W niebogatych ceramikach projektant robi tylko masówkę

Dyskusja dla wiadomości: W niebogatych ceramikach projektant robi tylko masówkę.


 • Anonim (ANUfR3), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie mamy wizjinerów w naszych ceramikach na kierowniczych stanowiskach, dlatego mamy tylko radość, że kupują tę ceramikę Japończycy. Bo ich gust ma mówić o naszych wartościach. Może to ktoś w końcu odwróci, ale kto? Zwierz, Stasik, czy Smoleńska? Watpię.

 • Anonim (eQPJ4J), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ŚP Wolanin to sie w grobie przewraca na słowa tej pseudo artystki na pseudo wernisażu. Daleko tej Pani do klasy Wolanina i Bany-Kozłowskiej , którzy otrzymywali nagrody na wystawach międzynarodowych.Dzieki ich twórczości ceramika bolesławiecka jest w rozkwicie w odróznieniu od innych ceramik .
  Przez Pania Trojnar przemawia gorycz drugiej ligi . Po takiej wypowiedzi to szefowie ceramik bolesławieckich powinni postawić krzyżyk na tej Pani.

 • Anonim (qvPKL), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A która to ta" niebogata" ceramika?Bo z tego co się orientuję to takowej w Bolesławcu nie ma...

 • Anonim (ANIZl6), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie ma znaczenia czy zakład jest biedny czy bogaty. Artysta swoje wizje niech prezentuje za własne pieniadze. Dla zakładu ma projektować wzory które bedą się sprzedawały a tym samym ma trafiać w gusta klientów a nie promować swoje dziwaczne wizje artystyczne. Niestety artysći nie rozumieja ze od ich pracy zalezy los kilkudziesięciu lub kilkuset innych pracowników bo liczy sie dla nich tylko własne ego. Z tekstu powyżej wynika że Pani Trojnar nie powinna nigdy!!! pracować w przemyśle i niech se rzeźbi w zapleczu domowym.Wzorem niedoścignionym w tej dziedzinie był Wolanin , ktory umiał pogodzić pracę dla zakładu z własnymi artystycznymi ambicjami.

 • Anonim (dRjbDM), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  troszkę taktu by się przydało. Warto zwrócić uwagę po pierwsze, że Autorka artykułu nie wie co pisze, a powinna przynajmniej starać się przedstawić sprawę obiektywnie.
  Pani Artystka powinna wystawiać swoje prace w Paryżu, Rzymie może Londynie. Jej wypowiedzi w pretensjach, o czym mogą świadczyć? Jestem słaba? Jednak mało osiągnełam? Do kogo te pretensje? Dobrze ktoś wcześniej napisał.
  Jężeli ktoś jet dobry w tym co robi, będzie tworzył prace artystyczne, jak również dobre kształty w przemyśle.