WOŚP 2009: Orkiestra gra w Bolesławcu

Dyskusja dla wiadomości: WOŚP 2009: Orkiestra gra w Bolesławcu.


  • Beksa (ANIlDl), 2009-01-11 16:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    14 tys. czy to dużo czy mało. Myślę, że mieszkańców naszego miasta stać na dużo więcej.

  • To tylko pieniądze z puszek, które opróżniono do godz. 16:00. Na bieżąco będziemy aktualizować kwotę. Spróbujemy też ustalić, ile zebrano w Concordii.

  • Beksa (ANIlDl), 2009-01-11 16:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czekam na bieżące informacje. Ja zasiliłem tą ogólnopolską inicjatywę dość pokaźną kwotą.

  • Aleksander (AE4gVj), 2009-01-11 16:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Z roku na rok jest coraz więcej osó bbiegających po ulicach z puszkami w charakterze tzw. wolontariuszy. Czy to nie jest przypadkiem pójście na łatwiznę i załatwienie sobie dobrego samopoczucia, że uczestniczy się w realizacji szczytnego celu niewielkim kosztem? Łatwiej przecież podtykać przechodniom puszkę pod nos molestując o datek (któż odmówi, przecież tu chodzi o dzieci) niż samemu wypracować realne pieniądze na ten cel. A wszystkiemu przygląda się milcząco wielki brat, który powinien finansować opiekę zdrowotną ze swojego budżetu, ale cóż... Budżet jest za mały wicie, rozumicie, trzeba przecież dać na wcześniejsze emerytury, poselskie diety, dofinansować górnictwo, kolej bo przyjdą pod sejm i będą smrodzić zapalonymi oponami, a w ogóle to należy się również refundacja partiom politycznym. Na dzieci i w ogóle opiekę zdrowotną pozostaje niewiele i całe szczęście, że jest trochę tych, co wrzucają do puszek, chociaż coraz trudniej przecisnąć na ulicy między obwieszonymi identyfikatorami i puszkami ludźmi. Ciekawe, jak długo ten stan jeszcze potrwa?

  • Obserwator (ANGgKO), 2009-01-11 16:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W niedziele strategicznym i dochodowym miejscem jest plac przed kazdym z bolesławieckich kosciolow ;).

  • Ksiądz X (AE7hE1), 2009-01-11 16:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wolontariusze o tym wiedzą i pod moim kościołem też się ustawili i zbierali. Nie mamy nic przeciwko temu, jak to niektórzy sądzą. Bardzo dobrze że młodzi ludzie zbierają na dzieci, na ratowanie życia. Z Bogiem!

  • Sofia (Are8ws), 2009-01-11 17:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ksiądz przeganiał wolontariuszy z Placu Zamkowego. Powiedział, że nikt się do niego nie zwrócił o zgodę na kwestowanie. Tak się zastanawiam, czy Plac Zamkowy jest własnością księdza/parafii?

  • Reklama

  • Bronek (AE7h9S), 2009-01-11 17:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Radni PO kwestowali przed kościołami. Ci to wykorzystają każdą okazję aby robić sobie kampanię i siać propagandę. Żenada.

  • Marta (AE7oYU), 2009-01-11 17:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    O 20 bedzie się działo! Lapiony polecą w świat. Fantaystyczna organizacja, ludzie sie do śmiebie usmiechają, zasilają puszki. Brawo dla Bolesławca.

  • Sofia (Are8ws), 2009-01-11 17:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bronek, przestań bzdury gadać. Brawo dla panów radnych!

  • grażyna, 2009-01-11 18:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nikt, kto był dziś w Concordii, księgarni Agora, Paryskiej, Ratuszu, Opałkowej, Kruszynie, czy w jakimkolwiek miejscu, gdzie grała Orkiestra nie napisze negatywnego posta. Nie będzie rozdwajał włosa na czworo. Jest to tak pozytywna i dobra akcja. Pozdrawiam wolontariuszy, jesteście wspaniali i organizatorów i wszystkich, którzy dziś grają dla dzieci. Wspaniały Finał!

  • Do 19:15 zebrano 26 741 zł (w tym 3 628 zł z loterii).

  • G (AN0Zoz), 2009-01-11 19:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

    WOŚP to wspomaganie narkotyków, pijaństwa na przystanku woodstock. Na to dajecie w 75% swoje pieniądze.

  • Litości (AE7IvM), 2009-01-11 19:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jasne! No przecież! I jeszcze chora krew, od której się umiera! A Owsiak to największe pijak i narkoman w Polsce! I wszystko zabiera do własnej kieszeni, żeby zorganizować Woodstock - to siedlisko zła, Sodomę i Gomorę! I NA PEWNO nie chodzi do kościoła! Wystarczyło obejrzeć spot w którejkolwiek telewizji o dzieciach, którym sprzęt WOŚP uratował życie. Ale nie. Po co. Lepiej ponarzekać, poleczyć własne chore kompleksy, zdenerwować innych, normalnych użytkowników i chichrać się przed kompem do samego siebie, jaki to ja jestem przebiegły i sławny. Lepiej zjechać Woodstock, wszystkich młodych lubiących każdą inną muzykę od Arki Noego, no bo przecież pijaki, brudasy i złodzieje. To nic, że się nigdy na tym nie było. To nic, ze nigdy się nie oglądało i nie poczuło atmosfery. To nic, że nawet samym mieszkańcom Żar i Kostrzyna nie przeszkadzał Woodstock, mało tego, cieszyli się na przyjazd młodych ludzi. No ale lepiej o tym nie wiedzieć. Lepiej młemłać jęzorem, że ten kraj jest beznadziejny, ja mam małą rentę, a wszyscy wokół tylko patrzą kiedu umrę i zabiorą wszystko co miałem. Żal, aż ciężko mi nazwać takich ludzi.

  • Wośp tak (AE4Ipw), 2009-01-11 19:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Panie Krzysztofie a wiadomo jak sztaby w innych miejscowosciach czy to jest jako powiat.

Reklama