Dermatolog

 • Anonim, 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szukam dobrego dermatologa w Bolesławcu lub okolicach, prosiłabym o podanie jakiś sprawdzonych specjalistów.

 • Anonim (A7brMw), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oj ciężka sprawa w bolesławcu nie ma dobrego dermatologa :-(.

 • Anonim (AN0ZiF), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo dobry przyjmuje w chojnowie dr zofia kwapisz madej, w boleslawcu odradzam.

 • Anonim (AN0tPE), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Polecam derma-plus wrocław. Bolesławiec zdecydowanie odradzam.

 • Anonim (AE7hww), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja uważam, że dyskredytacja Bolesławca pod wzgędem drmatologii to duża przesada. Ot mielenie ozorem bez pokrycia.

 • Anonim (AN0svZ), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No na włąsnym zdrowiu się przekonałałąm. Zibi03- nie chodzi o nazwe lekarza tylko o umiejetności. Uczyc sie uczyć i jeszcze raz uczyć.

 • Anonim (AN0Eow), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dr Kaniowska z Derma Puls jest bardzo droga - 200 zl za wizyte i ma bardzo zla opinie we Wroclawiu. Moim zdaniem dr Bartkowiak jest ok. Jest rewelacyjna w usuwaniu brodawek azotem! Dzieki niej nie mam zadnych przebarwien na skorze. Moja znajoma po zabiegach laserowych we Wroclawiu ma twarz w plamach i zaplacila za to kilkaset zlotych a ja chyba 30 zl.

 • Anonim (AN0tq7), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja jestem pacjetką włąśnie doktor Kaniowskiej i jeżeli ktoś porównuje dr kaniowsa z dr Bartkowiak to tak, jakby malucha { Bartkowiak] porównać z Mercedesem. Cennik jest jasno wypisany - za konsultacje NIGDY nie zapłaciłąm 200 PLN. Bzdury kogoś z rodziny dr Barkowiak albo jej samej. Proponuję zajrzec na stronę firmy /gabinetu p. Barkowiak i dr Kaniowskiej oraz na wrocławskie forum internetowe. Ps. Dr Kaniowska była wykladowcą na uczelni! M. In. Od bolesławieckiej kosmetyczki się dowiedziałam, ze jeżeli są jakieś kłooty to tylko do niej mam jechać.2008-09-23, 13:56http://www.derma-puls.com.pl/.

 • Anonim (AE7gaq), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No cóż, to uściślijmy. Pani ekspert kosmetyczka pewnie dobrze radzi w sprawie tzw. Kosmetologii (czyli, że najlepiej jechać do kogoś kto jest zaawansowany w tej dziedzinie) Ale na tej podstawie nie powinno sie dezawuować dermatologów bo zakres ich działania jest o wiele szerszy.

 • Anonim (AN0tq7), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Więc uściślijmy. Pani ekspert kosmetyczna ma wyższe studia z kosmetologii na wrocławskiej uczelni i jak zobaczyła zmiany na mojej twarzy po wizycie u jednego z naszych dermatologów zaproponowała niezwłoczną konsultację we Wrocławiu; leczenie długie ale leczenie a nie bagatelizowanie i uśmieszki pod nosem z pielęgniarka; Pani dermatolog w Bolesłąwcu nawet pojęcia chyba nie miała, że diagnozowanie pewnych schorzeń należy rozpocząc od testów na poziom hormonów! Okazuje się, że wykształcona kosmetyczka jest lepszym kontaktem w sprawie zdrwia niż bolesławiecki tzw. Lekarz dermatolog. Oto lista dyplomów dr Kaniowskiej: http://www.derma-puls.com.pl/01_3.htmOto wycinki z prasy: http://www.derma-puls.com.pl/01_1.htmProponuję wizytę rekreacyjną - choćby wirtualną; Na codzień w gabinetach derma-plus jest obok dr KAniowskiej olk, 10 innych soecjalistów. Gabinet prowadzi zabiegi z zakresu dermatochirurgii, prowadzi również komputerowe badanie znamion i co najważniejsze nie zaczyna leczenia skazy białkowe na twarzy małych dzieci od sterydów!

 • Anonim (AE7gaq), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Więc proponuję dalsze uściślanie. Kosmetologia (lub dermatologia estetyczna) jest częścią dermatologii. Kiedy potrzebujemy - ściśle - kosmetologa lub kosmetyczki to idźmy do Nich, a nie generalizujmy że problem kosmetyczny to cała dermatologia. Bo to jest zwykłe prymityzowanie. Dermatologia ma choćby swój osobny (i całkiem nie mały) problem w postaci wenerologii. Kto w kontekście problemów kosmetologii ocenia dermatologów po prostu spłyca problem. P. S I absolutnie nie lekceważę kosmetyczek. W swojej dziedzinie są fachowcami i ekspertami.

 • Anonim (AN0NnE), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rozumiem, że pijesz do gabinetu dr Kaniowskiej-informauję, że właśnie jestem po telefonie sprawdzającym i do tego gabinetu, bo osobiście nie musiałam z takiej porady korzystać: porada u dermatologa -wenerologa w Derma-Plus kosztuje 120 PLN i jest możiwa codziennie od 10 do 19- do wyboru jest kilku lekarzy, którzy pracują na miejscu. Ponieważ sama byłam fotografowana wielokrotnie i pytano mnie czy zezwalam na upublicznianie zdjęć wiem, ze te są z gabinetu: http://www.derma-puls.com.pl/03_1_1.htmTak wyglądają efekty leczenia.

 • Anonim (AN0n9p), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Poczytajcie sobie o Derma-Puls na stonie www.znanylekarz.pl Same „pozytywy" o tytm gabinecie! - :).

 • Anonim (AE7gRS), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czyżby Mama też miauczy? Wystarczy porównać IP Mamy i Miau.

 • Anonim (AN0XGY), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rewelacyjnym lekarzem dermatologiem jest dr pawlak ktory przyjmuje w legnicy we wtorki i czwartki od godz 16 do 18, ul heweliusza 24/3 sprawdzony, bardzo mocno polecam.

 • 1
 • 2