Dziewczynka i mężczyzna ranni po zderzeniu aut w Kruszynie

Dyskusja dla wiadomości: Dziewczynka i mężczyzna ranni po zderzeniu aut w Kruszynie.


 • Anonim (dRj0nq), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  zrobić tam rondo!

 • Anonim (AEr0Ep), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wyciąć wszystkie drzewa.

 • Anonim (ANbpuK), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To wszystko przez te drzewa przy posesji na zakręcie. Jak się chce zasłaniać od ludzi i samochodów - to do lasu. A tu proszę nie stwarzać zagrożenia. Wolność Tomku w swoim domku, a ludzie na zakręcie się zabijają. Nieładnie.

 • Anonim (e3afAA), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Znowu jakiś madrala narozrabial.

 • Anonim (ANuWiK), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  dlaczego mądrala ?

 • Anonim (AN0kPl), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  kazde auto starsze jak 5 lat powinno nie byc dopuszczane do ruchu, bo to zwyczajnie złom ... niech ktos wprowadzi taka ustawe błagam

 • Drodzy Panstwo,
  bardzo wspolczuje poszkodowanym w wypadku dziewczynce i jej ojcu i zycze rychlego powrotu do zdrowia. Kazdy rozsadny i doswiadczony kierowca znajacy ow zakret na Osiedlu Kruszyn wie, ze 30 km/h stanowi tam maksymalny limit. Przekroczenie predkosci o kazdy nastepny kilometr stanowi kompletny brak odpowiedzialnosci i stanowi realne zagrozenie dla zdrowia i zycia, czego wlasnie najlepszy dowod mamy. Pora na wprowadzenie na tym i innych osiedlach skutecznych zabezpieczen i mechanizmow przed ludzmi, u ktorych samochod powoduje kompletna utrate mechanizmow kontroli nad emocjami i staja sie przyczyna tragedii. Osiedla mieszkaniowe, to miejsce, gdzie ludzie chca i maja prawo zyc bezpiecznie i szczesliwie w otoczeniu drzew, krzewow, kwiatow, a smochod jest zlem koniecznym.

 • Anonim (AEr0Ap), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W tamtym miejscu to pierwszy taki wypadek , wina w 100% idioty ,który musiał koniecznie tak szybko jechać,scigant jeden :( Zdrowia poszkodowanym.

 • Anonim (AE4hd1), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na szczęście bardziej się otarli o siebie niż czołowo czołówka takich dwóch aut w których barak stref zgniotu i o dużej różnicy w masie pewnie zakończyłaby się smiertelnie. Szybkiego powrotu do zdrowia a dla kierowcy dożywocia dla przykładu.

 • Anonim (Vvs3H), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Problem jest też inny. W pierwszych planach tego osiedla był zupełnie inny wjazd na to osiedle, ale pazerna gmina koniecznie chciała wydzielić jeszcze jedną działkę i stąd taki chory wjazd! Przez to jest tak niebezpieczne. Często mi się tam zdarza prawie otrzec o samochód jadący z naprzeciwka.

 • Anonim (ANug7X), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  kolega wyżej ma rację sam nie raz będąc na łuku tego zakrętu mijałem się ze stłuczką o włos, a bo ktoś postanowił sciąć zakręt, a bo nawierzchnia była śliska, bądź ktoś nie dostosował prędkości... ale chciałbym zwrócić uwagę na dwie rzeczy które zauważyłem dziś jadąc tamtędy do pracy:
  -ograniczenie do 30 km na godzinę moim skromnym okiem powinno być ustawione troszkę dalej zakrętu nie przy samym wejściu
  - przed ograniczeniem do 30 kiedyś było ograniczenie do 50... kiedyś bo teraz nie ma gdyż komuś tablica była potrzebna, nie wiem może dla uczczenia okrągłej 50-tej rocznicy urodzin albo coś...
  i to wszystko znajduje się w takim stanie od jakiegos czasu...
  i co ? i nic... stłuczka