Dziurawo nam

 • Anonim (AE7odS), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Proponuję ranking miejsc- chodników i dróg, które z uwagi na swój fatalny stan utrudniają życie mieszkańcom Bolesławca (dziury, wyboje, kałuże, ).

 • Anonim (AtPxRx), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Fakt, faktem czasami kałuże dają w kość, ale nic mnie tak nie dobija jak chodnik , 8 metra szerokości i rząd znaków na środku! CYMBAŁOWO! A nie drogówka! W jeleniej jest też ich masa, ale wszystko wykorzystują ściany budynków, jakieś specjalne konstrukcje, a tutaj to tak wygląda jakby kto pierwszy wstał ten rządzi!

 • Anonim (AtPxRx), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miałem na myśli , 8 metra szer chodnik.

 • Anonim (AE7hNp), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jako pierwsze miejsce proponuję ulicę Bielską- tuż obok gimnazjum nr 2, prowadzącą w kierunku I LO. Wyboje niczym w XIX wieku, a wystarczy skręcić w stronę ul. Cichej- dochodzą dziury i wystającą studzienka. Chodnik wzdłuż ulicy jest ruchliwym miejscem z uwagi na dojście do szkół, a liczne kałuże na drodze mogą znacznie utrudnić życie nie tylko kierowcą, ale i pieszym. To raczej nie są drogi ani wojewódzkie, ani powiatowe, więc co na to urząd miasta? Czy coś nieprzyjemnego musi się stać, aby amienić ten fatalny stan rzeczy?

 • To jeszcze nic. Kazdy kto jechal kiedykolwiek kosciuszki od strony łąki wie, jak fantastycznie wyglada ta droga. Koleiny glebokie ze szok. A fragment pod samym rondem to najbardziej malownicze miejsce jesli chodzi o boleslawieckie drogi - niczym pasmo gorskie.

 • Anonim (AN0lNQ), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A może ciekawi jesteście Państwo jak piękni wygląda ulica Kosiby. Z lewej strony kostka brukowa a z prawej asfalt. Przyczyną tego jest fakt, że to droga powiatowa a my jesteśmy mieszkańcami Bolesławca. Do Urzędu Miasta płacimy podatki. Wybieramy też władze miejskie i powiatowe. Należy przypuszczą, że może kiedyś to się zmieni.

 • Anonim (Am6yhl), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przejedźcie się do Wrocławia, to dopiero będzie wam dziurawo - polecam południe Wrocka - Partynice, Klecina, Krzyki.

 • Anonim, 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tylko i wyłącznie ZABOBRZE! To jest tor przeszkód i nie ma innego takiego miejsca w powiecie.

 • Anonim (ANOOaL), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do ~Bolesławianin we wrocławiu: To że gdzieś jest bardziej dziurawo, brudno i po prostu gorzej nie jest powodem ani argumentem do tolerowania dziur i brudu u nas - w Bolesławcu.

 • Anonim (ANIsiC), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie pisałem, że jest brudno i gorzej Kazik, tylko o dziurach dla porównania we Wrocławiu, aby ukazać jęczącym malkontentom, że w Bolesławcu nie jest tak źle.

 • Anonim (ApHAtd), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zabobrze, Kościuszki, Komuny Paryskiej, Ślusarska, Staroszkolna, Gałczyńskiego (przy parkingu strzeżonym), Leśna, Lubańska, Śluzowa, Ceramiczna...

 • Anonim (A7bxHV), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hitem jest budowa chodnika przy ulicy 22 lipca. Doszło tam do wielu wypadków, ale nikt nie pomyśłał, aby przy okazji remontu powycinać drzewa, które niewątpliwie wpływają negatywnie na jakośc bezpieczeństwa przy tej ulicy. A chodnik to mam wrażenie, że jest tak budowany, aby jakoś pomieścić pod sobą ich (drzew) korzenie- ciekawe jak długo posłuży w związku z tym. Nie lepiej by było tuż za chodnikiem posadzić jakieś iglaki, które niewątpliwie odgrodzą działkowiczów od ulicy, a przy tym są o wiele bardziej estetyczne? A do Bolesłąwianina we Wrocławiu- to dziwna metoda, aby w ten sposób tumaczyć indolencję osób odpowiedzialnych za stan dróg na terenie Bolesławca: jeżeli gdzieś jest gorzej, to znaczy, ze u nas nie jest tak źle...