Tydzień Mediacji w Prokuraturze Rejonowej

Dyskusja dla wiadomości: Tydzień Mediacji w Prokuraturze i Sądzie Rejonowej.


 • Blumenalle (A7z2JH), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wspieramy polski rząd PiSu w walce z korupcją w Polsce.
  Tak oto, zupełnie niechcący, Bogusław Biedrzyński udowodnił, że po ośmiu latach nieprzerwanych rządów PO-PSL Polska istnieje jako „ PAŃSTWO PRAWNE „ równie realnie, jak granica syryjsko – węgierska, o której również wspomina Ewa Kopacz.
  Sędzia Daniel Strzelecki ( Jelenia Gora )winien więc odpowiadać za rażące naruszenie prawa !
  Polska Rzeczpospolita Korupcyjna sedziego daniela strzeleckiego z Boleslawca.  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • kamyk (Ak5uDA), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jest polski wymiar "sprawiedliwości " tylko elity maja głos obywatel jest po prostu odstawiany na boczny tor nawet pisnąć nie może za dużo.

 • Daniel Kublik (V3Jk4), 3 tygodnie temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie co to za BIEGŁY PRZEBIEGŁY!!!
  wystarczy zapoznać się z materiałem a widać gołym okiem oszustwa biegłego DWIE DZIAŁKI I NOWY DOM WYCENIĆ NA 212TYS ZŁ TO LEGALNE OSZuSTWO W BIAŁY DZIEŃ POZBAWIĆ CZŁOWIEKA DOROBKU CAŁEGO ŻYCIA W BIAŁY DZIEN

 • Blumenalle (A7z2F1), 3 tygodnie temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  blumenalle napisał(a):

  Opublikowane: 7 lutego 2013r. o 18:41
  ~muhahahaha
  Nie oszukujmy się, każdy, kto mieszka w Trzebieniu zna tę nieruchomość, zna jego właścicieli , byłych i obecnych, a także akcje i atrakcje, które funduje rodzina obecnej właścicielki nieruchomości każdemu, kto ma odwagę powiedzieć swoje zdanie lub co gorsza sprzeciwić się tak jawnej i wyraźnej niesprawiedliwości. To nie jest anonimowa sprawa z kosmosu, tylko chałupa z Trzebienia (ze zdjęciem, żeby nie było wątpliwości), na temat której sporo osób ma wiele ciekawych rzeczy do opowiedzenia...

  Omertá* alla Polacca ?
  Art. 233 § 4 kodeksu karnego: Kto, jako biegły, rzeczoznawca lub tłumacz, przedstawia fałszywą opinię lub tłumaczenie mające służyć za dowód w postępowaniu określonym w § 1, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. http://wroclaw.oglaszamy24.pl/ogloszenie/380334287/wroclaw-Omert-alla-Polacca.html
  http://3obieg.pl/omerta-alla-polacca

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • anonim (AHdREU), tydzień temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Biegły sądowy albo Wańka – Wstańka
  Mimo woli przypominają się słowa pewnego obersta w c. i k. wojsku austriackim, który po kontroli wywołanej skargą niezadowolonych żołnierzy ( w jej efekcie kilku niezadowolonych trafiło do paki) mówił:
  Takeście sobie, łajdaki, myśleli, że wam ta komisja coś pomoże, drek* wam pomogła. …
  Więcej: http://pressmania.pl/biegly-sadowy-albo-wanka-wstanka/

 • anonim (A7zcnH), 3 dni temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (A5KLfB) napisał(a):

  Opublikowane: 10 lutego 2013r. o 22:08
  ~Janusz napisał(a):
  Panie Bogdanie nie daj się pan wyrolować ,znam pański temat i sądzę a nawet jestem pewny że w tej wycenie palce maczała siostra pańskiej byłej żony . A jest to kobieta która po trupach i nie przebierając w środkach dąży do celu gdy ma w tym jakiś interes.
  Szkoda jej chłopa bo gość jest w porządku a w jego rodzinie też namieszała ale to jeż inny temat.
  pozdrawiam Janusz.

  Biegły sądowy albo Wańka – Wstańka
  Wańka-wstańka – zabawka dla małych dzieci, która poruszona kolebie się na boki, lecz nigdy się nie przewraca. Po wychyleniu samoistnie odzyskuje równowagę i powraca do pionowej pozycji wyjściowej, gdyż podstawa zabawki jest okrągła i w środku obciążona żelaznym ciężarkiem, podczas gdy głowa jest lekka w porównaniu z resztą postaci. Trwałość równowagi zabawka zawdzięcza więc nierównomiernemu rozkładowi masy – środek masy leży blisko jej podstawy.
  http://3obieg.pl/biegly-sadowy-albo-wanka-wstanka

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.