17-latek wpadł z marihuaną. Ponownie. Grozi mu do 3 lat więzienia

Dyskusja dla wiadomości: 17-latek wpadł z marihuaną. Ponownie. Grozi mu do 3 lat więzienia.


 • Anonim (e3afCg), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za mało 3 lata powinien ciężko pracować żeby wiedział jak to miło okradać onych z kasy na to świństwo.

 • Anonim (e9DMxD), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Łapią małoletnich za woreczek trawki, a mordercy chodzą bezkarni. Dla mnie PORAŻKA.

 • Anonim (e3auQN), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Taki woreczek rujnuje zycie nie tylko jednej osobie lecz wiekszej ilosci osób. Taki g....,rujnuje zycie sobie,rodzicom własnym i rodzicom g......, którzy po to siegaja.

 • Anonim (1nKiF), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie uważam, że posiadanie tak drobnej ilości, bądźmy szczerzy, delikatnego środka odurzającego, powinno być karane więzieniem. Zwłaszcza dla tak młodych ludzi. Mają przed sobą całe życie, a rząd chce pakować ich do celi z mordercami. Gdzie tu sprawiedliwość pytam!

 • Anonim (dRjygL), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To w ogóle powinno być legalne i nie było by problemu on na prawdę nie zrobił nic złego ani nikomu nie wyrządził krzywdy

 • Anonim (AtPxQp), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trzymaj się dobry chłopaku. W dzisiejszych czasach tak to właśnie jest. Przestępcy chodzą po ulicach, a młodzieniec który dobrze się uczył i ma szanse budować przyszłość zostaje karany!? Nie wstyd wam okradacie jego psychicznie i zamykacie drogę do sukcesu, pewnie poszedłby na studia... a on co komu zrobił? Trzymaj się bracie. "Inwigilacja w tych czasach robi karierę" Free dobrych chłopaków! Jointów nie palę, lecz jestem za legalem. LEGALIZE SKUN 100% Elo pozdrówka.

 • Anonim (e3auQN), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czegos nie rozumię ?,kto komu zamknał droge do kariery ? czy to rodzice namawiaja do palenia i posiadania i dilowania?czy rodzice marza o takiej przyszłosci dla swoich dzieci? czy moze to wybór własny ? halo! Nikt nikogo do niczego nie moze zmusic ! nikt za nikogo zycia nie przezyje ,tylko Ty sam! Wiec albo jestes pasażerem swojego zycia ,albo kierowca,wybór nalezy do Ciebie.

 • Anonim (AMONZ6), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Lepiej niech jara niż ma chlać. Trzymaj się chłopaku, a inteligentów z ciemnogrodu ,którzy robią z jaraczy ćpunów pozdrawiam środkowym paluszkiem,