WOŚP 2009: Orkiestra gra w Bolesławcu

Dyskusja dla wiadomości: WOŚP 2009: Orkiestra gra w Bolesławcu.


  • eee tam ~G marudzisz, ja mysle ze idzie na to 99,99% ;pnie wiem jak w boleslawcu ale we wroclawiu kwestujacych widac bylo prawie wszedzie. z usmiechem rozdawali serduszka a mieli komu bo ludzie z checia wrzucali pieniadze do puszek. wychodzi tylko na to ze wspomoglem dealerow :Dpozdrawiam i oby do 20:00 bylo juz 30 000 albo i wiecej :))

  • Tomek, 2009-01-11 20:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ten G to jakiś desperat może lepiej dać na kościół niech księża się bawią.

  • Sofia (Are8ws), 2009-01-11 20:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Najlepiej ignorować takiego... G... nie karmcie trola!

  • G (AN0WJg), 2009-01-11 20:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Drodzy nie mam renty, wręcz przeciwnie dobrą pensję, fascynującą prac i nie narzekam na Polskę. "Wystarczyło obejrzeć spot w którejkolwiek telewizji o dzieciach, którym sprzęt WOŚP uratował życie. ". Kampanię reklamową bardzo łatwo zorganizować, mając tak gigantyczne fundusze jakie przekazujecie panu Owsiakowi. Byliście kiedyś na Woodstocku? Zapraszam serdecznie wówczas sami poznacie co promujecie - masz racje Sodomę i Gomorę. Łatwo jest wrzucić 5 zł i mieć na cały rok spokój moralny, dałem, dałam na WOŚP teraz nie muszę odwiedzać tak często mojej matki; nie muszę patrzeć na dzieci alkoholików z mojego osiedla, nie muszę już teraz zgłaszać na policję przemocy która dzieje się za ścianą bloku... Nie muszę bo dałem na WOŚP 10 zl. Oczywiście jak już pięknie stwierdziliście wspomagacie narkomanie - powodzenia!

  • Bukmachereczka (A7ZaJZ), 2009-01-11 20:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja popieram Aleksandra.

  • JAGA, 2009-01-11 21:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Drogi G. Rozumiem, ze nazwa twojego nicka G. Sama nasuwa mysli. :D D :D D :D. Ale, ale... zeby nie bylo. Pamietam postawe Pawla Kukiza... zagorzalego przeciwnika Jurka Owsiaka. Nie uznawal tej akcji... uwazal, ze to panstwo powinno, ze to niewypal. I inne takie... az tu nagle jego coreczka... umierala na niewydolonosc nerek... musiala byc co godzine dializowana... Jurek Owsiak... bez slowa dal dziewczynce do domu maszyne... Dzis moze normalnie zyc :) )... I chocby dla tego warto, rozumeisz G? A jesli nie jestes w stanie zrozumiec. To znaczy, ze nie jestes wyzsza istota :) ) :)
    Pozdrawiam :)
    PS... a tak w ogole to bylo w Concordii cudownie... wspaniala atmosfera... jednak to magiczne miejsce :).

  • Kaśka b (AN0ma7), 2009-01-11 21:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Drogi G! Dlaczego uważasz, że jak wrzucę 5 zł do puszki, to nie odwiedzę swojej matki i nie będę wrażliwa na przemoc? Twoja logika jest bardzo oryginalna. Tak się składa, że regularnie odwiedzam rodziców, pomagam dzieciom alkoholików i reaguję na przemoc, a od 17 lat w mroźną styczniową niedzielę z radością wrzucam "grosik" do puszki i bardzo się cieszę, że tylu młodych ludzi ( moje własne dzieci też) tak spontanicznie robi coś z myślą o innych. Jestem pewna, że właśnie oni będą odwiedzać swoich rodziców, pomagać dzieciom alkoholików ze swojego osiedla i reagować na przemoc. A ponadto - idea jest warta tak dużej kampanii reklamowej.

  • Reklama

  • G (AN0WJg), 2009-01-11 21:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "To znaczy, ze nie jestes wyzsza istota" ot cała riposta zwolenników Jurka Owsiaka :D.

  • Litości 2 (AE7IvM), 2009-01-11 21:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Noo jasne, przecież telewizja to Loża Szyderców i zmusili biedne małe dzieci do tego, żeby powiedziały, jak bardzo kochają Owsiaka. A serduszka na sprzęcie szpitalnym to lekarze ot tak dla zabawy poprzyklejali. Czy ty nie rozumiesz człowieku, ze gdyby to był pic, ludzie nie dawaliby na to pieniędzy 17 lat? To pewnie więcej niż ty sam masz. Ty byłeś na Woodstocku? Hahahahahahaha. Nie rozśmieszaj mnie. Nie masz pojęcia, co tam się robi i po jeździ. Oceniasz po tym, co usłyszałeś z kościelnej mównicy bądź dobrze znanego wszystkim radia. Ludzie jeżdżą tam po to, żeby posłuchać muzyki i bawić się z ludźmi, którzy czują dokładnie to samo. Narkotyki i wóda to skutek uboczny, nie tylko na Woodstocku to sie dzieje. A ty nie masz dobrej pracy i narzekasz na Polskę. Piszesz bzdury, bo nie masz co robić. Ciebie nigdy nie byłoby stać na zorganizowanie czegoś takiego. Jesteś istotą niższą pozbawioną chyba przede wszystkim serca. Wyżarło ci je to wieczne narzekanie i nicnierobienie, tylko krytykowanie innych.2009-01-11, 21:58Gdyby Woodstock byl taki jak mówisz i Owsiak byl taki jak mówisz, Balcerowicz nie przyjeżdżałby tam co roku i nie poświęcał swojego czasu. A ta zła młodzież nie oddawałaby krwi ofiarom wypadków.

  • ~G ogladal spot reklamowy w telewizji trwam a tam woodstock raczej zle byl reklamowany ;) ja bylem na przystanku...masz racje ~G, jestem cpunem i pijakiem a na orkiestre dalem bo dobry towar oferuja :) tak z ciekawosci sie zapytam...skad wytrzasnales te 75% ?2009-01-11, 22:07editta krew to ponoc jakas naznaczona jest, taka diabelska 666 :D prawda ~G ?

  • Jo (AtPGcJ), 2009-01-11 22:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie udolna prowokacja panieG! Włącz se lepiej red tube i rób to co robisz każdego wieczoru. Tylko lewa ręką bo prawą wypisujesz głupie posty. Pozdr dla WOŚP i wszystkich co dla dzieci grali!

  • Adam. M (eQ5PKj), 2009-01-11 22:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    G- wczytaj się uważnie w słowa Jagi, dziś o Kukizie powiedział to samo Hołdys w tvn24. Natomiast twoja postawa moralna albo ma drugie dno, albo jest wyrazem skarlenia umysłowego. Orkiestra to nie średniowieczny odpust, tylko wspaniała akcja o wspanialym celu. I jeśli szfujesz obrazami dzieci, owszem- posłuchaj rodziców, których dzieci dzięki orkiestrze żyją.

  • Bolo (AE7hdp), 2009-01-11 22:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do inwigilacja. Com: poczytaj sprawozdanie finanasowe i będziesz wiedział. O ile zrozumiesz, bo może jak piszesz te narkotyki i alkohol ci mózg doszczętnie rozmymłały.

  • ~ Bolo... jak ja lubie osoby takie jak Ty :)pozdrawiam :)

  • Bolo (AE7hdp), 2009-01-11 22:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do inwigilacja. Com: jak mozesz mnie lubic skoro nic o mnie nie wiesz...

Reklama