Policja zatrzymała oszustów

Dyskusja dla wiadomości: Policja zatrzymała oszustów.


 • Anonim (ANuYmT), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nikt za darmo nic nie sprzeda. Dobrze tym kolesiom co dali sie oszukać. Pewnie myśleli że kupią towar "z promocji". Zakupy nalezy robić w sprawdzonym sklepie, a nie na ulicy.

 • Anonim (AtPxRx), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kurcze pieczone, mi też kiedyś proponowali. Dobrze że sie nie złasiłem na "super taniośc"!

 • Dziwie się, że kogo bym się nie spytał to gani kradzież i wszelką działalność przestępczą, ale jak tylko jeden z drugim usłyszą o super tanim sprzęcie np. ciuchy perfumy, sprzęt komputerowy, komórki itd. itp. to jakoś dziwnym trafem przestaje ich obchodzić czy źródło, z którego pochodzą rzeczy jest legalne. I na miejscu Policji przy każdym zatrzymaniu tekiego "sprzedawcy" brał bym pod lupę ludzi, którzy kupują lewe towary. Tu rządzi podstawowe prawo rynku nie było by podażu gdyby nie było popytu.

 • Anonim (AtPGVY), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tylko durnie kupują laptopy i telewizory z przed stacji benzynowej. Na własne życzenie zostali oszukani, no i nie włączyli lapka... idiotyzm.

 • Swoja droga, sam fakt sprzedazy w "promocyjnej" cenie telewizora czy laptopa na PARKINGU powinien wzbudzić podejrzenia co do pochodzenia tudzież jakosci sprzetu. Ale tak to jest jak sie ktoś połakomi na cene hahahaha ; )Trzeba byc MEGA naiwnym czlowiekiem, by dać sie tak w konia zrobić....(nawet nie sprawdzić co sie kupilo : D ) GRATULACJE

 • Anonim (ANuYvY), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kryzys potrzebą wynalazku! :) ) nieźle chłopaki pomyśleli :) ).

 • Anonim (AtPxPk), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Głupich nie sieją.

 • Anonim (AtPGVW), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cała złota myśl brzmi: " głupich nie sieją oni się sami rodzą ".

 • Fakkkk, że też sam na ten pomysł nie wpadłem... po prostu nie sądziłem, że możliwe jest znalezienie frajerów chętnych kupna sprzętu prosto z ulicy...byłbym bogaty!A może by tak sprzedawać butelki Jacka Danielsa z herbacianą wkładką...

 • Anonim (eQYNxi), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kto kupuje sprzet bez sprawdzenia? Jak mozna byc tak naiwnym i kupic cos na parkingu? A jeszcze do tego za tyle kasy, no bo chyba 3 tys to nie jest malo. Jest tego badziewia wszedzie pelno jedni sprzedaja wiertarki inni perfumy prosto z piwnicznej produkcji a naiwniacy kupuja bo TANIO. Mi takich wcale nie jest szkoda bo sami sa sobie winni. Normalny czlowiek idzie do sklepu a juz nie mowiac o sprzecie komputerowym czy TV. Do kom. Alumz. Dobry pomysl z tymi butelkami ale pewnie juz i tyc byli co cos takiego na parkingu kupili.