Pomóż odbudować spalony sklep zoologiczny

Dyskusja dla wiadomości: Pomóż odbudować spalony sklep zoologiczny.


 • Anonim (AF5Zlv), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zbiorka pieniedzy ,oczywiscie super sprawa! ,Podejrzenie jest opodpaleniu sklepu.dlatego ,najlepiej zbierac pieniadze na schronisko bezposrednio a nie czekac ,az wlasciciel sklepu sam postanowi o przekazaniu pieniedzy ,jest tyle potrzebujacych schronisk , nie refundowac sklepy prywaciarzy! poz

 • Prywaciarz, takie zwykłe słowo, a jakby uderzenie w twarz. Rozmawiałam z właścicielem sklepu (z tym jak go nazywasz prywaciarzem) i przekazuję mu pieniądze i nie ważne na co je wyda. Wspomagam człowieka, któremu spaliła się cześć jego dorobku, coś o co dbał, o co się troszczył i co pozwalało mu uczciwie zarabiać na życie.

 • Anonim (AtPx4V), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  miesięczna bezpłatna reklama na stronie, no naprawdę niesamowity gest ;)

 • Anonim (dRjUv0), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wprawdzie nie jest mi obojętny los zwierząt, ale współfinansowanie prywatnego biznesu to już lekka przesada. Właściciel lokalu chyba posiada polisę ubezpieczeniową od następstw nieszczęśliwych zdarzeń. Mimo mojego zastrzeżenia jak ktoś chce wspomóc właściciela sklepu i go stać to jego sprawa.

 • Anonim (q6bTl), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Was juz chyba poj-Ło ? Mi rower ukradli i nikt mi sie na niego nie składał.

 • Anonim (1YE09), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeśli ktoś chce pomóc, prosimy, jeśli nie - prosimy również, ale o inną rzecz: proszę sobie darować nieprzyjemne komentarze. Każdego sprawą jest czy chce pomóc czy nie - akcja nie została założona przez nas jako właścicieli ani nasze rodziny a przez prywatną osobę, której z tego miejsca po raz kolejny dziękujemy. Ekipa Psia Kość

 • Anonim (ej7j5g), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (q6bTl) napisał(a):

  Was juz chyba poj-Ło ? Mi rower ukradli i nikt mi sie na niego nie składał.

  Tylko rower a większość dobytku to różnica. Nie chcesz nie pomagaj, proste. A co do polisy, sklep miał polisę ale na 100% nie pokryje wszystkich strat! A jezeli pieniadze beda zbedne to przekażę je wraz ze sklepem na schronisko. Pozdrawiam, autor zrzutki.

 • Anonim (AtPxas), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie osądzając kto? Można złośliwcom pokazać jaki to ma skutek i przekazywać wszystkim, aby w tym sklepie robić zakupy.
  To będzie bardzo dolegliwe dla "złośliwców", a poszkodowanym zwiększy obroty i będzie to konkretna forma pomocy.
  Każdy może pomagać jak uzna za stosowne i w dowolnej formie, ale zakupy będą odpowiednim wsparciem w tym czasie. Zwierzątka także czekają na Mikołaja :-)))

 • Anonim (eQ5RUI), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo Panie Dawidzie ! Gratulacje dla Redaktorów Portalu "Istotne.pl" !

  Najważniejsze to "mało słów , wiele czynów ". Ludzie o wrażliwym sercu z pewnością nie zostana obojetni. Ja również.

 • Anonim (eQ5RUI), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  grażyna napisał(a):

  Prywaciarz, takie zwykłe słowo, a jakby uderzenie w twarz. Rozmawiałam z właścicielem sklepu (z tym jak go nazywasz prywaciarzem) i przekazuję mu pieniądze i nie ważne na co je wyda. Wspomagam człowieka, któremu spaliła się cześć jego dorobku, coś o co dbał, o co się troszczył i co pozwalało mu uczciwie zarabiać na życie.

  Szanowna Pani Grażyno , szkoda słów na odpowiedź dla osobnika , który uzył takiego określenia - "prywaciarz". Ktoś napisał ,że "ludzie są z tej samej gliny".Jeżeli weźmiemy na tapetę inteligencję (chociazby piszącego "prywaciarz") , zaraz widać podziały. Nie , ludzie nie są z "tej samej gliny".