Czy starosta lekceważy działaczy Solidarności związanych z oświatą?

Dyskusja dla wiadomości: Czy starosta lekceważy działaczy Solidarności związanych z oświatą?.


 • Anonim (AN0CvV), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do sprawy wrócicie, jak będzie do czego. mam nadzieję, że po 16 listopada nastąpią zmiany i Panu Dariuszowi podziękujemy za ciężką prace dla samorządu,

 • Anonim (VS2hk), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oby nie trzeba było wracać i oby nowe władze nie ignorowały ludzi i ich problemów.

 • Anonim (ANuk41), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  starosta lekceważy wszystkich , którzy mają inne zdanie niż on i mówią nie to, co starosta życzyłby sobie słyszeć.

 • Anonim (AtPxas), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Owy "włodarz" kiedyś był DOBRYM pedagogiem i mógł dalej osiągać sukcesy na tym polu, ale dorósł do dylematu "być czy mieć" i górę wzięła miedź. Dalej już poszło jak z płatka, gruntownie przygotowany erudyta wykorzystał swoje korzenie i koledzy po fachu przytulili i zrobili "członkiem". To był czas stabilizacji finansowej i uzyskania radości życia z posiadania dóbr. Teraz już można wrócić na stołek i to zapewne dobry w szkolnictwie.

 • Anonim (AreN3E), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  (...)

 • Anonim (AreN3E), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uxupełniając wątek niedostarczenia przez Starostwo pism do Radnych, trzeba wiedzieć, iż na tej sesji niezależnie od Solidarności zapytanie o wyjaśnienia tej sprawy wniósł Radny Jan Russ- bez większego efektu ze strony Starosty.

 • Anonim (AN096F), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Związkowcy! Opony w garść i z pielgrzymką na Warszawę. Duda da Wam zapałki.

 • Anonim (ANUTZU), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miejmy nadzieję, że nowe władze - bez Dariusza Kwaśniewskiego, będą podejmowały wsółpracę ze Związkami Zawodowymi, dla dobra mieszkańców jak również w tym przypadku dla pracowników oświaty.

 • Anonim (AtPxLW), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  widać, że niektórzy nadal prowadzą kampanie wyborczą!!!!!!!!!!!!

 • Anonim (ANUTZU), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Myślę, że starczy już ignorancji. Czas na zmiany, takie które pozwolą ludziom cieszyć się z szarej rzeczywistości!!

 • Anonim (ANGHJn), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pan starosta lekceważył, lekceważy i będzie lekceważył wszystkich bo ma taką naturę

 • Anonim (AE7Fsv), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja to znam - zapisać się do Związku a trzej członkowie związku w każdej szkole są pod ochroną Związku i już w pracy nie trzeba się przemęczać.

 • Anonim (AHdSLE), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Zarzuty związkowców przedstawiliśmy rzeczniczce prasowej Starostwa, Katarzynie Biegasiewicz-Mularczyk. Oto treść wyjaśnień, jakie otrzymaliśmy:

  Zarządzający Edukacją w Powiecie Bolesławieckim zawsze byli i są otwarci na dialog ze wszystkimi instytucjami i organizacjami, w szczególności ze Związkami Zawodowymi zrzeszającymi nauczycieli. Starosta Bolesławiecki niezwłocznie spotka się z przedstawicielami Komisji Międzyzakładowej NSZZ Solidarność Pracowników Oświaty i Wychowania w Bolesławcu w celu omówienia zgłaszanych problemów."

  "NIEZWŁOCZNIE" to jaki wymiar czasowy? Tydzień, miesiąc, rok? Czy już odbyło się wspomniane spotkanie?

 • Anonim (AtPx2M), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zabronić nauczycielom pracy w innych szkołach (najczesciej prywatnych) . Pozwolić im pracować po tyle samo godzin za tą sama stawkę tak jak pracują pracownicy w innych administracyjnych zawodach ! Skończmy w końcu z tą bojażnią przed nauczycielami !
  Albo pracują jak wiekszosc społeczeństwa albo niech nie zabierają miejsc pracy młodym wykształconym kadrom.

 • Anonim (AHdSLE), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szanowny przedmówco. Przypuszczam, że miałeś/aś wolną chwilę, aby ulżyć "swoim cierpieniom sumienia". Ale chyba nie do końca jesteś w temacie tego postu i wystukujesz irracjonalne teksty. Związek zawodowy nie reprezentuje tylko interesów nauczycieli, ale również/ a w tym wypadku przede wszystkim interesy pracowników obsługi szkół, którzy pracują tak jak cyt: "w innych administracyjnych zawodach" i otrzymują głodowe pensje. Ale zapewne nie masz o tym zielonego pojęcia więc szkoda Twojej klawiatury.
  A na marginesie dodam, (bo zapewne też tego nie wiesz), że nauczyciele również pracują 40 godzin tygodniowo czyli jak "większość społeczeństwa" ( a często i dłużej), są młodą i wykształconą kadrą i nikomu nie zabierają miejsc. Chyba czas u Ciebie się zatrzymał, albo masz złe wspomnienia z dzieciństwa. Pozdrawiam.

 • 1
 • 2