Radni znów dyskutowali o zabudowie placu Popiełuszki

Dyskusja dla wiadomości: Radni znów dyskutowali o zabudowie placu Popiełuszki.


 • Anonim (AN0Wgt), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kretyni. Wszystko co zielone zabudója i nasz Bolesłąwiec straci swój urok. Lepiej przeznaczcie te pieniądze na budowe i modernizacje dróg, na pomoc dla szpitala albo na inny cel na nie szukacie nowych inwestycj których później nie bednziecie w stanie utrzymać. Bedzie podobnie jak z wieloma niedawno budowanymi budynkami w Bolesławcu które w ostatnim czasie zostały zbużone. Uważam, ze ten plac powinnien byc pozostawiony w spokoju poniewaz to zielone miejsce jest hednym z niewielu w Bolesławcu...

 • Anonim (ANbBld), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Popieram bolesławianina. Mi się tam od lat marzy zrobić z tego placu ogromny park, odcięty od ulic krzewami, drzewami, etc.. Z dużą fontanną, bo tego w tym mieście brakuje :) byłoby pięknie. :) Ale to tylko marzenia. :P.2008-11-02, 22:16A no i jeszcze dodam, że w tym mieście ciągle się mówi, ale nic się nie robi. Z niecierpliwością czekam na obiecywane lodowisko. :P
  A i nie wiem czy galeria handlowa w bolesławcu jest tak bardzo potrzebna. Takie galerie są zwykle w większych (i studenckich) miastach. W bolesławcu nie wiem, kto by tam chodził. To by się długo nie utrzymało.

 • Anonim (Are8ws), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kasa na sport. Kasa na sport.

 • Anonim (AtPx1z), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W 100% popieram! Galeria + basen może jeszcze jakieś kręgle. A co do terenów zielonych to w mieście jest i dosyć a i lasy okoliczne są dosyć rozległe...

 • Anonim (AN0sSs), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najpierw niech ten burdel na lokietka naprawia.

 • Anonim (AktQOz), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Meczet, tylko na meczet idealne miejsce. Zawodzenie muezzina będzie doskonałą konkurencją do bębnienia kiecuchowych dzwonów.

 • Anonim, 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może rejonik wspinaczkowy wybudują?

 • Anonim (AtPxwB), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I może frytki do tego? Po co się przejmować, i tak zanim zaczną coś robić minie znowu kilka lat ;P.

 • Anonim (ANbpIh), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dookoła galerie, baseny itd. już dawno powstały. W Bolesławcu zawsze musi być mądrzej. Po raz kolejny trzeba za publiczne pieniądze wynająć fachowców, żeby tym tłukom wyjaśnić, że PASTWISKO w centrum miasta jest średnio potrzebne.

 • Ja wymagan duzych nie mam, mi by starczyl mcdonald i empik :).

 • Na stronie głównej na samym dole umieściliśmy ankietę w sprawie placu. Zapraszam do głosowania.

 • Odpłacę Wam wszystkim , przy urnie wyborczej przy pomocy karty do głosowania !Zmarnowaliście plac przy Łokietka , bo prywatni inwestorzy okazali się bystrzejsi, inteligentniejsi i mieli lepszych prawników :-)NA NIC ZDAŁY SIE POMACHIWANIA SZABELKĄ- "odbierzemy teren , zarządamy opłat adiacenckich" i takie tam dyrdymały...I co?I gówno :-)Załatwcie najpierw sprawę przy Łokietka nim spieprzycie kolejną.

 • Anonim (AN0o6x), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zdjęcie placu jest nieaktualne! Obecnie nie ma na nim budynku który widać w prawym górnym rogu oraz inaczej są pomalowane bloki.2008-11-03, 08:46A jeszcze jedno. Nie ma też stacji benzynowej a na zdjęciu jest!

 • Anonim (AmR7ve), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak, oddajcie prywatnym „inwestorom „(cwaniakom) połowę miasta, a za kilka lat będzie można tylko zaorać i posiać. Plac łokietka straszy - wiadomo kto kupił. Na przeciw placu był budynek (łokietka lub mazowiecka) - wyburzony, też straszy. Kupiła ta sama osoba później niby sprzedała ale kupujący to pionek sprzedającego. „Płot" tej pseudo budowy się wali, pomijam fakt że inwestor zajął 1/3 chodnika który jest pasem ulicy i nic za to nie płaci a ludzie chodzą i się potykają o jakieś podpieracze. Na placu łokietka też nie lepiej dziury, doły, nie zabezpieczone studzienki, tam nawet pseudo płotu nie postawili. Jeżeli miasto ma sprzedawać po kawałku nasze miasto, a potem olewać to co się dzieje na sprzedanym terenie to takim rajcom już DZIĘKUJEMY! Co jest z wami? - nie ma bata na prywatnych pseudo inwestorów? Od wieków Bolesławiec był kwitnącym i rozwijającym się miastem dzięki swym rządzącym. Chcecie by po was została opinia tych którzy doprowadzili miasto do stanu, który można porównać tylko ze stanem tuż po II wojnie. Od 1989 roku nie potraficie „głupiego" Mac Donald's wybudować a porywacie się na galerię - ŻENADA!

 • Anonim (ANidud), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zostawcie ten teren w spokoju! Wyremontujcie i uruchomcie tylko fontannę i odbudujcie pergolę. A terenów pod hipermarkety czy tzw. galeria handlowe szukajcie gdzie indziej np: plac na Łokietka, plac po mleczarni, targowisko obok kortów tenisowych, teren po dawnym dworcu wschodnim (co prawda należy do PKP ale przy odpowiednich negocjacjach? ). Niestety w B-cu pseudopolitycy napierw naobiecują cuda a potem i tek sprzedaja atrakcyjne działki swoim pociotkom za psie pieniądze bo w razie wpadki kumple ich i tak uniewinnią.