajęcia były prowadzone w ramach wolontariatu ? Teraz już wiadomo za co ta nagroda :}

  • Anonim (hj5Nk), 2015-12-07 19:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Akurat jeśli chodzi o te dwie osoby, które są ciągle wymieniane w komentarzach , to tak się składa , że oni sami napisali owe zgłoszenia i dali do podpisania jednemu ( zaznaczam tylko jednemu rodzicowi ). Czego jak czego...ale tupetu to akurat im nie brak !

  • Anonim (hj5Nk), 2015-12-07 19:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nauczmy sie cieszyć sukcesami innych. Moze po prostu wystarczy pogratulować zwycięzcom.
    To prawda co napisał mój przedmówca ! Powinniśmy cieszyć się sukcesami innych , które ktoś sam sobie je wypracował ! Ale co zrobić z gnidami które palca nie przyłożyły do wymienionych w zgloszeniach działań i wypromowały się same ?! Natomiast osoby które stoją za owymi działaniami są nadal anonimowe !

  • Anonim (vrYip), 2015-12-09 22:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Rycz mala rycz, płacz maleńka płacz, każdy to umie od dzis

Reklama