Niemal dwustu skontrolowanych, wszyscy... trzeźwi

Dyskusja dla wiadomości: Niemal dwustu skontrolowanych, wszyscy... trzeźwi.


 • Anonim (AN0YdS), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Porażka policji, wrócili z łowów z pustymi rękami. :)

 • Anonim (AE7GNv), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No i będzie po premii.

 • Anonim (ANG7fW), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kontrolować częściej. Sprawdzać, sprawdzać, karać mandatami. Ja jestem za. I poproszę o więcej patroli na osiedlowych uliczkach.

 • Anonim (AN0E7J), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moim zdaniem rygorystyczne przepisy które zostały wprowadzone,to one własnie działają na kierowców i uświadamiają sobie ze to żart.Pisze uświadamiają bo nie każdy kierujący na drodze jest świadomy w pełni co robi.Dopiero gdy stanie się coś poważnego na drodze z jego winy,zdaje sobie sprawę co zrobił i okazuję skruchę.To że policja prowadzi takie akcje to bardzo dobry pomysł,oby tak dalej ale jeśli kręcą się po mieście bezczynnie i łapią starszego dziadka który popija w spokoju piwko czy jakiegoś Startera na ławce w parku... to jak dla mnie uzupełnianie statystyk zatrzymanych za chlanie alko publicznie i pozbywanie się bloczków mandatowych.Jeśli naprawdę chcieli by złapać,jak to nazywają '' dilera narkotyków'' to wystarczy ze pokręcili by się w piątek,sobotę pod syfem (Klub Imperium). To jedno a drugie to mogli by sami nie łamać przepisów bo są po to aby dawać przykład,poczucie bezpieczeństwa a nie karać starszą kobietę w podeszłym wieku bo przeszła przez pasy nie po linii prostej tylko pod pewnym kątem(będąc na pasach) :) . No ale do dawania przykładu i do służenia pomocy to naszym misiom jeszcze daleko. Ja np nigdy nie usłyszałem od policjanta na służbie ''służymy pomocą'' , ''Jesteśmy tu aby pomóc'' jedyne co to '' Jesteśmy tu aby rozstrzygnąć kto z Państwa jest winny i ukarać mandatem oraz nałożyć pkt karne '' .Często czują się jak święte krowy. Zbyt często.Zakaz parkowania,postoju,zatrzymywania się obowiązuje każdego uczestnika ruchu drogowego,nawet funkcjonariusza na służbie w pojeździe uprzywilejowanym nie wydającym sygnałów dźwiękowych i sygnałów świetlnych ostrzegawczych.A to jest u nich własnie problem . Myślą ze jadą suką i jak staną na zakazie to nikt im nic nie zrobi. A jak zwykły Kowalski zwróci im uwagę to pada standardowa odpowiedz : Proszę Pana My tu prowadzimy interwencje.

 • Anonim (An2w9w), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (ANG7fW) napisał(a):

  Kontrolować częściej. Sprawdzać, sprawdzać, karać mandatami. Ja jestem za. I poproszę o więcej patroli na osiedlowych uliczkach.

  Idiota

 • Nazywasz kogoś idiotom dlatego, że popiera takie akcje? Dlatego, że chce więcej patroli? To w takim razie kim Ty jesteś?

 • Anonim (AE7MSf), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Sama napisał(a):

  Nazywasz kogoś idiotom dlatego, że popiera takie akcje? Dlatego, że chce więcej patroli? To w takim razie kim Ty jesteś?

  Trzeźwym i rozsądnie jeżdżącym kierowcą na którego poluje policja wymyślając różnego typu pułapki (np stanie w szczerym polu z radarem, karanie za parkowanie na własnym podwórku, bezsensowne ograniczenia do 20km/h na kilometrowych odcinkach, jeżdżenie kilometrami za jednym samochodem)