Zamiast mandatów przywołanie… kodeksu etycznego i obrazki św. Krzysztofa

Dyskusja dla wiadomości: Zamiast mandatów przywołanie… kodeksu etycznego i obrazki św. Krzysztofa.


 • Osobiście uważam, że więcej pożytku dał by krótki instruktarz z udzielania pierwszej pomocy w przypadku zdarzeń drogowych niż pogadanka z księdzem.W innych miastach często prowadzone są takie działania policjantów wraz z ratownikiem medycznym.

 • Anonim (AtPxDM), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A gdzie panie zakonnice??? Też by ruszyły z policjantami... Czy policjanci i ich szefowie mają problemy z okresowymi badaniami lekarskimi?

 • Anonim (e3aGHQ), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  zmienic taryfikator, zabierac prawo jazdy za KAZDE wykroczenie, KAZDe, wtedy bedzie bezpiecznie

 • Anonim (A81Xbt), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Popieram.Piekna akcja.

 • Anonim (AtPxat), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda, że przy okazji akcji duchowny nie chwalił sie swoimi dziarami.

 • Anonim (V8lx0), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ciekawe jaka byłaby społeczna reakcja, gdyby policjantom towarzyszył np. pracownik, kelner z piwnicy paryskiej i rozdawał zatrzymanym ulotki reklamujące knajpę i zapraszał na dyskotekę?

  Wyznanie katolickie jest jednym z ponad 150 oficjalnie zarejestrowanych w Polsce wyznań i religii, i każde z nich posiada równy status prawny, a państwo polskie już w art. 25 Konstytucji pkt 1 stwierdza - Kościół i inn związki wyznaniowe są równoprawne. pkt 2 stwierdza - Władze RP zachowują bezstronność w sprawach przekonań światopoglądowych i filozoficznych ...

  Policja jest państwowym organem i jako taki powinien respektować zapisy prawa... i nie agitować za jakimkolwiek wyznaniem, religią czy... prywatnym biznesem!

  We Francji komendant policji dopuszczający się łamania prawa, tu zapisów ustawy zasadniczej wyleciałby na pysk z pracy.

  W Polsce przyzwyczajeni jesteśmy, że policja nie czuje się zobowiązana do przestrzegania powszechnie obowiązującego prawa i codziennie możemy przeczytać jakieś doniesienia prasowe o policjancie który zabił, pobił, etc.

  W tym wypadku podejrzewam, że komendant bolesławieckiej policji wykazał się nadgorliwością wynikającą z nieznajomości prawa, tj. głupotą.

  Może następnym razem będą agitować z pracownikami jakiegoś warzywniaka, świadkami Jehowy, albo muzułmanami. Głupota nie zna granic. Jak łamać prawo, to przynajmniej po równo.

 • Anonim (euu8mu), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wolę mandat niż pogadankę z księdzem.

 • Anonim (AtPyAt), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (euu8mu) napisał(a):

  Wolę mandat niż pogadankę z księdzem.

  prawidlowa reakcja zadne islamy chrzescijany i zydy i buddy wypieprzać

 • Anonim (AjWoVh), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przed Wielkanocą i Bożym Narodzeniem na taborecie przy konfesjonale powinien siedzieć policjant z ruchu drogowego i zamiast dziesięciu zdrowasiek, na polecenie księdza na pokutę powinien wypisywać mandat i punkty karne,Dopiero wtedy będzie pełna współpraca.