Tyle bluesa w całym mieście!

Dyskusja dla wiadomości: Tyle bluesa w całym mieście!.


 • Anonim (ANI7T4), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za przeproszeniem Po cholere ja sie pytam ten amfiteatr na basenach Koniec koncertow finalowych koniec bluesa Impreza zamknieta tylko dla warsztatowiczow Nie ma juz klimatu lat 90 tych To koniec imprezy ktora mogla stac sie impreza ogolnopolską Zrobiono naprawde wszystko startowano od gruzowiska jak na nasze miasto moglismy sie poszczycic Ryskiem Riedlem, Obstaawa prezydenta, Swawolny dysio Skrzek nie wspomne o Nalepie i wiele innych ktorych nie wymienilem. Ale to caly boleslawiec Jednak jakies fatum ciazy albo to rzeczywiscie nieudolnosc ludzka w organizacji popatrzcie sami /porownam tutaj BKS i Blues nad bobrem/ Pamietacie jak BKS - druzyna pilkarska odnosila suskcesy juz prawie byla II liga i wszystko zdobyte na gruzowiskach /starym stadionie/ statdion wyremontowano eleganckie krzeselka i co i IV liga Identycznie Blues startowal na gruzach, na tych gruzach spiewaly gwiazdy. Teraz jest piekny amfiteatr i za przeproszeniem gowno z tego.

 • Anonim (AtPx8D), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I dlatego własnie będą sie żarliwie modlić podczas mszy. A może msza też będzie zamknięta, żeby im tylko kłódek starczyło.

 • Anonim (A7q3WH), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Byłol minęło pozostały tylko wspomnienia i stare zdjęcia...

 • Anonim (AN0ot5), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panowie, a co zrobiliście, żeby ta impreza żyła? Marudzić to wy potraficie, a czy choć trochę przyłożyliście się do rozwoju imprezy. Co do klimatu i imprez zamkniętych. Czasy się zmieniają, na zamknięte koncerty przychodzi co raz mniej ludzi. Dlatego w tym roku koncerty będą otwarte w rynku. Skąd jakieś pomysły o kłódkach? Zapraszam na stronę Bluesa nad Bobrem, poczytajcie program festiwalu. W tym roku nad Bluesem pracuje sztab zgranych ludzi, impreza szykuje się świetna, a klimat w rynku może być bardzo fajny. Amfiteatr jest świetny, klimat tamtych lat pewnie się nie powtórzy, ale może być równie świetny dzięki wam. Przyjdźcie i bawcie się tak jak za dawnych lat. Zapraszam na www.bluesnadbobrem.eu.

 • Anonim, 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "koniec bluesa Impreza zamknieta tylko dla warsztatowiczow". Widzę, że kolega ma problem z czytaniem tekstu ze zrozumieniem. Zapraszam do ponownego przeczytania. "W tym roku nie będzie koncertu finałowego. W zamian organizatorzy proponują fanom bluesa koncerty „Warsztatowicze mieszkańcom miasta” oraz występy takich wykonawców jak: * trio Styczyński, Miarka, Nitribitt. * Romek Puchowski & Keith Dunn. * Orkiestra Festiwalowa. Występy odbywać się będą codziennie od 12 do 14 sierpnia (o 19: 30) na scenie w Rynku. Natomiast w sobotę 15 sierpnia na scenie w Rynku wystąpią młode grupy bluesowe. Od dwóch lat Przegląd nosi imię Tadeusza Nalepy – każdy z zespołów konkursowych zaprezentuje publiczności jeden utwór z repertuaru ojca polskiego bluesa. Gwiazdą wieczoru będzie Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa. Klubem festiwalowym będzie Piwnica Paryska, gdzie od 6 do 14 sierpnia odbywać się będą jam sessions. ".

 • Anonim (e3J27b), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uczestniku bluesa! Amfiteatru nie zbudowano tylko dla koncertów finałowych jednej imprezy. Poza tym to są korty wykorzystywane przy okazji do innych imprez. A krzesełka na stadionie to nie kaprys tylko przepisy.

 • Wolę koncert na Rynku lub w Piwnicy Paryskiej . Fanow imprez w Amfiteatrze zapraszam w jego okolice o godzibnie 19,30 -komary juz tam na Was czekają :-)Pozdrawiam :-)

 • Anonim (AE7hla), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakie koncerty na amfiteatrze ja tam gram w tenisa codziennie wiec wara od amfiteatru.

 • Anonim (AN0WVf), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszystko super hiper i nawet jeszcze lepiej! Tylko Nowak niech zrobi browar po 4 zeta! :) co było jeszcze weselej pozdr.

 • Anonim (AkNeef), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zespół Nocna Zmiana Bluesa jest SUPER! Od początku byli świetni!

 • Anonim (Am6hXJ), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Where is pan G. Wróć do nas!

 • Anonim (AsdUPe), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bluesfani lat 90 łączcie się! Tamto już se ne wrati jako wytwór komuny. Miejsce, wykonawcy, atmosfera(młody Boris nie domyśla się nawet, że nikt nie nastaje na jego miejsce do tenisa, bo faktycznie jest njlepsze do tego celu), to nas łączy i niech tak zostanie. A komary... komuny nie żarły.

 • Anonim (ANuYNW), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Heh, dobre miasto daje kasę (z tego co pamiętam z rozmowy z p. Molakiem), a na stronie starostwa dowiaduję się, że "honorowo" pierś do patronatu wypina Starosta :-)
  No chyba że rzucił jakimś groszem... rzucił?

 • Nie wiem co chcesz od Pana Molaka? :-)Obiecał ,że Jego oferta wygra i dotrzymał slowa :-)Trzeba naprawdę kochać bluesa by na kilka miesięcy wcześniej złożyc podobną deklarację , mieć charyzmę i konsekwencje w działaniu i nie bać się ewentualnej śmieszności.Tym różni się od ludzi, którzy obiecuja cuda na kiju, gruszki na wierzbie i Chucka Barry :-)

 • Anonim (A7bxDK), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co do piwa w Paryskiej podczas bluesów, to będzie po 5 zł. :)
  Bluesy teraz muszą odrodzić się na nowo w zmienionej formule, bo do tyłu nie można patrzeć. Był kryzys, był pan G. A teraz jest dobrze, bo robią to ludzie, którym na prawdę zależy, żeby ta impreza kwitła i rosła w siłę. Nie ma sensu biadolić, że to nie będzie ten sam blues, co w latach '90 bo czasy się zmieniają i trzeba to wziąć pod uwagę. Klimat będzie, koncerty będą, jamy będą, warsztatowicze będą- jest coraz lepiej. :).

 • 1
 • 2