„Pokaż klasę, posprzątaj po swoim pupilu”, czyli film z udziałem miss i mistera Dni Ceramiki

Dyskusja dla wiadomości: „Pokaż klasę, posprzątaj po swoim pupilu”, czyli film z udziałem miss i mistera Dni Ceramiki.


 • Fajna reklamówka, serio. Czy zadziała przekaz? Dobrze, że problem jest wciąż poruszany, ale wiem też, że bulwar nad Bobrem (ścieżka biegowa MOSiR), którym często spaceruję, jest toaletą dla psów , które tam właśnie właściciele z upodobaniem wyprowadzają i nikt po pupilach nie sprząta. Jedno stanowisko ze śmietnikiem na odchody od wakacji stoi puste: nie ma w nim kup, nie ma w nim worków. Po prostu i właściciele śmietnika i właściciele psów mają śmietnik w głębokim zapomnieniu.

 • Anonim (e3afeb), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pozbieraj więc:)

 • Anonim (A7w4l2), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak mozna chetnie sprzatac po pupilu jesli kosze na psie kupy sa czesto tak zapelnione ze mozna sie co najwyzej wymazac po lokcie naciskajac klapke od smietnika. A szukac nastepnego kosza z kupa w worku to chyba przesada.

 • Anonim (ALlL1q), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Fajnie ujęty temat, choć nieprzyjemny i trudny.

 • Anonim (A7PweA), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Każdy kto widzi taką sytuację w której pies zrobi tzw "dwójeczkę" , a właściciel udaje , ze nic się nie stało powinien zwrócić głośno uwagę właścicielowi pupila. Być może w tym momencie Pan/Pani nie będą mieli przy sobie woreczka i jedyne co będą mogli zrobić to spalą buraka ale na przyszłość ZADZIAŁA ! bo nim wyjdą to albo wezmą ze sobą woreczki albo pójdą w takie miejsce z pieskiem w którym nikomu ta "kupka" nie będzie przeszkadzała. Należy też zachować zdrowy rozsądek i nie zwracać ludziom uwagi w lesie czy na jakichś tam polach itp., mówimy tu o parkach, skwerach, i wszędzie tam gdzie ktoś może wejść w tą kupę .
  MAM PSA I PO NIM SPRZĄTAM BO TO MÓJ OBOWIĄZEK !

 • Anonim (A7w5Ct), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Każdy kto wyrzuci kiepa ,papierek ,puszkę ,butelkę ,niech pozbiera.A ten co widzi niech głośno zwróci uwagę. Może w tedy w parkach na chodnikach będzie czyściej.A wtedy weźmiemy się za psie kupy .A i te same łamiące się ławki i znaki też.

 • Tomek (ek923Z), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Film dobry ale najlepszy motywator to niestety mandaty. W naszym mieście po ustawieniu podajników z pakietami Animals dopiero mandaty i ciągłe rajdy strażników miejskich poruszyły mieszkańców do sprzątania.