Panu Palikotu i nie tylko

 • Anonim (ANytbp), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zamiast błaznować z "małpkami"w celu poprawy notowań wyborczych, proszę złożyć w sejmie wniosek następującej treści; - "Zabrania się urzędnikom wszystkich szczebli wydawania publicznych pieniędzy na wszelkiego rodzaju używki oraz rozrywkę. ". Poddani najjaśniejszej Rzeczypospolitej sami z zarobionych pieniędzy pokrywają wydatki na w/w cele. Jest wielce niemoralne PODKRADANIE podatnikom pieniędzy pod przykrywką wyżej wymienionych frykasów. W telewizorni kilka razy dziennie słychać skomlenie o datki: A to podziel się kromką chleba, A to pomóż w leczeniu, A to wspomóż biednych. Tymczasem administratorzy kraju bawią się w najlepsze. Może Pan potraktować to jako priorytetowy punkt komisji "Przyjazna Polska ".

 • Anonim (AHgZfo), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Temat nie chwyta - ludziska interesują się tylko swoimi problemami codziennymi.

 • Anonim (AN0sCz), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bo ludziska nie rozumieją. Dlatego głupim narodem lepiej się rządzi.

 • Anonim (A7bxHE), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Masz rację Przemku i Xxx - "administratorzy kraju bawią się w najlepsze" i "głupim narodem lepiej się rządzi". Czasami warto być Paligłupem. Ponieważ przykład idzie z góry to na wszystkich niższych szczebelkach, poczynają tak, jako ci na wierchuszce. Kurcze, jak to jest - przecież to my ich wybieramy. Dlaczego nie możemy ich zmienić, wywalić, wyśmiać publicznie?

 • Rozumieją, rozumieją - i dlatego mając dość ogłupiania w ostatnich wyborach parlamentarnych odsuneli PiS od rządzenia :-)

 • Anonim (AHgZfo), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sama zmiana władzy zmieni sytuacje niewiele - Trzeba zmienić wadze nas taką, która zechce zmienić konstytucje i odwrócić relacje. Teraz najważniejsze jest ""państwo" A powinien być najważniejszy człowiek/obywatel/. Dopiero wtedy kiedy Polska stanie się obywatelska i pr5zestanie być państwowa możemy liczyć na dobrobyt.

 • Anonim (AJTWqJ), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Palikot to typowy, pokazowy egzemplarz kretyna. Kretynow ignoruje dlatego nie wypowiem sie w jego temacie, ale najdziwniejszym zjawiskiem dla mnie jest to, dlaczego kretyni nie tylko w Polsce zaczynaja zyskiwac i zajmowac coraz bardziej odpowiedzialne stanowiska PUBLICZNE. Czyzby degeneracja spoleczenstwa? Sami ich wybieramy.

 • Anonim (AkNOxd), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trzymam z Erikiem, dodając jeszcze o kompletnie destrukcyjnym charakterze na społeczeństwo wszelkiej maści idiotycznych, piorących nasze mózgi seriali TV. To, jak ogłupiające szkolenie terrorystów na pustyni. Wszyscy później wybałuszamy gały ze zdziwienia, jak mogłiśmy wybrać takiego np. Palikota, Niesiołowskiego itp. -ogłupiałych z wściekłości i bełkoczących nie wiedzieć czego na wszystkich w swoich zwidach trybunów ludowych.

 • Anonim (ANytyA), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  1949 -- pachnie mi to PiSuarem. - Tematem dyskusji jest rozrzutność urzędników a nie jakiś tam Paliknot. Co do seriali to jest tak samo jak z Mafią - Wszyscy krytykują a jednoczesnie oglądają. Gdyby mafia nie miała klientów na swoje "produkty" /narkotyki, hazard, dziwki/. Nie było by mafii -.

 • Anonim (AN0ouV), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  PIS kultura i rozrywka, dlaczego zdesperowani i zakompleksieni Kaczory są jeszcze u władzy. To jest rzenada i wstyd dla nas bo my mamy takie głupie społeczeństwo.

 • Anonim, 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja to mam wszystko w du. Ie. Tyle razy okłamywali społeczenstwo, tyle razy my płaciliśmy za, ich, wybryki. Ludzie to się nie zmieni niezależnie od tego co powiemy, czy napiszemy na forum. Oni to mają głęboko w nosie. Stary Satyr pisze, że ludzie mają dośc tego i dla tego odsunęli PIS od władzy. No i co się dobrego stało? Do władzy doszli ludzie wcale nie mądrzejsi od PIS-owców. Znowu mamy kretynskie przepisy wprowadzane w życie. Czy od tego żyje się nam lepiej. Fige prawda. Przy następnych wyborach do władzy dojdą jeszcze inni i co? I nic. Dalej będą tłukli nas po du. Ie i wyciskali z nas ostatnie pieniądze w formie, słusznych, podatków. Ale do czasu. Mam nadzieję, że społeczeństwo wreszcie sie obudzi. Muszą czyjeś głowy polecieć tam na górze. Może wtedy dostrzegą nas, tu na dole i zaczną sie z nami liczyć. Ale w to też wątpię. Niech nie zapominają, że to my płacimy rachunki za ich telefony, obiadki, samochody służbowe itp. Zaczyna im brakować kasy i co robią? No jak to mają przecież w rękach potężną bron. Urząd Skarbowy. Podniosą podatki (obojętnie w jakiej formie i nazwie) i już będą mieli kasę. Wiecie, rzygać mi się chce jak na to patrzę. Obojętnie czy to będzie Palikot, czy Ziobro, czy ktoś inny to jest jeden diabeł tylko w innym opakowaniu. Powiem więcej. Ci ludzie, którzy tak zażarcie walczą ze sobą na ławach sejmu, po obradach wysokiej izby razem chlają i śmieją się z nas. Kibic pisze, że mamy głupie społeczenstwo. Racja, ale tylko dlatego głupie, że wierzy jeszcze w jakieś zmiany. Mamią nas KRYZYSEM. A przecież kryzys mamy od kilkudziesięciu już lat. Policzcie ile zmieniło się w tym czasie rządzących. Ile było obietnic. A my społeczeństwo Dalej im wierzymy, dalej wybieramy swoich ludzi w każdego rodzaju wyborach. Pytam po jaką cholerę łazimy to urn wyborczych. I tak tam na górze nie zrobią nic, aby ulżyć społeczeństwu. Zdają się nie widzieć tego ile zarabiamy, jak żyjemy, na ile nam starcza wypłata. Przykład? Najnowsze dziecko naszego rządu. Projekt podatku ekologicznego. Będziemy (mam nadzieję, że sie mylę) płacic podatek od posiadania starego auta. Nie wnikam w szczegóły. Chcą tym ruszyc zastój w sprzedaży nowych samochodów. Całkiem oszaleli. Powtarzam oni tam na górze żyją innym życiem i naprawdę nie widzą naszych problemów. Ile osób jest stać na nowe auto? Debilizm w czystej postaci. Reasumując, jeśli my jako naród się nie obudzimy - daleko nie zajdziemy. Pozdrawiam wszystkich mających jeszcze nadzieję.

 • Anonim (AkNjlm), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czarku - zapraszam na -- http://przyjaznapolska.blog.onet.pl/ Trzeba poczytać starsze posty. Jest tam dokładnie opisane co jest przyczyną niemocy o której piszesz. Z grubsza chodzi o to że polska jest "państwowa" A prawa tworzone od wojny są przeciw pojedynczemu człowiekowi. Na wybory należy chodzić. Bo w końcu jakaś mądra jednostka się znajdzie. Zwycięzka partia powinna brać całą władzę oraz całą odpowiedzialność. Wszystkiego dobrego.

 • Anonim (AJTWqJ), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Partyjniacy, partyjniacy. Wyglada ze wszystko i wszyscy w Polsce naleza do jakiejs partji. Gdy sprobujesz powiedziec cos o kretynach z PO jestes Pisuarem, gdy na drugi dzien powiesz cos okretynie z PiS czy o zidiocialym juz, ktoryms komuchu z PSL no to wtedy, reszta spada na ciebie. Ludzie wiekszoscia na swiecie sa niezalezni a nie partyjniacy. NIGDY nie nalezalem i nalezec nie bede do zadnej partji w zadnym kraju. Mam wtedy podczas wyborow komfort wyboru osoby (a nie partji) ktora wedlug mojego zdania potrafi pelnic urzad publiczny najlepiej. Czesto z tych dwoch zlych jest ktorys troche lepszy, ale osoba a nie partia.

 • Anonim, 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Właśnie o to mi chodzi, że nie możemy wybrać. Musimy szukac mniejszego zła, które nadal przecież jest złem. Tego właśnie nie rozumię. Przemku jestem również za tym, aby rządząca partia, czy obojętnie kto dzierży stery był odpowiedzialny za to co robi. Ale tak nigdy nie było i nigdy nie będzie. Gdyby ktoś rozliczał tych ludzi z tego co robią, to myślę, że sytuacja wyglądałaby inaczej. Muszę w tym miejscu przeprosić forumowiczów za ostry język w mojej poprzedniej wypowiedzi, ale myślę, że jak większość ludzi w tym kraju, duszę, wszystko w sobie i musiałem prędzej czy później tek zareagowac. Pozdrawiam.

 • Anonim (ANUsTW), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kolego Eryku - wyrażnie nie zrozumiałeś o czym pisze '"Przemek". System zarządzania państwem jest partyjny bo nie wymyślono nic lepszego. Pojedynczy człowiek choćby najlepszy nie da rady zrealizować swoich ani Twoich postulatów. Z braku poparcia. Już sama twoja wypowiedż pokazuje o co chodzi. Powinieneś się ustosunkować do tekstu przedmówcy -- czy taki sposób rozumowania odpowiada Ci czy nie? Tak właśnie wygląda droga do zmian na lepsze - Ktoś ma pomysł i wizje a inni go popierają lub nie. Nie powinno się mówić o ludziach kretyni w sposób anonimowy. Jak się podpiszesz wtedy pisz co chcesz. Nie wybieramy partii a wybieramy pewien kierunek myślenia i postępowania. pozdrawiam Eryka P. S zaglądałem na ten blog jest spoko.

 • 1
 • 2