Zaniedbania przy ulicy Spółdzielczej?

Dyskusja dla wiadomości: Zaniedbania Spółdzielni Bolesławianka przy ul. Spółdzielczej?.


 • Anonim (VvsB3), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prezes mówi, że jest dobrze - ot, kandydat na radnego. A co robią pozostali członkowie zarządu? Śpią? A co na to rada nadzorcza? Też uważa, że nic się nie stało?

 • Anonim (AN0AG2), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  sami wszystko niszczyciel ludziska a potem mają pretensje

 • Anonim (hj5aQ), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zarząd spółdzielni jak zwykle odwraca kota ogonem. Prezes nie odpowiada na pytania lecz opowiada o rzeczach, o które nikt go nie pytał

 • Anonim (eBCdmk), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale melina. Współczuję :/

 • Anonim (AE7IuL), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani ma komunistyczne podejście do tematu. Zgłosi to naprawią. Chyba zapomniała, że teraz płaci się za wszystko. Wspólnota zasponsoruje to może se postawić złotą fontannę.

 • Anonim (hj5aQ), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani zgłaszająca problem ma komunistyczne podejście do tematu? Ha, ha, ha! Po pierwsze jest tu napisane, że właśnie Pani wielokrotnie zgłaszała problem zarządowi a jak ten nie reagował to również w radzie nadzorczej. A dalej to tu nie ma wspólnoty ale SPÓŁDZIELNIA - żeby były wspólnoty to by nie było takiego syfu. A gdzie służby techniczne w tej spółdzielni? Przecież tam jest ADM, potem inspektorzy nadzoru, kierownik GZM i zastępca prezesa ds. technicznych i też nikt nie widzi problemu? To po co ci wszyscy ludzie tam są, tylko po to żeby brać kasę? A czy co roku przeprowadzane są kontrole stanu technicznego wynikające z art.62 prawa budowlanego? Czy może ktoś robi te kontrole tylko "na papierze"?

 • Anonim (AE4he3), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  popieram! Biorą niemałe pieniądze to niech robią :)

 • Anonim (AEr0nH), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kasa z funduszu remontowego płacona przez lokatorów tego bloku idzie zapewne na inne budynki. Taka sytuacja. Płacisz kilkanascie lat, a żadnego remontu nie ma.

 • Anonim (AEr0I7), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  dajcie prezesowi spokój, przecież własnie trwa remont bloku w którym on mieszka przy ul. Starzyńskiego - to jest teraz priorytet, a tak na marginesie, moim blokiem zarządza wspólnota, nie mam żadnych problemow, takich z jakimi spotykają się ludzie mieszkający w wytworze komunistycznym takim jakim jest spółdzielnia mieszkaniowa i jej prezes

 • Anonim (AEry3G), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chcę powiedzieć, ze nie wszędzie i pięknie jest w wspólnotach. Natomiast zgadzam się, że brakuje w spóldzielni tego czegość(nie będę rozwijał tego tematu) niby majstrow i kierowników jest kilku ale i tak ogólnie możnqstwierdzić brak nadzoru i zastawianiem się, żenie ma pieniędzy. Panie prezesie to my mieszkańcy zbierzemy się na materialy budowlane, ale kto to zrobi czy my w czynie spolecznym. Pozostawim to bez komentarza. Może juz czas się wybrać na emeryturę skoro z tak błachymi sprawami nie może Pan sobie poradzić.

 • Anonim (V8UDo), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  JEST DŁUG,NIE MA NAPRAW I KONIEC !

 • Anonim (VvtAi), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Marny zarząd spółdzielni to i dług jest. Poza tym prześmiesznie się prezes tłumaczy, a to że dług powstanie na koniec roku (sic!) czyli na razie go nie ma, a to suszarni się nie maluje tylko białkuje (no tak było w poprzednim ustroju) a w ogóle to z suszarni lokatorzy prawie nie korzystają to może być jak jest, mówi o krzywym chodniku miejskim choć ten właśnie chodnik miejski jest bardzo dobry a te spółdzielcze są do niczego, zamiast o naprawie drogi widocznej na fotce będzie stawiał znaki drogowe i jeszcze do tego wciąga radnego Muchę i prezydenta Bolca z racji żywopłotu; a w ogóle to co się czepiacie przecież jest w budynku super choć na koniec mówi, że myślał że trzeba te budynki odnawiać. A odnawianie to jest tylko od zewnątrz? W środku może być slums. Paranoja jakaś w wykonaniu spółdzielni ale nie pierwsza i nie ostatnia pod tym zarządem.

 • Anonim (VvsBI), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Spółdzielcza ma długi? A może zarząd nam odpowie czy ostatnio był organizowany bal z okazji 50-lecia spółdzielni i z czyich pieniędzy był sfinansowany?

 • Anonim (ArerKJ), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Drogą zajmą się inne służby, ocieplenie budynku i inne prace budowlane także wykonują wynajęte firmy, a zielenią i porządkiem lub wybieleniem suszarni mogą się zająć etatowi pracownicy porządkowi spółdzielni, którzy otrzymują za to wynagrodzenie.
  Jest to kwestia organizacji i chęci zarządu.

 • Anonim (AjWoVh), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A wiecie że według regulaminu spółdzielni sprzątaczka ma zamiatać klatkę schodową codziennie? U kogo sprzątaczki zamiatają klatkę codziennie?