Otwarcie Orlika Lekkoatletycznego z udziałem dwukrotnego mistrza świata Pawła Fajdka!

Dyskusja dla wiadomości: Otwarcie Orlika Lekkoatletycznego z udziałem dwukrotnego mistrza świata Pawła Fajdka!.


 • Anonim (euu2Zq), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo dobrze, że taki obietk powstał jest on potrzebny w Bolesławcu, zwłaszcza że jest dobry klub LA. Dziwi tylko jedno przy okazji otwarcia propaganda większa, jak za PRL-u, przy poprzednich orlikach takiego ,,zamieszania nie było.

 • Anonim (A81bbR), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pozostał kwas i bieżnia ktora z powodu 200 m. i ostrego zakrętu będzie wyrzucać profesjonalnych zawodników. Malo kto o tym mówi, a klub i działacze robią dobrą minę do złej gry bo sie lubią ze starostą i PO. Wszystkie oficjalne i profesjonalne stadiony mają 400 m. Jak na tym robić trening?
  Lekkoatleta.

 • Anonim (A81bGf), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co mieli zrobic wydluzyc do ulicy?wydaje sie,ze miejsca za malo jest

 • Anonim (AjWdjC), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wybudowac razem z miastem na spółdzielczej. A tak... kolejny erzatz. Koszty wysoki, obiekt dla amatorów.

 • Anonim (AN0kOi), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  żenada tylko w Polsce nie może dojść do porozumienia między miastem a powiatem żeby wybudować a raczej odnowić stadion 400m na ul. spółdzielczej i wtedy wziąść sie za organizacje zawodów i zapraszanie gwiazd a nie na jakimś nieprofesjonalnym stadionie 200m i jak tu nasi lekkoatleci mają się rozwijać

 • Anonim (A81bUJ), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pracowalam w budżetówce,jest bardzo ciezko uzyskac środki, i nie ma mowy o wybrzydzaniu,poza tym nalezy sie orientowac,ze czesc obiektow w tym miscie finansuje miasto a czesc powiat.Stadion pod miasto nalezy.Zawsze narzekamy,tak bylo z miejskim nowym basenem,a ilu ludzi skorzystalo z usmiechem na twarzy.Jestem pewna,ze i tu tak bedzie

 • Anonim (dRjuWV), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakby miasto chciało, to już dawno by wybudowało. Wystarczy porozglądać się na lewo i prawo. Skoro Węgliniec może mieć 400m stadion tartanowy, to tym bardziej Bolesławiec. Pytanie dlaczego taki stadion do tej pory nie powstał? Dlatego należy się cieszyć, że Powiat zdecydował się na taką inwestycję i mimo probelmów udało się ją zakończyć. Obiekt nie jest idelany, co wynika z wielu ograniczeń, o których nie każdy pewnie wie, ale do celów treningowych z pewnością wystarczy.
  Pozdrawiam malkontentów.

  Ps. A ty lekkatleta jak jesteś taki szybki to zawsze będziesz mógł pujść na spółdzielczą i cieszyć się 400m bieżnią. Nie dość, że nie wylecisz z luku, to jeszcze będziesz miał z górki :)

 • Anonim (A81WRU), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A Ty możesz pÓjść lepiej do szkoły :)
  Stadion moze i dobry dla mieszkancow, ale nie dla zawodowców. No i nie za taką cenę. 3 mln zl prawie. Ludzie!!!! Nprawde nie mógł starosta sie dogadać z prezydentem?

 • Anonim (A7w58M), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ilu tych zawodowców mamy w mieście? Dopiero młodych się szkoli na zawodowców. W zupełności wystarczy 200m i nie jest to jakiś problem nie do przeskoczenia. Może lepiej, żeby biegali po lesie i rzucali kamieniami w dal? Jeszcze raz podkreślam: to jest "orlik", a nie profesjonalny stadion lekkoatletyczny.

 • Anonim (evRifY), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak dla amatorów to trochę zbyt kosztowna sprawa ten orlik - 3mln?!. gdyby dogadali się z powiatowymi to mielibyśmy piękny 400m. stadion na spółdzielczej i dla amatorów i dla zawodowców... Szkoda, że tacy duzi chłopcy nie potrafią się dogadać i kozaczą jeden przez drugiego który ważniejszy.

 • Anonim (eTyZLV), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Opinie wyrażają tu osoby, które mało wiedzą o ile coś wiedzą o tym "stadionie". Może i mały ale w zupełności wystarczający. Orlik będzie ogólnodostępny dla każdego. Sprzęt lekkoatletyczny jest drogi i dlaczego 3 mln? Ponieważ stadionik będzie posiadał wszystkie potrzebne wyposażenie jakie mają duże stadiony (materace do skoku wzwyż, materace do skoku o tyczce, klatka do rzutu młotem, koła do pchnięcia kulą oraz zaplecze sanitarne i szatnie ). Może i jest mały ale wystarczający dla ludzi tam trenujących. Nie orientuje się ale koszty budowy nie są też małe więc i się uzbiera taka kwota. Więcej jest napisane w poprzednich artykułach. Pozrowienia. Zawodnik

 • Anonim (ANyn6f), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dzieciaki czekały po otwarciu na pana Pawła po autograf. Pani z urzędu przyszła z wielkim plakatem wzięła autograf i do dzieci: nie, nie pan teraz nie może. Po zawodach :) Przepraszam bardzo, impreza była dla urzędasów czy dla młodzieży? Nie wspomne, że wiele dzieci nie widziało otwarcia na sali :)