Adam Solski

 • Anonim (AKcKlN), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Również zostałam oszukana przez tego człowieka, zastanawiam się jak odzyskać zaliczkę? może ktoś podpowie co działa na takiego typa! mam nadzieję że to forum pozwoli dobrać się mu do tyłka!

 • anonim (ekhtWO), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (AKcKlN) napisał(a):

  Również zostałam oszukana przez tego człowieka, zastanawiam się jak odzyskać zaliczkę? może ktoś podpowie co działa na takiego typa! mam nadzieję że to forum pozwoli dobrać się mu do tyłka!

  Witam my również zostaliśmy oszukani na parę tysięcy złotych i znamy znacznie większa ilość tak właśnie oszukanych ludzi. My tego tak nie zostawimy szykujemy zbiorowy pozew ssądowy. Jego macki sięgnęły okolic Żar. Zainteredowanych prosze o kontakt.

 • anonim (dpqNfc), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ekhtWO) napisał(a):

  Witam my również zostaliśmy oszukani na parę tysięcy złotych i znamy znacznie większa ilość tak właśnie oszukanych ludzi. My tego tak nie zostawimy szykujemy zbiorowy pozew ssądowy. Jego macki sięgnęły okolic Żar. Zainteredowanych prosze o kontakt.

  Witam w jaki sposób się z Państwem można skontaktować? My już założyliśmy sprawę w sądzie- ale oczywiście opieszałość sądów w Polsce przedłuża cały proces!

 • anonim (ekhM94), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam Serdecznie. Proszę zostawić nr. Tel. Na mailu. vema100283@o2.pl skontaktuje się z Państwem znamy osobiście jescze dwie oszukane osoby. Pozdrawiam

 • Oszukany (A81GxC), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Proszę podać inną drogę kontaktu, bo mail jest chyba niepoprawny. Pozdrawiam

 • zaniepokojona (ALU6PF), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy mogę prosić jakiś kontakt do osób oszukanych

 • Oszukany (AvaJJJ), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam.

  Proszę pisać na maila. vema100383@o2.pl osobiście znam jeszcze dwie oszukana osoby a na budowę do nas co rusz ktoś przychodzi i szuka Adasia.

 • anonim (AvaJJJ), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pomyłka maila vema100283@o2.pl

 • dżindżer (AkNzrR), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam serdecznie osoby oszukane.
  Miałam styczność z Panem Solskim i bierna nie pozostanę. Jeżeli są jakieś osoby, które chciałyby coś zrobić w tym temacie bardzo proszę pisać. dzindzer1982888@wp.pl
  Ktoś szarpnął się tu podając adres mail ale niestety ten ktoś nie odpisuje. Kiedyś tu był podany również nr tel kontaktowy.......zadzwoniłam. odebrała Pani adwokat, która jedyne co mogła mi powiedzieć, że przeciwko Panu Solskiemu już się toczyła jakaś sprawa ale nie mogła mi powiedzieć jaki był wynik końcowy tejże sprawy.
  nie wiem jak dokładnie wyglądały Wasze przeprawy z osobnikiem z Okmian ale ja działam i uprzedzać szanownego Pana nie mam zamiaru. Piszcie

 • gość (ANGMGX), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  aktualny numer Solskiego 516691023

 • komputerowiec kontra solski (ekhtgY), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Soski chciał mnie oszukać ale go sprawdziłem. teraz siedzę na forach i czytam o geniuszu rudym. znalazłem forum na http://istotne.pl/boleslawiec/forum/d1J/budowlane-firmy/ i tak czytam ze opinia zszargana ciągnie się od 7 lat lekko. oto cytat sprzed 6 lat :)
  Witam wszystkich.
  Właśnie jestem na etapie szukania firmy budowlanej i wszędzie pytam o wykonawców i na przestrogę napiszę jakie przeboje miał mój kolega z panem ADAMEM SOLSKIM. Kolega zapłacił zaliczkę nie wiedząc z kim ma doczynienia (tyle dobrego że Solski zaczął robić te fundamenty) przez 2 miesiące jego pracownicy (przeważnie pijaczki) robili fundamenty i nie skończyli bo jego pogonił. Wszędzie jest winien pieniądze z tego co wiem to w betoniarni w radziechowie, żwirowni w rokitkach, w hurtowni u kulbata itd Zamknęli go nawet w kanale na 3 dni za to że pobrał zaliczkę i nie robił. DZIWI mnie tylko jedno że ten oszust nie siedzi bo ciągle go wzywają do sądu. Z tego co wiem to wieczorami wraca do domu po kryjomu do matki w Okmianach i jeździ zielonym polonezem. Pozdrawiam i życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku.

  i kolejny .....Witajcie. Jestem z WAMI poniewaz byłem prcownikiem Pana Solskiego i wiem jaki to jest krent i oszust oszukuje pracownik ow i inwestorow naciaga na wielkie pieniadze czarujac ze domek bedzie wygladał jak z bajki i dziwi jedno jaki on ma dar przeknywania ze tylu inteligentnych ludzi dało sie nabrac na jego bajere wiec co ON TAKIEGO MA ZE KAZDEGO PRZEKRĘCI? WIEC WSZYSCY PRZSTAŃMY BYC NAIWNI I UNIKAJMY pana ADAMA SOLSKIEGO BO JAKI MA DAR PRZEKANYWANIA ZE DAJEMY SIE NABRAEGO BAJERE. WIĘC BADZMY MĄDRZEJŚI OD TEGO OSZUSTA. POZDRAWIEM I OSTZREGAM INWSTORÓWE PEZD PANEM SOLSKIM ADRES OKMIANY 47 TEL DO SOLSKIEGO 795991483, 515539391.
  5 lat temu pojawił się wpis, że złote dziecko bo tak o nim mówią siedział.

 • komputerowiec kontra solski (ekhtgY), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  już 5 lat temu jego stały tekst to taki, że jest za granicą.......a jednak jest w PL

 • komputerowiec kontra solski (ekhvkq), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Adam Solski z Okmian to oszust!

  Ludzie nie zamawiajcie jego zadnej a przede wszystkim nie dawajcie mu zaliczek, bo przepadnie z pieniedzmi. Wiem z pewnego zrodla ze siedzial w zeszlym roku w wiezieniu wlasnie za dlugi!

  Podaje namary na jego numer stacjonarny: 76 819 25 19.
  Adres to Okmiany 87 albo 47."

  "Solski figuruje także w Krajowym Rejestrze Długów. Opinii o nim polecam zasięgnąć także w rejestrze skazanych. O "wiarygodności" i "rzetelności" Solskiego zaświadczą z pewnością hurtownie budowlane i tartaki z powiatów: legnickiego i złotoryjskiego. Na forum ludzie wystawili mu już rachunek."

  "Hahahaahha nie wierze!
  Koleś potrafi nawet rodzine wykrecic na kasie, zlamas i tyle.
  Kompletny kretyn a tylu ludzi nabrał żal żal...
  Życze mu najgorszego, ps mam nadzieje że w pace zrobili z nim co trzeba!
  Pozdro Adaśku.
  Anonim (dRjlZe), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Adam Solski to złodziej, wzioł pieniądze i tyle go widziałam. Nie raczył przyjść na sprawe do sądu, teraz działa komornik/ale na takiego złodzieja to tylko kij do bejsbola.
  2013-05-15, 14:40Adam Solski to oszust i złodziej uważajcie na niego ludziska...
  2013-05-15, 14:42Adam Solski to złodziej, wzioł pieniądze i tyle go widziałam. Nie raczył przyjść na sprawe do sądu, teraz działa komornik/ale na takiego złodzieja to tylko kij do bejsbola."

 • a właśnie, że tak (e3aTlt), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dołożę na adwokata dla obrony pana Adama. Bo to mój wybór i moje pieniądze.

 • anonim (ekhtEK), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak tam adaś? Żyje??? Kiedyś oszukał mnie na ponad 2 tyś alebyli tacy co na 30 tyś ich nabrał ..