Totalnie słabe logo Młodzieżowej Rady Miasta

Dyskusja dla wiadomości: Totalnie słabe logo Młodzieżowej Rady Miasta.


 • Anonim (eQPJwU), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A jakie prawo do oceny merytorycznej ma redakcja? Gust nie podlega dyskusji.

 • Trzeba było zrobić kleksa i też się bronić, że gust nie podlega dyskusji.

 • Anonim (eQPJwU), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A cóż to za argument? Starzejesz się młody człowieku.

 • Anonim (ej7vgi), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeżeli to przew. Kowalski zaprojektował, to jest to super!

 • Anonim (euucBn), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Totalnie słaby artykuł. Totalnie słaby "dziennikarz". Totalnie słaba strona.

 • Anonim (AjWdje), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pan sobie strzela w stopę. Najpierw afera z II LO, teraz krytyka dzialan młodych ludzi... Pan sobie zdaje sprawę co robi? Pan jako dziennikarz wie jak funkcjonują dziś media?

 • Anonim (eYNXQ9), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niestety ale logo jest bylejakie. Nakładanie napisów na znak to amatorstwo. Z daleka wszystko zlewa sie w jedna plame. Niestety ludzie bez doswiadczenia wybrali prace niedoswiadczonej autorki.

 • Anonim (euOMwQ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Straszna amatorka. Czy w szkołach nie mają już plastyki? Poza tym wyrazy w języku polskim się odmienia i powinno być Młodzieżowa Rada Miasta Bolesławca a nie Młodzieżowa Rada Miasta Bolesławiec! Ale czego wymagać od młodych ludzi, jak niektórzy nauczyciele nie mają nawet takiej wiedzy.

 • Anonim (vBHgV), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Totalnie żenujące to jest podejście "dziennikarza". Pojechać po dzieciakach i ich wyborze... Nie znajduje słów na tak nieprofesjonalne wykonywanie swojej pracy jaką zaprezentował tym wpisem autor. Nie pozdrawiam. Liza Gargulińska

 • Anonim (AjZrQi), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (AjWdje) napisał(a):

  Pan sobie strzela w stopę. Najpierw afera z II LO, teraz krytyka dzialan młodych ludzi... Pan sobie zdaje sprawę co robi? Pan jako dziennikarz wie jak funkcjonują dziś media?

  A jakfunkcjonują dziś te media? Media w sensie Wyborcza, Newsweek? Czy inne? Tak działają, że nie ma w Polsce w pełni obiektywnych. Nawet lokalne zawsze stają po którejś ze stron.
  Co do loga to mogło być ono bardziej wyraziste. Zostało wybrane przez młodych ludzi. Taki mieli gust, takie im się podobało. Co do portalu to z kolei nie rozumiem argumentu, że ta strona jest słaba. Może ktoś się nie zgadzać z treścią, prawo do dyskusji i swojego zdania ma każdy, ale zatem jaka lokalna strona jest "mocna". Podajcie przykłady? Konkretne argumenty.

 • Anonim (AjWdje), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A taki, że młodzież w mediach spolecznościowych może zdziałać cuda. Pan redaktor zdaje się tego nie zauwazyć. To tylko dzieci, dobrze że coś robią, nie siedza w tabletach i komórkach. A tu krytyka "profesjonalisty". Człowieku, ogarnij się, załóż rodzinę, miej dzieci i zobaczysz jak będziesz się cieszył z jakiegokolwiek rękodzieła swojego dziecka. To zwykły hejt a nie krytyka.

 • Anonim (AjZrQi), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ok, podzielam w w jakimś stopniu. Zawsze taka działalność jest na plus. Co do hejtu to się nie zgodzę. Może logo się przyjmie lub za jakiś czas się zmieni na inną propozycję.

 • Anonim (A8cSST), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żaden mądry rodzić nie będzie piać z zachwytu nad byle czym, co zrobi dziecko. Owszem należy pochwalić za aktywność, ale jednocześnie delikatnie doradzić, co można poprawić. To logo zdecydowanie wymaga poprawy. Chyba że rodzic tego nie widzi i ma bylejaki gust. Wtedy faktycznie, nawet byle co jest go w stanie wprawić w zachwyt. Moim zdaniem logo jest na trzy minus.

 • Anonim (A7w5Wh), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dla mnie jako dla graficznego laika sam projekt OK , w jakiś sposób bym wyróznił MRM ,może lekko wieksza czcionką .
  Ogólnie logo fajne,ciekawe .
  A tylko jakiś spec się przyczepi,ze niby litery źle powyginane itp.
  Większe gnioty robione przez speców sie widziało :)
  Jak tutaj ,gdzie dla wielu kojarzy się niestety jednoznacznie :(

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Głupie komentarze o strzelaniu sobie w stopę i nieprofesjonalizmie tylko zachęciły mnie do głębszego przyjrzenia się logotypowi. No i cóż... Wyszło szydło z worka. Pod poniższym adresem ta sama łapka została opublikowana 6 lat temu...

  http://www.aphalonrpg.fora.pl/viewimage.php?i=9

  Któryś/któraś z mądralińskich teraz się wypowie?