Prowokacja na Gliniadzie

Dyskusja dla wiadomości: Prowokacja na Gliniadzie.


 • Anonim (euucyX), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszystko musicie psuć polityką.

 • Anonim (AtPyYc), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Nowak stracił pan mój głos.

 • Anonim (ANuWb3), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jaka tam prowokacja? Człowiek wyraził swoje zdanie. Prowokacją jest utrwalony system zwany, niesłusznie zupełnie, demokracją lokalną.

 • Anonim (AtPxau), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bogdan, szkoda ze nie zrobiles tego splasha Romanowi :)

 • Anonim (ANUfMT), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie uważam tego za prowokację, prezydent powinien jednoznacznie okreslić swój stosunekj do Gliniady, jest za, czy przeciw. Postawa jaką prezentuje jest jak (zwykle) mglista. Promować siebie i swoich popleczników przy okazji ślubu TAK, wesprzeć organizacyjnie i finansowo NIE. Nie potępiam Bogdana Nowaka, ponieważ jest człowiekiem uczciwym, mówiącym prosto w oczy, w przeciwieńsktwie do niektórych miejscowych niby polityków. Ja, jak i wielu moich znajomych chcemy, aby Gliniada stała się, jak ceramika, wizytówką naszego miasta. Jest to wydarzenie niespotykane na świecie, a już tu i ówdzie niestety powielane. Gliniadę trzeba wesprzeć, w tym roku zrobili to między innymi Marszałek i Bank Zachodni , chwała im za to.
  Marszałek wręczał nagrody! a kto przepraszam miał wręczać?
  Jest Marszałkiem wywodzącym się naszego powiatu, powinniśmy być dumni, zwłaszcza, że wspiera nasze lokalne inicjatywy. Piszcie obiektywnie, dlaczego ślubu udzielał prezydent, a nie Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego? Tego już nie zauważyliście.
  I kto tu się promował, a kto miał prawo być wśród organizatorów?

 • Anonim (euucMn), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zal pan od gliniady ma sie za niewiadomo kogo ma swoja gliniade niech sobie ma po co prowokacje ludzie dorosli jestescie a na swiecie jest tyle atrakcji ze jak dla mnie gliniady moglo by nie byc :-)

 • (AtPxau) napisał(a):

  Bogdan, szkoda ze nie zrobiles tego splasha Romanowi :)

  Na takie rzeczy to trzeba odwagi

 • Anonim (vrYxO), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie wiem o co te wielkie halo ? Glinoludy dla mnie bardziej przypominają pracowników fermy drobiu po wywrotce na gnojnik. Prezydent jak wiadomo działa jak inni "wielcy" politycy w myśl hasła "Igrzysk zamiast chleba" dostarcza głupim wyborcom zabawy po to by zapomnieli że mamy poważniejsze problemy niż to czy ktoś chce dokonać ataku na osobę publiczną samemu nie mogąc dopchać się do koryta. Chcemy pracy! Chcemy godnie żyć!

 • Anonim (ANuiqY), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prostactwo wylazło z Nowaka. Z jednej strony atakuje władzę a z drugiej wystarczyło 40 tys. zł żeby władzę pokochał. Wstyd!

 • Anonim (AtPxqH), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do Pani z Wrocławia krytykującej prezydent powiedziałem "działał tu jako Urzędnik Państwowy z godłem Państwa / do tego u Nas w kraju różnie wykorzystują takie posunięcia podczas wyborów / mógł prezydent zadość uczynić np.maczając palec lub lewą dłoń w glinie ....ale ?

 • Anonim (ANueqg), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie byłem, nie widziałem, nie słyszałem, więc trudno mi oceniać zachowanie pana Nowaka. Ale czy to była prowokacja? Ot, po prostu, pan Nowak jako artysta jest osobą ekspresywną i powiedział co myśli. Choć uważam, że nie był to odpowiedni czas ani miejsce na taką "demonstrację"...

 • Anonim (AE4m4U), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rzeczywiście gdyby Pan Prezydent zamoczył palec w glinie i zrobił sobie pasemko na twarz zachowałby się jak w przeszłości Puszkin i nie byłoby mowy o żadnej prowokacji czy też bardziej ostro o incydencie. Trzeba jednak mieć puszkinowskie poczucie humoru. Tego niestety naszemu włodarzowi brakuje.

 • Anonim (AFGypK), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  GLINNE DIONIZJE ? Bawmy się obojętnie na jaki temat ?

 • Anonim (vrYYf), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie, ja nie mam za co dzieciom książek kupić a wy pitolicie o jakiejś glinie którą się ktoś nie dał sprowokować wymazać. Postawa Prezydenta właściwa choć nie jest to mój Prezydent. Jakby sobie poszedł prywatnie a nie jako urzędnik to mógły sobie i tyłek włożyć do tej gliny.

 • Anonim (AtPyhf), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prezydent udzielając ślubu reprezentował powagę URZĘDU. Nosił łańcuch z orłem w koronie.
  Mazanie się gliną, farbą emulsyjną czy gów...nem nie wchodzi w grę w takiej sytuacji.
  Nowak po prostu wrócił do swojej retoryki która była tonowana przez osoby współorganizujące gliniadę w latach poprzednich.
  Z imprezy, która odeszła od polityki stała się znowu orężem. Szkoda tylko Marszałka, który dał się wsadzić na minę.

 • 1
 • 2