Policyjny „Pierścień”: ponad 220 mandatów i 4 pijanych kierowców

Dyskusja dla wiadomości: Policyjny „Pierścień”: ponad 220 mandatów i 4 pijanych kierowców.


  • Anonim (dRj0Yl), 2015-04-22 14:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Orgaznujecie polowania na swoich ludzi.
    Dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie.

  • Anonim (eQ5RX1), 2015-04-22 14:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Łapanka , jak za okupacji. Tylko teraz aby najwięcej pieniędzy z ludzi zedrzeć.

  • Anonim (ANUTnw), 2015-04-22 14:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jaka łapanka? Jeździjcie zgodnie z przepisami, to nikt was ruszy. Pora skończyć z bandytami na drodze. Bardzo dobrze, że są takie akcje. Powinno się jeszcze pijanym kozakom "z urzędu" rekwirować samochody.

  • Anonim (e3auV9), 2015-04-22 15:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie dało się wjechać do miasta normalnie, musiałem to objeżdżać wszystko jakimiś boczniakami, bo wiadomo, jak takie kontrole się kończą. Łażą mendy dookoła i szukają nie powiem czego do czego.
    Skurwysynom kasa i statystyki się nie zgadzają... 223 mandaty w przełożeniu na kasę to ile to? Za co te mandaty niby? Bo na pewno nie za prędkość, każdy wiedział, że stoją bo kierowcy sobie cały czas mrugali.
    Zabawa w stację diagnostyczną dla nabicia mamony.

    Żenada.

  • Anonim (AjWoVh), 2015-04-22 15:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dokładnie. Myślę, że każdy kto wczoraj poruszał się po drogach zodnie z przepisami nie dostał mandatu.

  • Anonim (V8iDh), 2015-04-22 16:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kolejna AKCJA policji - siódma. Mamy już piąty miesiąc roku za pasem, a co gliniarze z drogówki robią, gdy AKCJI nie robią? Liczą dni do emerytury?

  • Anonim (AtPxas), 2015-04-22 16:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pełne poparcie dla takich akcji!!! Przy tak skonstruowanym prawie eliminowanie pijaków za kierownicą jest skazane na porażkę, a szkoda. Od pierwszego razu, dopóki nikogo nie zabiją powinni pójść w niebyt na drogach dożywotnio.

  • Reklama

  • Anonim (e3aTqI), 2015-04-22 17:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak za nimi tęskniliście to ich macie.

  • Anonim (A81XTS), 2015-04-22 17:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawa wreszcie uczymy się zachodu taka akcja co drugi dzień i problem prędkości zdezelowanych aut ze szrotu tureckiego w Niemczech i pijanych bandytów zniknie.

  • Anonim (AN0WFy), 2015-04-22 18:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Hehehe akcja pod nazwą "Naskrobać jak najwięcej mandatów" z polecenia komendanta...nie od dziś wiadomo,że policjant- tyle i tyle mandatów ma wystawić w ciągu dnia i koniec! nie ważne,czy słusznie czy nie!!!

  • Anonim (evgggb), 2015-04-22 19:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bardzo dobrze, że policja ściga. Wielu jest wariatów na drodze. A kto ma coś na sumieniu, to niech się boi. Ja mandatu nie dostałem , więc chyba nie końca to "łapanka", aby wykazać się odpowiednią liczba mandatów w ciągu dnia. Kto zasłużył, ten dostał!!!! I po sprawie!!! Nie komentujcie głupio, tylko rzeczowo.

  • Anonim (AN0WFy), 2015-04-22 19:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie głupio, tylko prawdziwie!!! To są rozkazy odgórne..komendant dostaje tel, z góry ..tyle i tyle tego dnia ma być mandatów i koniec!
    A nie pleć głupot,że ktoś ma na sumieniu i dlatego wypisuje takie rzeczy!!!
    Nie znasz świata kolego,kolezanko;)

  • Anonim (e3aTqI), 2015-04-22 19:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Najlepiej nie włączac się do ruchu, ale wtedy na ciul mi auto.

  • Anonim (dRj0Yl), 2015-04-22 20:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Policja najczęściej nie łapie piratów drogowych tylko ustawia się na 40tce i 60tce i łapie swoich bo musi być wynik i statystyka. Prewencja , pouczenia tutaj są nie istotne. Sam jezdze bardzo bezpieczne, mam czyste konto ale widzę co się dzieje jako kierowcy jesteśmy po prostu dojeni.

  • Anonim (An2q3T), 2015-04-22 20:19 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (A81XTS) napisał(a):

    Brawa wreszcie uczymy się zachodu taka akcja co drugi dzień i problem prędkości zdezelowanych aut ze szrotu tureckiego w Niemczech i pijanych bandytów zniknie.

    Sam jesteś bandytą złodziejski chwaście. Polowania będą sobie urządzać! Traktują nas jak zwierzęta łowne. Policja ma ochraniać obywatela a nie na niego polować.

  • 1
  • 2

Reklama