Edukacja powiatowa – systemowe rozwiązania i ciągły rozwój

Dyskusja dla wiadomości: Edukacja powiatowa – systemowe rozwiązania i ciągły rozwój.


 • Anonim (eQ8Zru), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Daruś wytłumacz czym jest reorganizacja. Reorganizacja - piękne słowo. Czy nie oznacza w przyblizeniu zmiana a w dalszym toku likwidacja? Tekst o tym, że mądre decyzje podejmie Zarzad Powiatu jest bezcenna. Zobaczymy co Pan wymyśli i co na to Pan Gawron, Stasik i cała ekipa. Piękna taktyka poprzez zrzucenie odpowiedzialności na Zarząd - czyż nie?

 • Anonim (evRifY), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  KrUl Fejsbuka wymyślił nagle reorganizacje kiedy się kapnął że nie wybuduje szkoły specjalnej bo kasa poszał na mniej ważne zadania. Teraz szuka budynku na szkołę specjalną więc jakąś trzeba zlikwidować. Wy tego nie widzicie, że temat tzw. reorganizacji pojawił się teraz?

 • Anonim (e3aGnw), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Daruś....to nie Twój kolega.
  Ps.co Ty możesz wiedzieć na temat zarzadzania placówkmi oświatowymi.

  Gdybyś namyślił się, to zostań starostą i zrób to lepiej

 • Anonim (A81bEC), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dla dziewięćdziesięciu kilku procent mieszkańców regionu ważne są zupełnie inne sprawy...

 • Anonim (ANxCVI), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trzeba było nie oddawać pijarom budynku za bezcen tylko się dogadać i wyremontować , punkt idealny na szkołę dla niepełnosprawnych . Wszędzie blisko

 • Anonim (e5GBOm), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (ANxCVI) napisał(a):

  Trzeba było nie oddawać pijarom budynku za bezcen tylko się dogadać i wyremontować , punkt idealny na szkołę dla niepełnosprawnych . Wszędzie blisko

  Dokładnie ! ale daliście ciała z tą szkoła :/ Pomiędzy miastem a powiatem powinna być współpraca a nie wieczne przekomarzanie! Wstyd mi za Was i zły jestem bo swoimi nieprzemyślanymi decyzjami marnujecie pieniądze publiczne, na które tak naprawdę inni muszą ciężko pracować a nie jak urzędasy za biurkiem przy kubku kawy. Za długo niektórzy siedzą na stołkach i od nieróbstwa w d...ach się prewraca. Napisałem, że mi wstyd bo źle głosowałem.

 • Anonim (A7w5aL), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przepraszam, a czemu ma służyć ten artykuł? Przechwałki powiatowe?

 • Anonim (ANbAwa), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bo jak nie wiem co mam powiedziec to sie pochwalę ;) tylko z tego chwalenia nic nie wynika, wszyscy wiedzą jak jest, niuczciwe zagrania, niedopowiedzenia, jeszcze nie podjęto decyzji, informacje z pod biurka, bełkot informacyjny. Zapomniano o uczciwości, przyzwoitości i dobrych manierach. Wielka szkoda!