zDolna Natalia Łomańska

Dyskusja dla wiadomości: zDolna Natalia Łomańska.


 • Anonim (ANUfPV), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratuluję suckcesu, ale nie zapominajcie o innych uczniach, którzy zakwalifikowali się do finałów zDolnych Ślązaków dla gimnazjów.

 • Anonim (ALlzbC), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje dla Natalii rodziców i opiekuna. Szkoda, że zapomniano o innych dzieciach które osiągnęły podobny sukces. To oczywiście źle świadczy o mediach.

 • Anonim (AmROt1), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo ciekawa i zwięzła informacja bez niepotrzebnego 'bla,bla,bla".Natalka to mądra i ładna dziewczynka (co nie zawsze idzie w parze),o zym świadczy piękne profesjonalne zdjęcie.Brawo autor artykułu;)

 • Anonim (An2qtw), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mądra owszem ale czy ładna?Po co to komentujesz? To na pewno nie powierzchowność przyczyniła się do jej sukcesu,tylko inteligencja,więc nie wysilaj się na jakieś bezsensowne wychwalanie jej "urody",to zupełnie nie potrzebne.

 • Anonim (V8ZRX), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje dla Natalki i innych dzieci, ktore wkladaja wiele pracy w nauke ;Natalko, trzymaj tak dalej ! . Nauczycielom i szkole jezykowej Oxpress serdeczne dziekuje :) widze, ze poziom nauczania nadal jest wysoki, nic sie nie zmienilo na szczescie ;D kiedys ja sie uczylem w Oxpressie, a w przyszlosci posle do tej szkoly mojego syna. Pozdrawiam cala kadre i wszystkich uczniow tej szkoly :D
  Kacper

 • Anonim (V8ZRX), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Natalko, jestes bardzo madra ;) gratuluje sukcesu :) zgadzam sie z Przedmowca, tekst jest zwiezly i konkretny, a zdjecie udane :) wydaje mi sie jednak, ze budynek Oxpressu miescil sie kiedys przy I LO w BC i na pewno nie byl szary, a tutaj tabliczki, ze Oxpress jest na Tysiaclecia ... Dawno nie bylam w Bolcu, cos sie zmienilo ?

 • Anonim (A8eRzt), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Natalko gratuluję. Trzymam kciuki na kolejnym etapie.
  Kasia Z. :-)