Nowe boiska sportowe przy Zespole Szkół Budowlanych

Dyskusja dla wiadomości: Nowe boiska sportowe przy Zespole Szkół Budowlanych.


 • Anonim (AjWdje), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oj a były senator Michalski już nas nie lubi? Nie było go na powyborczym otwarciu orlika lekkoatletycznego, teraz to boisko. No ale tak to jest jak jest po wyborach i się nie wygrało. obraził się :)

 • Anonim (AKcLjF), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To dobrze że dla wszystkich ponieważ przy jedynce trudno się załapać.No , budowlanka ma ładne boiska - gratuluje.

 • Anonim (AL0jJ3), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mogli by zmienić ten kolor tych budynkó.... Bo tak naprawdę jest okroopny ;)

 • Anonim (AL0jJ3), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dyrektor Swój Chłop ! Dobrze powiedział ;-)

 • Anonim (elXtMK), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To bardzo dobrze! Wkońcu wzięli się za ZSB ! Ładne boisko!

 • Anonim (euu8rD), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobrze,że w końcu ruszyło coś z warunkami sportowymi,bo szkoła ma super kadrę nauczycielską-w-f.A może jeszcze lepszą sala sportową.?Absolwent.

 • Anonim (e5GBOm), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po pierwsze gratuluję bardzo dobremu menadżerowi jakim jest Pan dyrektor Jacek Jurkiewicz. Poraz kolejny pokazał, że jest najlepszym dyrketorem w Bolesławcu. Wiedza, doświadczenie oraz stoicki spokój sprawiają, że każda inwestycja ZSB kończy się sukcesem. Po drugie chciałbym przypomnieć, że Kwaśniewski i Przybylski chcieli rozparcelować ZSB. Pamiętam to dokładnie bo akurat wtedy chodziłem do tej szkoły. Panowie wpadli na wspaniałomyślny pomysł aby całkowicie zamknąć szkołę a zajęcia dla budowalńców częściowo odbywały się w elektoniku, częściowo w gastronomie i częściowo w handlówce. Tłumaczyli nam wtedy, że szkoła ta generuje zbyt duże koszty i nie widzą przyszłości dla ZSB. Panowie byli w błędzie i czas pokazał, że ZSB to najlepsza szkoła w Bolesławcu a nie fabryka bezrobotnych jak np licea. Wracam do tego ponieważ nie wierzę w te nieszczere uśmiechy i chcę żeby Panowie wiedzieli, że my o tym pamiętamy.
  Boisko jest super. Może wpadnę kiedyś na wf ;)
  Pozdro dla całego ZSB

 • Anonim (e3aW4l), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uratował szkołę ale za jaką cenę ?

 • Anonim (eBCdmk), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (e3aW4l) napisał(a):

  Uratował szkołę ale za jaką cenę ?

  Za cenę wielu fachowców potrzebnych na rynku pracy, właścicieli prężnie rozwijających się firm budowlanych oraz inżynierów którzy realizują największe inwestycje budowlane w Polsce. Jeśli myślisz, że każdy absolwent po ZSB zarzuca tynki za pół litra to jesteś w błędzie. Rozejrzyj się do okoła, rzuć okiem na nowoczesne budownicto i podziwiaj.

 • Anonim (AKcLjF), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nasi absolwenci projektują , nadzorują budowy w kraju i za granica , ale też są dobrymi fachofcami ,,z kielnią" bo i takich potrzeba na rynku . Teraz ,, budowlanka" kształci w różnych kierunkach okołobudolanych.