Bład Gminy W wyborach 2014

  • Anonim (e9Dap4), 2014-11-17 03:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    JEST GODZINA 3.30 W NOCY moja żona zasiadła o 5.45 rano (niedziela) w komisji wyborczej w Łaziskach razem z innymi ludźmi,około 10 osób. DO tej pory wszyscy ci ludzie siedzą w Urzędzie Gminy,bo ktoś tam popełnił bład, Kto za to odpowie?

    pewnie nikt!!!!!

    Wszyscy Ci ludzie wraz ze mna udają sie za dwie godziny do pracy,ale kogo to interesuje??
    Te trzysta złotych to sobie możecie wsadzić do NOSA ludziki Władzy

  • Anonim (1nmtK), 2014-11-17 10:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Przecież wiadomo było, że to długie i trudne wybory, dużo liczenia, wszystkie komisje tak pracowały, po co te nerwy, na szkoleniach nie była? :-)

  • Anonim (e3aWKQ), 2014-11-17 10:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do komisji ludzie zgłaszają się dobrowolnie i powinni przygotować się do tej pracy, a nie tylko czekać na 300 złotych. Należy się cieszyć, że żona nie jest w komisji do wtorku, a takie sytuacje też są!

  • Anonim (AKc5B5), 2014-11-17 17:06 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (e9Dap4) napisał(a):

    JEST GODZINA 3.30 W NOCY moja żona zasiadła o 5.45 rano (niedziela) w komisji wyborczej w Łaziskach razem z innymi ludźmi,około 10 osób. DO tej pory wszyscy ci ludzie siedzą w Urzędzie Gminy,bo ktoś tam popełnił bład, Kto za to odpowie?

    pewnie nikt!!!!!

    Wszyscy Ci ludzie wraz ze mna udają sie za dwie godziny do pracy,ale kogo to interesuje??
    Te trzysta złotych to sobie możecie wsadzić do NOSA ludziki Władzy

    Za trzysta złotych ludzie cały tydzień pracują i to ciężko.

  • Anonim (AE7wF6), 2014-11-17 18:54 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (e3aWKQ) napisał(a):

    Do komisji ludzie zgłaszają się dobrowolnie i powinni przygotować się do tej pracy, a nie tylko czekać na 300 złotych. Należy się cieszyć, że żona nie jest w komisji do wtorku, a takie sytuacje też są!

    dokładnie popieram, gdyby liczyć umieli i dobrze zorganizowali sobie prace...to już o 3 mogli być w domu :) wiem to z autopsji.....sama byłam wczoraj w komisji..... Fakt lekko nie było ale o 3 już byłam spokojna w domku i mogłam sie położyć :)

  • Anonim (AE7rpA), 2014-11-17 22:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (e9Dap4) napisał(a):

    JEST GODZINA 3.30 W NOCY moja żona zasiadła o 5.45 rano (niedziela) w komisji wyborczej w Łaziskach razem z innymi ludźmi,około 10 osób. DO tej pory wszyscy ci ludzie siedzą w Urzędzie Gminy,bo ktoś tam popełnił bład, Kto za to odpowie?

    pewnie nikt!!!!!

    Wszyscy Ci ludzie wraz ze mna udają sie za dwie godziny do pracy,ale kogo to interesuje??
    Te trzysta złotych to sobie możecie wsadzić do NOSA ludziki Władzy

    Sama siepołakomiła, czy Ty ja podpuściłeś? Czego to ludzie dla kasy nie zrobia :P

Reklama