Policja zatrzymała oszustów

Dyskusja dla wiadomości: Policja zatrzymała oszustów.


 • Anonim (ANuYmT), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nikt za darmo nic nie sprzeda. Dobrze tym kolesiom co dali sie oszukać. Pewnie myśleli że kupią towar "z promocji". Zakupy nalezy robić w sprawdzonym sklepie, a nie na ulicy.

 • Anonim (AtPxRx), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kurcze pieczone, mi też kiedyś proponowali. Dobrze że sie nie złasiłem na "super taniośc"!

 • Dziwie się, że kogo bym się nie spytał to gani kradzież i wszelką działalność przestępczą, ale jak tylko jeden z drugim usłyszą o super tanim sprzęcie np. ciuchy perfumy, sprzęt komputerowy, komórki itd. itp. to jakoś dziwnym trafem przestaje ich obchodzić czy źródło, z którego pochodzą rzeczy jest legalne. I na miejscu Policji przy każdym zatrzymaniu tekiego "sprzedawcy" brał bym pod lupę ludzi, którzy kupują lewe towary. Tu rządzi podstawowe prawo rynku nie było by podażu gdyby nie było popytu.

 • Anonim (AtPGVY), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tylko durnie kupują laptopy i telewizory z przed stacji benzynowej. Na własne życzenie zostali oszukani, no i nie włączyli lapka... idiotyzm.

 • Swoja droga, sam fakt sprzedazy w "promocyjnej" cenie telewizora czy laptopa na PARKINGU powinien wzbudzić podejrzenia co do pochodzenia tudzież jakosci sprzetu. Ale tak to jest jak sie ktoś połakomi na cene hahahaha ; )Trzeba byc MEGA naiwnym czlowiekiem, by dać sie tak w konia zrobić....(nawet nie sprawdzić co sie kupilo : D ) GRATULACJE

 • Anonim (ANuYvY), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kryzys potrzebą wynalazku! :) ) nieźle chłopaki pomyśleli :) ).

 • Anonim (AtPxPk), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Głupich nie sieją.

 • Anonim (AtPGVW), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cała złota myśl brzmi: " głupich nie sieją oni się sami rodzą ".

 • Fakkkk, że też sam na ten pomysł nie wpadłem... po prostu nie sądziłem, że możliwe jest znalezienie frajerów chętnych kupna sprzętu prosto z ulicy...byłbym bogaty!A może by tak sprzedawać butelki Jacka Danielsa z herbacianą wkładką...

 • Anonim (eQYNxi), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kto kupuje sprzet bez sprawdzenia? Jak mozna byc tak naiwnym i kupic cos na parkingu? A jeszcze do tego za tyle kasy, no bo chyba 3 tys to nie jest malo. Jest tego badziewia wszedzie pelno jedni sprzedaja wiertarki inni perfumy prosto z piwnicznej produkcji a naiwniacy kupuja bo TANIO. Mi takich wcale nie jest szkoda bo sami sa sobie winni. Normalny czlowiek idzie do sklepu a juz nie mowiac o sprzecie komputerowym czy TV. Do kom. Alumz. Dobry pomysl z tymi butelkami ale pewnie juz i tyc byli co cos takiego na parkingu kupili.