UPC wyjaśnia, o co chodzi z dekoderami telewizji kablowej

Dyskusja dla wiadomości: UPC wyjaśnia, o co chodzi z dekoderami telewizji kablowej.


 • Anonim (AEr0tJ), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po lekturze komunikatu można przyjąć, że mają klienta gdzieś i jak sobie nie przyjdziesz, to nie będziesz miał. A powinno być odwrotnie. To instalator powinien pojawić się w mieszkaniu, a jeżeli kogoś nie ma (sporo ludzi pracuje (!) ) zostawić informację z nr telefonu i umawiać się indywidualnie na dogodny dla klienta termin. Jeżeli Nie chcą, to można zmienić operatora telewizji na innego, bo konkurencja jest dość duża i nie śpi. ;-)

 • Anonim (AKc5Bz), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dostałem informację 10-09-2015 ,że 15-09-2015 r. nastapi wymiana dekodera. gdzie te 30 dni!!!!

 • Anonim (hj5cj), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie ... "lub odbioru urządzenia w Salonie Sprzedaży i samodzielnej instalacji" . Oni MAJĄ DO DOMU PRZYJŚĆ I ZAMONTOWAĆ KLIENTOWI!. Tak informują dzwoniąc do klienta. O tej sprawie poinformowałem UPC jak dzwonili do mnie dziś. I co? Zgadnijcie. Byli ZASKOCZENI, że tak u nas jest. Jasne ...... Po czym pan zaklinał, że tak nie można. Podałem im również adres istotne.pl by sobie sprawdzil relację. Konsultant powiedział, że o tym poinformował przełożonych. Jasne .... A może to za ich wiedzą zrobili-tych szefów. No. Zobaczymy jak do mnie przyjdą co będzie. Udokumentuję to.

 • Anonim (dRjU6Q), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Polacy to tępy naród nigdy im się nie dogodzi.

 • Anonim (AEryBG), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  UPC niczego nie wyjaśnił. Umówił sie żeby 8 września zyć w domu ( ul. Jezierskiego),bo będą instalować dekoder. Tymczasem już mija 10 wrzesień a montera jak nie było tak nie ma.

 • Anonim (vrYly), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Już trzeci dzień pozbawiony jestem internetu z kablówki.Tylko w niektórych momentach był.Jak długo jeszcze?

 • Anonim (vrL6S), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pozostaje wam tylko internet w telefonie? czcieliście szybki,to macie szybko nie mając nic? polsat cyfrowy chwalą i abonament tańszy,a ile w tym prawdy? nie wiem ,to przykre jak ludzi w bambuko robią:(

 • Anonim (ALU6OS), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  U mnie byli. Wymienili. Jakies 3 tyg. Temu. Ale większość sąsiadów niw wpuszczala o17 monterów. Byli kilkakrotnie. Kartka na drzwiach o kontakcie zeby się umówić tez. Leniwe klamczuszki;).

 • Anonim (dRjyV9), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak widać jedna firma badziewna (bolesławiecka kablówka) została zastąpiona firmą UPC. Przedstawiciele firmy UPC chodzą i roznoszą zachęcające ulotki po klatkach budynków i przy okazji zdzierają loga firmy NETIA ze skrzynek instalacyjnych firmy NETIA (dawniej DIALOG). Tak jest na uli. Wańkowicza. Zdrowa konkurencja chyba nie na tym polega aby kogoś rugować z prywatnego terenu przez obcego najeźdźcę ale jak widać w wykonaniu UPC widocznie tak można.

 • Anonim (A7wzKO), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mieszkam na Gałczyńskiego i z obiecanych 16Mb/s mam w porywach 2Mb/s. W piętek wieczorem (9.10.15) nie otwierała się żadna strona. Nie ma mowy o oglądaniu filmów przez internet. A narzekaliśmy na Azart-Sat!