500 zł na dziecko

  • Anonim (dRjyBZ), 2015-12-05 08:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ... tylko wtedy, sumując dochody moje i męża, pewnie przekroczą te 800 zł. Ale wolę swoje zarobione 1500 niż 500 panstwowe.

  • Anonim (An2q49), 2015-12-05 09:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak by nie było to i tak patologia się będzie rozmnażała bez względu na te 500 zł,oni się zawsze rozmnażali,,bo zamiast te 40 zł przeznaczyć na antykoncepcję ,wolą to przechlać i przepalić a bachorstwo się mnoży,często upośledzone,czy takich co powstrzyma?

  • Anonim (ALlzYi), 2015-12-05 09:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    O! Juz sie zaczyna...

  • Anonim (An2q49), 2015-12-05 11:49 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (ALlzYi) napisał(a):

    O! Juz sie zaczyna...

    Dopiero teraz się zaczyna ? No co Ty? Czy kiedykolwiek w dziejach ludzkości inteligencja się rozmnażała jak króliki? Przenigdy,natomiast u patologii koniecznie co roku a nawet dwa razy do roku.:D

  • Anonim (A7w5cf), 2015-12-05 16:39 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (dRjyBZ) napisał(a):

    Super, będzie na żłobek i wreszcie będę mogła się wziąć za robotę. Dzięki za odpowiedź.

    Jak sie weźmiesz za robote, bedzie na złobek.

  • Anonim (ALlzYi), 2015-12-05 16:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mialam na mysli ze juz sie zaczyna wrzucanie wszystkich do jednego wora nazywajac patologia.Nie wiem jak ty ale ja tam w wiekszosci rodzin widze rodziny przecietne czyli pracujace za minimalna krajowa zyjace od 1szego do 1szego czyli bardzo im sie przydadza te pieniadze.

  • Anonim (evgggb), 2015-12-05 18:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Hehe nie wiem gdzie wy macie mózgi, pieniądze nie biora się z powietrza, jeśli ktoś wam obiecuje 500zł na dziecko to znaczy że te pieniądze zabierze z innego źródła, przy czym skasuje część tej kwoty za pośrednictwo takich datków (czyt. trzeba zatrudnic urzednika ktory zadecyduje czy dać czy nie)

  • Anonim (dRjyBZ), 2015-12-05 18:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do Gość A7w5cf, gdyby wszystko było tak proste, jak Twoje myślenie. Niestety, tak nie jest. Nie będę tłumaczyć, dlaczego tak jest u mnie, że najpierw żłobek, a później praca, bo mi się zwyczajnie nie chce. Ale dam Ci dobrą radę : nie mierz wszystkich swoją miarą. Ludzie znajdują się w różnych sytuacjach i wiele czynników wpływa na ich działanie. Nic nie jest tak oczywiste jak mogłoby się wydawać.

  • 1
  • 2

Reklama