Kobieca kampania Małgorzaty Sekuły-Szmajdzińskiej

Dyskusja dla wiadomości: Kobieca kampania Małgorzaty Sekuły-Szmajdzińskiej.


 • Anonim (ekhLpx), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  jak mozna nieostre zdjecie, w 21 wieku dodac do artykulu ?nie chce sie wam?...a poza tym -piekna kobieta ..zasluguje na to zeby jej rysy nie byly rozmazane :)zalosne.

 • Anonim (ALlznL), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dla mnie to nie jest ważne , i tak na nią głosowałam , głosuję i póki życia mi starczy będę głosować . To najrozsądniejsza osoba w Sejmie .

 • Anonim (ALlzTI), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (ekhLpx) napisał(a):

  jak mozna nieostre zdjecie, w 21 wieku dodac do artykulu ?nie chce sie wam?...a poza tym -piekna kobieta ..zasluguje na to zeby jej rysy nie byly rozmazane :)zalosne.

  "Piękno" jest pojęciem względnym. Dotyczy to także zdjęcia gdzie zdaje się , przez wzgląd na "piękno?", zmarszczki zostały "rozmazane".

 • Anonim (eQ8Zru), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie mogę się nadziwić, że są jeszcze u nas ludzie, którzy głosują na lewicę. To lewica dbała przez 50 lat, by Polska była dziadoskim zaściankiem Europy. A po "odnowie" Miller i towarzysze oddali to co zostało z polskiej gospodarki i banków na łup spekulantów zachodnich.
  Po co głosować na obcych czerwonych, skoro mamy swojego W.Ogrodnika - człowieka prawego, mądrego i sprawnego managera.
  W końcu ktoś dopilnowałby naszych spraw w Sejmie!

 • Anonim (ALU6R9), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani Małgorzata Sekuła Szmajdzińska to osoba pod wieloma względami wyjątkowa. Z dużym doświadczeniem zawodowym (jest to znany w całej Polsce znakomity adwokat), mądra życiowo, profesjonalna w tym co robi, niezwykle pracowita i uczciwa. We wspaniały sposób kontynuuje zaangażowanie polityczne, zwłaszcza parlamentarne, na Dolnym Śląsku po swoim wybitnym mężu, byłym Ministrze obrony Narodowej Jerzym Szmajdzińskim. Kilkukrotnie nagradzana i zaliczana do grona najlepszych posłów i posłanek. Jak mało kto zasługuję na reelekcję. Jest inicjatorką wielu akcji społecznych.
  Szanowni Państwo, 25 października głosujmy na Zjednoczoną Lewicę i zmieńmy Polskę na lepsze!

 • Anonim (evRifY), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kawiorowa lewica ze szminką. Głosuj narodzie.

 • Anonim (ALU6QQ), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mądry nie głosuje na partię, lecz na człowieka. Znam wielu, którzy zagłosują własnie na Panią Szmajdzińską, a na senatora na Pana Michalskiego, bo zasługują na to i są prawymi dobrymi ludźmi i nie ważne ze z Lewicy i PO, ważne to co sobą reprezentują, co zrobili dla kraju czy regionu, a zrobili dużo.