Koszmar polskiej rodziny w Szwecji

Dyskusja dla wiadomości: Koszmar polskiej rodziny w Szwecji.


 • Anonim (evRifY), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo dobry film, który pokazuje jak bardzo szkodliwe są lewicowe, zbiurokratyzowane rządy. Lewactwo od dawna niszczy rodziny i niestety spływa to również do nas pod różnymi "modami". Gender, "tęczowi", LGBTqwerty, to wszystko są "wartości" promowane przez lewaków. Nie daj Boże takiego systemu u nas.

 • Anonim (dRjbPW), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nawet nie oglądam bo mi się scyzoryk w kieszeni otwiera jak widzę i słyszę kolejne takie historie. Jeszcze będziecie Bogu dziękować że PIS doszedł do władzy , i miejcie nadzieje że Polska nie stanie sie takim krajem choć już słychać różne historie o podobnych sytuacjach w kraju

 • Anonim (A81blk), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po co ten raban? Czy kogoś z nas, bolesławian, interesuje to co dzieje się w sąsiednim mieście? Nie. Czy interesuje nas jakimi wartościami żyją ludzie w sąsiednim kraju? Nie. Czy mam znaczenie dla nas, że są wartości ważniejsze niż prawo (i nie jest to bynajmniej prawo naturalne). Nie. Interesuje nas tylko gazetka reklamowa pobliskiego dyskontu. Program telewizyjny na najbliższy tydzień. Niekiedy dochodzą popularne imieniny w zbliżającym się miesiącu. Tacy własnie jesteśmy.

 • Anonim (dRjbPW), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Człowieku o co ci chodzi???? To że ktoś nie chce tego oglądać to nie znaczy że się nie interesuje ale ktoś taki przemądrzały jak ty zaraz musi drugiego człowieka sprowadzić do poziomu zainteresowań Biedronkowej gazetki. Zrobili dramatyczny film na faktach i co dalej??? Ludzie sobie obejrzą i pomyślą : " masakra współczujemy im, szok jaka niesprawiedliwość itd." Pytanie co dalej????? dziesiątki rodzin za granica ma takie problemy, w Niemczech plaga istna w tym temacie. Nikt im nie pomaga a "Pełowski" rząd do tej pory nic przez 8 lat nie pomógł

 • Anonim (dRjyuu), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Teraz bedzie Pisowski rząd wszyscy wrócą ha ha na żniwa .........Prezydent zapewniał że nie ma do czego wracać , kraj w ruinie ...oj kiedy ten naród zmądrzeje .A u nas to obcokrajowiec ma lekko co ..............a narzekacie na innych że nas traktują jak chwasty , wiadomo jaką mamy opinie w świecie .

 • Anonim (A7w5cf), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szwecja to pod wieloma względami współczesne państwo faszystowskie. Jestem niemal pewien, że pani G. marzą się takie rozwiązania systemowe jak w tym kraju.

 • Anonim (AE7YBk), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Film jak film ,podobne wypadki są i u nas w kraju .O tym czy Szwecja jest krajem faszystowskim mogą wypowiadać się Ci co tam mieszkają i jakoś nie chcą wracać do klerykalnej Polski .

 • Anonim (A7w5cf), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Faszystowska III Rzesza odpowiadała milionom Niemców. Niektórzy lubią, jak państwo wtrąca sie w każdą sferę ich życia.