Czy psy zanieczyszczą nowy plac zabaw?

Dyskusja dla wiadomości: Czy psy zanieczyszczą nowy plac zabaw?.


 • Anonim (AKc5B7), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Też widziałam pieski wyprowadzane przez właścicieli do tego parku. Myślę, że jedynym sposobem na ukrócenie tego będzie częstsza i konkretna (z konsekwencjami) kontrola Straży Miejskiej.

 • Anonim (As6sKl), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wystarczy pogonić do roboty Straż Miejską. Panów strażników trzeba skierować, od czasu do czasu, pomiędzy szóstą a siódmą trzydzieści do parków, w okolice zieleńców I nie chodzi mi żeby od razu karać. Wystarczy podejść do właściciela stworzonka gubiącego odchody i przypomnieć o obowiązku sprzątania po swoim pupilu.

 • Anonim (vrYyL), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  zakazy, nakazy, kamery, totalna inwigilacja, nie o taki kraj walczyliśmy, niech żyje wolność, także dla psów i ich właścicieli, warto zauważyć, że glebie bez nawozu / dotyczy także psiego łajna/ grozi degradacja, nie walczcie zatem z naturą,

 • Anonim (ANUTWj), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A gdzie niby wyprowadzać ukochane zwierzęta? Dokąd mają pójść na spacer emeryci, pracujący i młodzież ze swymi pupilami?

 • Anonim (e3afDH), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem posiadaczką psa.Od dłuższego czasu sprzątam po swoim ulubieńcu,pilnuję by zwierzak nie wchodził na teren przeznaczony na plac zabaw dla dzieci.Pies jest ułóżony i posłuszny.Dziwi go,że przechodząc alejkami nie może 'załatwić swojej potrzeby ' przy drzewku usytuowanym na terenie zabaw.Jest w parku tyle miejsc gdzie może to robić. Ja rozumiem.że każdy ma swoje miejsce, dzieci, dorośli, zwierzęta.Pytam zatem jakim prawem jestem zaczepiana w parku gdy spaceruję z psiną i ostrzegana przed Strażą Mijeską, karami, wyzywana .Nie rozumiem tego.Nagminnie tak ordynarnie zachowuje się pewien wysoki pan, który na widok psa dostaje .postradania zmysłów; Sam jednak często z towarzystwem przesiadywał na ławeczce przy 'zakrapianej' imprezce towarzyskiej.Nie można dyskryminować właścicieli psów,! Powinni oni jednak dbać o porządek i trzymać psiaki na uwięzi by nie wbiegały na plac zabaw.

 • Anonim (AtPxat), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (ANUTWj) napisał(a):

  A gdzie niby wyprowadzać ukochane zwierzęta? Dokąd mają pójść na spacer emeryci, pracujący i młodzież ze swymi pupilami?

  Kulturalni ludzie tych problemów (gdzie wyjść z psem?) nie mają, albowiem sprzątają po swoich pupilach. Problem ma hołota co to "rżnie głupa" gdy pies robi kupę, której po nim nie sprząta. Sęk w tym ,że tych drugich jest znacznie więcej. Utyskując ludzie ci zadają niedorzeczne pytania " dokąd pójść" z psem żeby on mógł on się wykupczyć a on właściciel zwierzaka nie musiał po nim sprzątać? Odpowiadam. W miejscach publicznych NIGDZIE!

 • Anonim (AmR6os), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Też mam pieska ,noszę ze sobą woreczek i sprzątam po nim,ale temat dotyczy zwierząt a powinniscie zobaczyć jak te obmierzłe pijaczki sraja i szczają w parku to tego nikt nie widzi,a te butelczyny walające się po trawniku,i kupa smieci to kto to niby robi PSY czy ludzie ,Kulturalni ludzie sprzątają po swoim pupilu a czy ty zachlany pijaczyno posprzątasz po sobie .... tych trzeba monitorować a nie robić hałas nie wiadomo o co.

 • Anonim (ANUTWj), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żule, bezdomni, lumpy i wykolejeńcy robią co chcą. Nie zaczepi ich policjant, ani strażnik miejski. Tzw. kulturalni ludzie odwrócą głowę i będą udawać, że tego nie widzą. Natomiast babcia z psinką (ta babcia, która sprząta), będzie zaczepiana przez funkcjonariusza, pouczana, instruowana etc. Kolejny mędrkujący "inteligent" napisze, że w miejscach publicznych nie ma miejsca na psy. Ot, lokalne piekiełko. Klimat właściwy dla zbliżających się dni. Świąt polskiej wiecznie żywej podłości, bezinteresownej złośliwości, zajadłej nikczemności. Wesołych Świąt!

 • Anonim (vrYyV), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie czy wy jesteście normalni ( m.in.ostatnie dwa wpisy)? Nie jesteście w stanie zrozumieć tego, że place zabawa dla dzieci są dla dzieci a nie dla waszych psów! Stąd i zakazy wprowadzania tam psów.
  Poza tym nie ma problemu spacerowania z psami ( za wyjątkiem miejsc dla psów zakazanych) jeśli się po nich sprząta. Problem zawsze stwarzają ci co po własnych psach nie chcą sprzątać! Oni najczęściej zostawiają kupę własnych psów np. na chodniku ale bardzo szybko zauważają nieczystości po pijaczkach i innych menelach i krzyczą ( jak powyżej) odwracając uwagę od własnych przewin. Powtarzam. Ten kto sprząta po psie może iść praktycznie wszędzie. Ten co tego nie robi nie powinien w ogóle z domu z psem wychodzić!

 • Anonim (eQ5RgF), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przychodzi wiosna po śnieżnej zimie. Śnieg topnieje, a tu na wierzch WYŁAŻĄ puszki po piwie, flaszki po po wódce i nalewkach i popitce. Pewnie to pieski naśmieciły. Ważne żeby właściciela psów sprzątali po nich.

 • Anonim (AE71be), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo dla portalu, jak nie ma ciekawego tematu, to piszą artykuł o zagrożeniu psimi kupami, a tak na marginesie w tym mieście zaczyna brakować kawałka zieleni, wszystko się zabudowuje. Dla właścicieli psów powinno wydzelić trochę zieleni, aby psy mogły się wykupić, a oni nie musieli się babrać w gównie, szczególnie jak pies ma rozwolnienie. Niedługo będzie tak, że psy będą musiały sikać do butelek albo właścieciele będą zbierać psi mocz gąbką.

 • Anonim (AN0XQA), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (vrYyL) napisał(a):

  zakazy, nakazy, kamery, totalna inwigilacja, nie o taki kraj walczyliśmy, niech żyje wolność, także dla psów i ich właścicieli, warto zauważyć, że glebie bez nawozu / dotyczy także psiego łajna/ grozi degradacja, nie walczcie zatem z naturą,

  Widocznie jako dziecko polubiłeś zabawy w piasku z gównami i teraz piszesz takie gówniane komentarze.

 • Anonim (AE71be), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (AN0XQA) napisał(a):

  Widocznie jako dziecko polubiłeś zabawy w piasku z gównami i teraz piszesz takie gówniane komentarze.

  Twój komentarz też jest gówniany, bo o gównianych zabawach piszesz.

 • Anonim (AN0Y9c), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A może zajmiemy się tam prywatnym parkingiem,gdzie jednarazowo parkuje nawet kilka samochodów.Zostało utwożone w parku 'niby; biuro lub hospicjum dla ludzi starszych.Jednak niewiadomo dlaczego pracownicy \ zdrowi ludzie\ zajmują tam miejsce dla inwalidy.Ładny i duży parking jest 100 m niżej.Jednak nasi ;prominentni pasibrzuchy; muszą parkować przy samej 'pracy' .A większość właścicieli psów sprząta .Pozatym jako ludzie więcej brudzimy niż te psy ;smarkanie,plucie itp i chyba to jest bardziej grożne dla naszych dzieci.

 • Anonim (AE7W5i), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda słów. Może wszędzie postawmy znaki zakazujące wyprowadzanie psów. Jetem właścicielem psa od około 7mcy i nie zdarzyło się nikomu z mojej rodziny aby pozostawił niespodziankę po moim psie na trawniku. Dodam że tez mnie wkurza jak ktoś wyprowadza psa i po nim nie sprząta. Ale pytanie po co zakazywać????? Przecież straż miejska może , a w cale tego nie robi, sprawdzić czytnikiem czy pies jest zaczipowany oraz dokonać pozostałych sprawdzeń , opłaty, szczepienia. W naszym chorym kraju trzeba wymagać i zmuszać karami a nie tylko stawiać znaki i zabraniać. Jak właściciele czworonogów zaczną sprzątać klocki po psach to bedzie wszystko ok.