Sukces I LO

 • Anonim (ALUd3V), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po raz kolejny ze Srebrną Tarczą” – awansowaliśmy w Ogólnopolskim Rankingu Liceów

  Już po raz 17 znaleźliśmy się w ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015, opublikowanym przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. Dzięki sukcesom uczniów i nauczycieli, przy wsparciu rodziców i środowiska lokalnego zajęliśmy w tym roku 201 pozycję w kraju (w porównaniu do roku ubiegłego – awans o 36 miejsc w górę !) oraz 14 na Dolnym Śląsku (o 5 miejsc w górę). Nowością w tym roku jest ranking Maturalny 2015, w którym, w grupie liceów, uplasowaliśmy się na 193 pozycji w kraju.

  W założeniu Ranking jest ważnym instrumentem w badaniu jakości szkolnictwa ponadgimnazjalnego, obejmując zarówno licea, jak i technika. Decyzją Kapituły Rankingu ustalone zostały następujące kryteria Ogólnopolskiego Rankingu Liceów 2015: sukcesy w olimpiadach 30%, matura – przedmioty obowiązkowe 25%, matura – przedmioty dodatkowe 45%.

  Jesteśmy dumni z tego sukcesu !!!

  Gratulujemy nauczycielom, uczniom – szczególnie maturzystom 2014 oraz olimpijczykom, rodzicom i wszystkim, którzy wspierają pracę naszego liceum.

  „Srebrna Tarcza” obroniona :)

  Wszystkie rankingi, obejmujące łącznie ok. 1500 najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w Polsce, opublikowane zostały na portalu edukacyjnym:

 • Anonim (ANUf7k), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  JAK w rankingu wypadło 2 lo w B-cu ?

 • Anonim (d1Zmf3), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  40 miejsce w województwie i +500 w Polsce.