Zbiornik na Jeleniogórskiej okiem SkyDivision.pl

Dyskusja dla wiadomości: Zbiornik na Jeleniogórskiej okiem SkyDivision.pl.


 • Anonim (vZuXI), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo!
  Kolejny Miś ze słomy!
  Bareja był jasnowidzem. Niemcy wybudowali kąpielisko w tym miejscu w czasach gdy trasą obok przejeżdżały dwie furmanki dziennie. Obecnie mieszkańcy i tłumy turystów będą wypoczywać na plaży przy zbiorniku przy smrodzie spalin. A w lecie w towarzystwie komarów. No chyba że wyprosimy komary chmurą pestycydów.

 • Anonim (evRifY), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do tej muzyki brakuje prezia na słomianym żaglowcu z drewnianym mieczem w ręku. Kompletnie nieprzemyślana inwestycja. Zbiornik owszem, ale kąpielisko w takich warunkach? Lepiej było zainwestowac w baseny odkryte na MoSiRze.

 • Anonim (AtPY4s), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Strata pieniędzy szału nie ma ;(

 • Anonim (ALln4T), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tam mial byc tylko zbiornik retencyjny. Za Niemca, jak byla ta knajpa Waldschloss, inaczej to wygladalo. Dzis przypomina to oczyszczyalnie sciekow.

  Wolalbym, aby wreszcie wyremontowali baseny. Jest tam kawal ziemi, mozna stworzyc super park rekreacyjny i wybudowac hotel, obok jest przeciez boisko pilkarskie treningowe, ktore ma swietna trybunke. Czy w Boleslawcu nikt tego nie widzi? BKS moglby grac tam a na dzisiejszym stadionie powinni zrobic bierznie tartanowa z prawdziwego zdarzenia i stadion lekkoatletyczny albo raczej na odwrot. Pan Roman buduje baseny kryte, ok! A co z boiskiem lekkoatletycznym z prawdziwego zdarzenia. Ludzie potrzebuja ruch, Jogging to trend ogolnoswiatowy a u nas nawet bierzni nie ma z prawdziwego zdarzenia.