Zablokowane wjazdy awaryjne na A4. GDDKiA tłumaczy, dlaczego je tam postawiono

Dyskusja dla wiadomości: Zablokowane wjazdy awaryjne na A4. GDDKiA tłumaczy, dlaczego je tam postawiono.


 • Anonim (ANuCDb), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Decyzję o zablokowaniu awaryjnych wjazdów na autostradę podjął jakiś nieodpowiedzialny urzędas.Jest to naruszenie europejskiego prawa o ruchu na autostradach.Myślę ,że urzędasy zGDDKiA szybko szybka naprawią swoją gafę i uchonią się konsekfencjami urzędniczej głupoty.

 • Anonim (ANG2sh), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co to znaczy "zjazdy są porozjeżdżane" ? Ten bałwan , pseudo rzecznik , w ogóle przeczytał to co napisał ? To znaczy , że te zjazdy są z czego , z ziemi i trawy ? Może jest tam taka ładna murawa jak na narodowym i nie wypada jej rozjeżdżać ? Przecież to są zjazdy o nawierzchni bitumicznej i nie jeździ tamtędy transport ciężarowy 40T . Taką odpowiedź musiał wysmarować imbecyl , inne określenia tego pana nie nadają się do publikacji . Jeszcze jedno , co to znaczy wybić bolce ? Panie fachowiec , Strażacy piszą o śrubach w ilości 16szt. Czy taki imbecyl ogarnia swoim umysłem ile czasu potrzeba na rozkręcenie 16-tu śrub ? Pewnie nigdy nie miał klucza w łapie , bo jest zbyt zajęty grzaniem swego stołka na który trafił pewnie przypadkiem/po znajomości (niewłaściwe skreślić) .

 • Anonim (VBjxI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W tych zjazdach często stoją policyjne radiowozy, więc jezeli jakiś kierowca nieuprzywilejowanego pojazdu, zechciał by zkorzystać z tej drogi, powinien dostać maksymalnie wysoki mandat, przewidziany za takie wykroczenie. Nauczyło by to cfaniaków przepisowej jazdy i to by było zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż blokowanie szans na przeżycie innym ludziom.
  Oczywiście u nas w kraju wazniejsze są procedury i przepisy stworzone przez urzędników niż opinia fachowców i zdrowy rozsądek. Mam nadzieję, że faktycznie zostanie to zdemontowane i znów będzie łatwiej służbą pogotowia czy też straży dotrzeć na miejsce wypadku.

 • Anonim (AjWoVh), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No cóż , żyjemy w nienormalnym Kraju , więc co się dzwić takim decyzją .

 • Anonim (AtPx5N), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widać glupota nie boli ,tylko gdy dojdzie do wypadku i rodziny ofiar wynajmie dobrego adwokata zapłacimy znowu my uczestnicy ruchu firma przecież państwowa !

 • Anonim (AN0mRq), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przecież to jakaś masakra co się dzieje w naszym kraju. te urzedasy nie myślą żeby ulepszyć tylko pogorszyć nasze życie. Normalnie coraz gorzej.
  (

 • Anonim (e3afBK), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  '' Łatwo się je demontuje, wystarczy podjechać, wybić kolce i podnieść barierkę do góry – dodaje Michał Radoszko. '' Panie Michale to pojedzie Pan i pokaże jak to się te kolce ze śrub wybija może Pan wziąc najwiekszy młotek:) - siebie:)

 • Anonim (AE7ill), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skoro wjazd jest tak często uczęszczany to znaczy, że trzeba zbudować węzeł, miejsce jest, i mamy normalny wjazd na autostradę. Na ponienieckim odcinku A4 co chwile jest zjazd a na nowym na 50 km 3 zjazdy.
  Albo mam jeszcze lepszy pomysł, zamkniemy barierkami wszystkie wjazdy bo sa za radzo rozjeżdzone i zostawimy tylk owe Wrocławiu iw Dreźnie. Wtedy będzie BARDZO BEZPIECZNIE !!

 • Anonim (ANu99B), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co za k... debil to wymyślił ! Ktoś będzie umierał w wyniku wypadku i kur... mać karetka i straż będą jechały na około 35 km zamiast 10 km a cenny czas to życie ludzie ! Panie urzędniku pierdolnij się z tą decyzją w głowę i zapierdalaj do pracy na magazynie lub budowie do betoniarki a nie wydawać takie zjebane rozporządzenia ! Kraj upośledzonych ludzi !