WOŚP 2009: Orkiestra gra w Bolesławcu

Dyskusja dla wiadomości: WOŚP 2009: Orkiestra gra w Bolesławcu.


  • Olo (AtPxRx), 2009-01-13 09:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Co do mieszanych uczuc WOŚP. -A ja się zastanawiam co z tym sprzętem Owsiakowym w momencie kiedy szpital nie wydala i zamykają działy na które ten sprzęt trafił. Komornicy się cieszą ze jest co sprzedać :-)
    -Imprezka SUPER! Tylko czy rząd sie nie przyzwyczaił by orientacyjna kwotę zbieraną wpisywać do "swoich możliwości"Przewidzieć nie przewidzą, ale orientacyjnie prognozę można w budżet wpisać. -aż żal że naród polski nie mogąc liczyć na nieudolności polityków musi ratować sie sam. Samo WOŚP? Bajerancki narodowy zryw! Europa może na pozazdrościć!

  • Wolontariusz (ALN7H9), 2009-01-13 09:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jeśli zapominamy o wzajemnej pomocy na codzień, to WOŚP daje nam tę okazjęę chociaż raz w roku. Jak widać dla niektórych to też za wiele. Po co się wysilić na ten przysłowiowy grosik. Lepiej usiąść przy kompie i dowalać tym co coś chcą. Zwłaszcza, że robią coś dobrego i tym samym nie są z mojego, opluwającego wszystko obozu. ŻYCZĘ WAM I WASZYM DZIECIOM ZDROWIA!

  • Wstyd, że polak (AN0o4p), 2009-01-13 10:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wg, pana g i anki to lepiej nic nie robic! Jesli sie na codzien nie pomaga to nie powinno sie pomagac raz w roku. Typowo polskie podejscie do problemu! Czekac az manna z nieba spadnie, albo spierac sie kto powinien sprzet do szpitala kupic! Jest taka akcja to i dobrze kto ma serce da kase kto dac nie chce niech w domu siedzi! Polska mentalnosc nieudolnego, zazdrosnego cwaniaka! Czas to zmienic. Nie liczy sie dlaczego ludzie daja kase czy to snobizm czy szpan wazne ze dzieci maja sprzet ktorego panstwo polskie kupic nie potrafi, i dajcie wrescie spokoj tej glupiej dyskusji.

  • Trumf (AE7oAv), 2009-01-13 12:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czy jest jakiś powód na łamanie kopii? Chyba nie. Zebrano pieniądze dla potrzebujących. Udzielający się są szczęśliwi, że mogli zaistnieć. Czyli wszystko ok. G - (prawdopodobnie) chodzi o tą hipokryzję która towarzyszy całej imprezie. Wiadomo, że jeśli Państwo jest niewydolne i nie łoży odpowiednich środków na służbę zdrowia to trzeba było zrobić pospolite ruszenie. W tym przypadku trafiło na dobry grunt tj każdy z nas chce pomóc innym. Prosto, bez wysiłku wrzucamy kilka groszy do puszki, z dumą przyczepiamy serduszko i jest ok. Więszość "grających" nie myśli o sąsiedzie, domu dziecka czy staruszce ledwo kuśtykającej przez pasy. Miejmy "większe" serca przez pozostałe 364 dni w roku a będzie dużo lepiej. To ostatnie zdanie jest dla tych co uspakajają sumienie daniną i tych co teraz wypinają piersi po "ordery" za przygotowanie imprezy. Po prostu "Orkiestra" ma być przed i po a nie zamiast. PS. Osobiście "opiekuję" się (dość przypadkowym) inwalidą od conajmniej roku - żeby nie było gadania ;).

  • Mama-katoliczka (AN0tRD), 2009-01-13 13:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jako mama, częsty gość szpitali [ ostatni raz wczoraj do 21: 00, w tym u chorych na białaczkę i na Hirszfelda we Wrocławiu-wszelkie postaci raka] informuję, że każdy ma prawo żyć radośnie i naprawdę wystarczy, że każdy zadba o swoich bliskich [ dzieci o rodziców, rodzeńsstwo o siebie] to z pomoca fundacji " Dobrze, że jesteś " [ warto o tym pomysleć w Bolesławcu] i pieniadzom pojedynczego Polaka. Jakoś to będzie. W mysl zasady pecunia non olet, czy je wrzuca dziwka czy ksiądz na zakup sprzetu mają taki sam wpływ. Dbajcie o bliskich, potrzymajcie za ręke, a będzie ok. Pozdrawiam. Jedno znaszych bliskich światełek gaśnie, 2 chłopcow z Bolesławca na małym oddziale leży - mam jeszcze na benzynę, ktoś zostaje w moim domu z obowiązkami mamy, kucharki, sprzątaczki. Wasza pomoc to może byc ten obiad zrobiony, by pamietać o tych, co żyją i musza być zdrowi, by wspierać chorych.

  • Trumfie - pamietaj na przyszłość: kopie się kruszy :-)

  • Trumf (AE7hfU), 2009-01-13 21:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Satyrze a czy to ważne jaki błąd frazeologiczny popełniłem(? ), treść zrozumiałeś a skoro nie podniosłeś wrzawy, rozumiem, że tylko przez tę wzmiankę chcesz mi szpilę wetknąć. Już dawno przekonałeś się, że potrzebujesz większych środków by mi dopiec (nota bene wieki temu Ci się udało, teraz to tylko zefirki wysyłasz). A tak na marginesie - jakie jest Twoje zdanie na moje słowa?

  • Ależ Trumfie myśl pozytywnie:-)Zauważ- to jedyna rzecz o jaką czepiłem się w Twoim poście :-) więc chyba nie jest tak źle...I na przyszłość: - prawdopodobieństwo wygranej w lotto jest większa niż częstotliwośc wychodzenia dobrych słów z mojej klawiatury....Pozdrawiam :-)

  • Trumf (AE7hfU), 2009-01-13 21:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    E tam - prawdopodobieństwem, statystykąię migasz - ja wiem, Ty wiesz, że ja wiem, że Ty wiesz :)
    Toć nie od parady jestem dla Ciebie after ego.

  • Cpt (dNbcY0), 2009-01-13 21:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Satyrze, czyzbys byl pod urokiem pewnego Pana i nie dostrzegasz, ze sam sobie zaprzeczasz w jednym poscie. I po raz kolejny odbiegamy od tematu :(.

Reklama